Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה ו25k mגולייטה תלתן

יניב alfa
שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^ חולה על הפורום בכלל ושרשורי אלפא בפרט; תמיד יש פה הפתעות. :hihi:

כן, לגמרי. מילא ההשואה לנשים, אבל הסעיף האחרון של cuore sportivo נראה כמו שאלה בחדוו"א...

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב בן שנה וחצי וכבר גוררים?

אני רואה שיש דברים באלפא שלעולם לא ישתנו! :lol:

מי יודע, אולי אחרי ש VAG יקנו אותם!:wink:

אני לא חושב שלזה הוא התכוון, פשוט באלפא ווי הם דואגים לך להרבה דברים במקום שתעשה אותם בעצמך...

גם באבארט זכאים לשירות הזה והוא מעולה.

-אם אתה לא יודע תשאל, אם אתה יודע תגיד, אם אתה חושב שאתה יודע... עדיף שלא תגיד.

:wink:

כרגע אייקון זמני, מייצר טובים יותר להמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב בן שנה וחצי וכבר גוררים?

אני רואה שיש דברים באלפא שלעולם לא ישתנו! :lol:

מי יודע, אולי אחרי ש VAG יקנו אותם!:wink:

אחרי ש-VAG יקנו אותם, פשוט יפסיקו לתקן ולתת שירות. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שלזה הוא התכוון, פשוט באלפא ווי הם דואגים לך להרבה דברים במקום שתעשה אותם בעצמך...גם באבארט זכאים לשירות הזה והוא מעולה.

1. קרא את כל השרשור, הנקודה הזו כבר הובהרה מזמן.

2. לכל מי ששאל איזה רכב נותן חבילה יותר טובה ממיטו, נא להסתכל בסמלון של הבחור.

3. אתה מקציר?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם אתה כבר קטנוני אז לך עד הסוף! ציצים ענקיים הוא אמנם הפרמטר הכי חשוב אך אין הוא מבטל את כל יתר הפרמטרים עד כדי התפשרות מוחלטת למען אותו פרמטר.

מי אמר שלא?!

אולי הוא כן?

מה שאני מנסה לאמר זה שהחלטה מקבלים לא לפי ממוצע, אלא לפי תוצאה שמשקללת את כלל הפרמטרים, בהתאם למשקל של כל אחד מהם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי אמר שלא?!

אולי הוא כן?

אולי כן, אבל זה משתנה מאדם לאדם.

מה שאני מנסה לאמר זה שהחלטה מקבלים לא לפי ממוצע, אלא לפי תוצאה שמשקללת את כלל הפרמטרים, בהתאם למשקל של כל אחד מהם.

^

זה בהחלט נכון, וכפי שציין יבגניפ, זהו ממוצע משוקלל.

אגב, אני אישית מצטרף לדעה שאבארט פונטו עדיפה על כל מיטו ידנית, למעט אולי בסעיף המראה.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב alfa, לאן נעלמת? אני מקווה שהשוטר המתנדב ההוא שמאור הזכיר לא תפס גם אותך :mm_eek:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה הופכים שרשור עם סקירה נחמדה לויכוח סובייקטיבי מהמיותרים ביותר שראיתי.

בסוף הכל תלוי במחיר, כישרון של איש המכירות ואם הלקוח אוהב את מה שהוא רואה ונוסע (רכב מבחן) או לא.

יש אנשים שאוהבים את המותג וילכו אחריו באש ובמים, וניתן לראות זאת לדוגמא בשוק הסלולאר עם מעריצי אפל.

כמה פעמים אתם מגיעים לקצה היכולות של המכונית? פעם בחודש?

מי שחשוב לו שתיהיה לו מכונת נהיגה "מושחזת" כמו סכין ג'ילט, יעשה את המבחנים בעצמו ובכלל לא רלוונטי מה יגידו לו אנשי המכירות ואו השירות ואו שם המותג ואו דעתם של צמרת נהגי המירוץ הישראלי פה בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

יניב alfa, לאן נעלמת? אני מקווה שהשוטר המתנדב ההוא שמאור הזכיר לא תפס גם אותך :mm_eek:

אהלן אלעד..נכון לעכשיו טרם נתפסתי טפו טפו טפו..אני מבין שלמתנדבים/שוטרים אסור להיות חברים בפורום:lol: .אני דווקא יודע שאחד הוותיקים והמוערכים במועדון אלפא מתנדב במשך שנים בתנועה(אין לו גולייטה תלתן)ועדיין הוא חולה הגה וחולה אלפא.דרך אגב לא נעלמתי הגבתי בפוסטים אחרים.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

אהלן אלעד..נכון לעכשיו טרם נתפסתי טפו טפו טפו..אני מבין שלמתנדבים/שוטרים אסור להיות חברים בפורום:lol: .אני דווקא יודע שאחד הוותיקים והמוערכים במועדון אלפא מתנדב במשך שנים בתנועה(אין לו גולייטה תלתן)ועדיין הוא חולה הגה וחולה אלפא.דרך אגב לא נעלמתי הגבתי בפוסטים אחרים.

חלילה, למה לחשוב דבר כזה? גם שוטרים הם בני אדם ואפילו יש כמה בפורום.

בכמה מקרים אפילו יצא לי לחזות בשוטרים מגיעים למפגשים כדי לצלם ובפעם קיצונית שוטר תנועה דרבן אותנו "להדגים" יכולת של STI דרך הכריזה של הניידת:lol:

אלעד פשוט היה מודאג, יש לי עין קשה במקרים האלה- אם אני אגיד לך להזהר מהלגו על הרצפה, סביר להניח שתדרוך עליו:wink:

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלילה, למה לחשוב דבר כזה? גם שוטרים הם בני אדם ואפילו יש כמה בפורום.

בכמה מקרים אפילו יצא לי לחזות בשוטרים מגיעים למפגשים כדי לצלם ובפעם קיצונית שוטר תנועה דרבן אותנו "להדגים" יכולת של STI דרך הכריזה של הניידת:lol:

אלעד פשוט היה מודאג, יש לי עין קשה במקרים האלה- אם אני אגיד לך להזהר מהלגו על הרצפה, סביר להניח שתדרוך עליו:wink:

מסכים איתך.יש ויש.בגדול האשמה היא לא בשוטרים כי אם בראשי המערכת(מפכל ראש אגף התנועה שר התחבורה)השוטר עובד במקום עבודה וכפוף לכלליו.אני באופן אישי בעד אכיפה איכותית ונגד אכיפת מהירות בבין עירוני,כמובן שגם בביין עירוני צריך גם להיות רף מסוים.הכניסו כאן לציבור במשך שנים שהבעיה היא במהירות,ועד היום בשיחות עם אנשים קשה לשכנע אותם שהמהירות אינה הבעיה והגורם העיקרי לתאונות דרכים.לפני כ10שנים נעצרתי בכביש החוף במחלף אולגה במהירות פסילה+++ שהשתיקה יפה לה כמובן שידעתי על מה נעצרתי רק שלא תארתי שזו המהירות שאליה הגעתי.השוטר ניגש בדק ראה שלא עומד מולו איזה בחור עם עודף הורמונים ולהפתעתי נתן לי בראש בצורה בוגרת ומכובדת ושלח אותי לדרכי ללא כל דוח,אני מדגיש מהירות שהשתיקה יפה לה והיתה עושה טוב לדובר המשטרה למחרת...כאמור יש ויש...

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שרשור שהתחיל בחוו״ד על ג׳ולייטה הגיע להתנצחות וואג VS אלפא ואז לדיון על שוטרים ואכיפה? משעשע...

מילא אלפא נגד וואג, זאת אחת ממלחמות הפורום הגדולות שמהווה נקודה רגישה וכואבת, עם נגיעה אישית מלכתחילה, אבל שוטרים? לא באמת רלוונטי לאף אחד מאתנו, אז יאלה פנק בתמונות שהבטחת ;)

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שרשור שהתחיל בחוו״ד על ג׳ולייטה הגיע להתנצחות וואג VS אלפא ואז לדיון על שוטרים ואכיפה? משעשע...

מילא אלפא נגד וואג, זאת אחת ממלחמות הפורום הגדולות שמהווה נקודה רגישה וכואבת, עם נגיעה אישית מלכתחילה, אבל שוטרים? לא באמת רלוונטי לאף אחד מאתנו, אז יאלה פנק בתמונות שהבטחת ;)

מצטער._שונא מחשבים!

ביקשתי טובה מחבר שיעלה את התמונות. אני עדיין ממתין....

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שרשורים על מכוניות איטלקיות מייצרים כל כך הרבה אמוציות?

נשגב מבינתי.

הג'ולייטה שלנו אצלנו כארבעה חודשים בשימוש של זוגתי.

בינתיים רק מחמאות.

אפילו מנורות עוד לא נשרפו:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...