Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה ו25k mגולייטה תלתן

יניב alfa
שימו לב! השרשור הזה בן 3672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התלוותי כיועץ לחבר שביקש לרכוש רכב דוגמת הג'ולייטה, A3 וב.מ.וו 1.

מהג'ולייטה התלהבנו בשלב אולם התצוגה והייתה שם תחושה שהבחור עומד לצאת לזוגיות נפלאה עם הרכב. בשלב נסיעת המבחן התמונה התהפכה, סוף סוף מצאתי את ההצדקה למערכת העצור-סע המעצבנת, הקסם הזה נתן רגעי שקט כשכיבה את המנוע על הרעש הגס, המחוספס שמזכיר קומפרסור רועש ולא מכונית ברמה הזו.

אודה שבשלב הזה איבדתי לחלוטין את הרצון לנהוג על הרכב שהוחזר במהירות האפשרית אל אולם התצוגה.

והחבר? הוא הזמין וקיבל ב.מ.וו מסדרה 1 שאוטוטו מסיימת את ההרצה שלה, רכב שלהתרשמותנו נעים בהרבה.

ידידי המלומד.אני כתבתי על דגם התלתן שמגיע עם שני אגזוזים ובעל רעש עמוק יותר מה1400.והבחור השני כתב על1400.הרכבים שונים בדיפון ובאיבזור ואפילו שריקת הטורבו שונה בין שני הרכבים.הרכב שלי הוא פרטי ולא רכב הדגמה שעובר נהגים רבים ולא תמיד מתוחזק כראוי ומושקע מבחינת התקנות פנים איכותיות ולא מקרקשות.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה באמת לא מבין את ההבדל בין העברת ביקורת על הרכב לבין זריקת טענות חסרות בסיס הנשענות על שמועות מלפני 20 שנה?

איזה 20 שנה בראש שלך?

3 בעלים שונים מדברים על נורות שנשרפות, ראש של ידית הילוכים נשבר פעמיים ובצרוף ההערה (לפני ההבהרה) שבכל פעם שיש בעיה גוררים לו את הרכב, חביבי, זה נשמע כמו דאציה דלתא, לא כמו רכב פרמיום.

עכשיו כשקיבלנו הבהרה שאם תהיה תקלה, מיד יגררו ולא כמו שהוא התבטא בהתחלה,שגרם להבין שהרכב נגרר על ימין ועל שמאל, התמונה יותר אופטימית אבל ללחוץ לכם על הכפתורים זה פשוט תענוג, במיוחד לאור ההערצה העיוורת שלכם והדיסוננס החריף בין התדמית שאתם מנסים להציג את אלפא לבין מה שהיא במציאות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה 20 שנה בראש שלך?

3 בעלים שונים מדברים על נורות שנשרפות, ראש של ידית הילוכים נשבר פעמיים ובצרוף ההערה (לפני ההבהרה) שבכל פעם שיש בעיה גוררים לו את הרכב, חביבי, זה נשמע כמו דאציה דלתא, לא כמו רכב פרמיום.

עכשיו כשקיבלנו הבהרה שאם תהיה תקלה, מיד יגררו ולא כמו שהוא התבטא בהתחלה,שגרם להבין שהרכב נגרר על ימין ועל שמאל, התמונה יותר אופטימית אבל ללחוץ לכם על הכפתורים זה פשוט תענוג, במיוחד לאור ההערצה העיוורת שלכם והדיסוננס החריף בין התדמית שאתם מנסים להציג את אלפא לבין מה שהיא במציאות.

ע"מ לסגור את נושא הנורות אציין שנורותh7 ידועות כנורות בעיתיות יש מס רכבים שאצלהם זה כבר ממש מחלה כמוi30 סקוודה איקטביה גם מזדה3 סובלת מהתופעה.אציין שוב שמאז ההחלפה הנורות דולקות פיקס.

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו הייתה לי פיאט דובלו שכל הזמן שרפה נורות (אם תסתכלו על הכביש על דובלואים, תראו שכמעט כולן עם אחת הנורות שרופה), באיזה פורום בריטי אמרו להחליף לנורות מדגם ספציפי של פיליפס, מאז הפסיקו להשרף נורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אותך, בגירה אבל, נראה שאכן אתה מושפע מדעות קדומות.

אלפא זה רכב לא פחות אמין מאודי, במוו, פולקסווגן.

לכל יצרן מאלה היו ויש רכבים יותר אמינים ופחות אמינים.

כמו גם לאלפא.

וכן, טויוטה קורולה או מזדה 3 לעניות דעתי יותר אמינים. פשוט אין בהם כלום מלבד מכלולים הכרחיים.

כך גם הם נוסעים...

ככל שהרכב מורכב יותר, חזק יותר וכו, הוא מצריך תחזוקה מתאימה וזה ביחס הפוך לאמינות.

לא תמצא מישהו שיגיד שאודי a6 למשל זה רכב שמצטיין באמינות. וזה רק דוגמא.

למען הגילוי הנאות, אני נוהג על אלפא.

רכשתי חדשה ישנה שכעת נמצאת במוסך ליישור קו (תגיד אמינות...).

בינתיים שכרתי טויוטה קורולה.

חייב לומר שהטיוטה מאוד מסוכנת.. בעיקר סכנה להירדמות בנהיגה:-D

תמיר | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

GT 3.2

147GTA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"מ לסגור את נושא הנורות אציין שנורותh7 ידועות כנורות בעיתיות יש מס רכבים שאצלהם זה כבר ממש מחלה כמוi30 סקוודה איקטביה גם מזדה3 סובלת מהתופעה.אציין שוב שמאז ההחלפה הנורות דולקות פיקס.

ב-i30 אגב הבעיה היא לא הנורות עצמן אלא צמת החוטים שיש עליה עומס גדול מדי והיא גורמת גם להדלקות נורת ESP. כך הוסבר לי במוסך מורשה כי חברת הליסינג משום מה לא פתרה את התקלה. ברגע שהם הכניסו את הרכב למוסך מורשה הוחלפה\שודרגה הצמה במסגרת recall של היצרן ומאז (כמה חודשים) הכל תקין.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כח אליכם, במיוחד כפי שציינתי כבר כמה פעמים, מאחר ואתם נעדרים לחלוטין חוש הומור עצמי.

אלפות סובלות ממוניטין מסוים (בצדק או שלא, זה לא ממש רלוונטי) וכשמישהוא מפרסם מודעה על אלפא בת שנה ואומר שהרכב מאוד אמין ובנוסף, מה שלא קרה, תיכף ומיד גררו אותו, אם זה לא מצחיק בטירוף אז המסקנה היא רק אחת, אתם כולכם יבשושיים כמו קרשים מיובשים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-i30 אגב הבעיה היא לא הנורות עצמן אלא צמת החוטים שיש עליה עומס גדול מדי והיא גורמת גם להדלקות נורת ESP. כך הוסבר לי במוסך מורשה כי חברת הליסינג משום מה לא פתרה את התקלה. ברגע שהם הכניסו את הרכב למוסך מורשה הוחלפה\שודרגה הצמה במסגרת recall של היצרן ומאז (כמה חודשים) הכל תקין.

החכמתי,תודה.יש לי חבר שכבר על סף יאוש הוא מחליף בין 3ל4נורות בחודש ביונדאי.אעדכן אותו באינפורמציה

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

dorki - איזה דגם - ומצב רכב ההדגמה !

ב 1.8 תלתן , הסאונד שונה ויותר עמוק .

קבלתי לפני הקנייה שני רכבי ג'ולייטה 1.4 טורבו , לבדיקה למשך מספר ימים.

הראשונה הרעישה וקרקשה , החזרתי כעבור כחצי יום ודיברתי עם נציגי החברה .

הרכב הוחלף לאחרת פחות קרועה ,, ולא היה קרקוש או רעש מוזר .

כדי לשנות ולהעמיק את הסאונד ,בדגמי 1.4 מולטי-אייר 170 כ"ס , ועל הדרך לקבל כייף נוסף בכוח .

אין כאן רכב טוב או רע - לדעתי כל אחד צריך לקנות את הרכב המתאים לו .

ואם החבר שלך התחבר יותר ל ב.מ.וו מסדרה 1 , בכייף ורק הנאה .

אייל .

אייל, מה אתם רוצים ממני? הלכנו לאולם התצוגה, נתנו לנו רכב לנסיעת מבחן ועכשיו אני נדרש לתחקיר בנוסח השב"כ מה היה מצב רכב ההדגמה?

אז ככה - לא בדקתי לו את ספר הטיפולים, לא תחקרתי אם מדובר ברכב אחרי תאונה, הנחנו כמו קונים סבירים שרכב ההדגמה במצב מושלם.

אגב - היה מדובר בדגם ה- 1.4 מולטי אייר.

ולסיום הסשן הזה, אציין שאת היום פתחנו ברח' המסגר אצל הבאוורים, אחרי נסיעת מבחן מספקת ומהנה מאוד חזרנו אל אולם התצוגה ואיש המכירות - של ב.מ.וו - שאל אותנו: נו, מה הלאה?

ענינו שאנחנו בדרך לאלפא והבחור דפק וואחד גיחוך ואמר "אם זו המתחרה אתם תחזרו אלינו" - אמר וצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי כח אליכם, במיוחד כפי שציינתי כבר כמה פעמים, מאחר ואתם נעדרים לחלוטין חוש הומור עצמי.

אלפות סובלות ממוניטין מסוים (בצדק או שלא, זה לא ממש רלוונטי) וכשמישהוא מפרסם מודעה על אלפא בת שנה ואומר שהרכב מאוד אמין ובנוסף, מה שלא קרה, תיכף ומיד גררו אותו, אם זה לא מצחיק בטירוף אז המסקנה היא רק אחת, אתם כולכם יבשושיים כמו קרשים מיובשים!

Bagiraהיקר

אני בעל הומור עצמי ולוקח הכל בכיף.עדיין עוצרים אותי אנשים עם הגולייטה כמו שעצרו אותי עם המיטו ואומרים"חרא רכב ים תקלות" שיגידו מה שהם רוצים משיחות עם מספר בעלי אלפא המוניטין לא מוצדק..יש כאן מס סקירות על גולייטה מיטו ו159סלספיד ששוברות את הסטטיסטיקה והסטיגמה.לעומת זאת יש כאן עשרות סקירות על רכבים ממותג מסויים...עם החלפות מנועים,גירים,עדכוני תוכנה ויבואן שמתנער ומזלזל בקונים שלו.כל אחד בכספו הוא יבחר במה לנהוג.אני ניסיתי לעזור ולהביע את חוות דעתי..אני משתדל לא לקחת אישי ולמען האמת אני אגואיסט ורוצה להשאר מיוחד אז אל תקנו אלפא:-D

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם רוצים ממני?

שלא תגיד שלא הזהרתי אותך! :lol:

לעומת זאת יש כאן עשרות סקירות על רכבים ממותג מסויים...עם החלפות מנועים,גירים,עדכוני תוכנה ויבואן שמתנער ומזלזל בקונים שלו.

ואם מישהוא היה פותח סקירה על גולף ואומר שהאמינות מושלמת, חוץ מזה שבשנה האחרונה הוא החליף מכטרוניק פעמיים, זה היה מצחיק באותה מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תגיד שלא הזהרתי אותך! :lol:

ואם מישהוא היה פותח סקירה על גולף ואומר שהאמינות מושלמת, חוץ מזה שבשנה האחרונה הוא החליף מכטרוניק פעמיים, זה היה מצחיק באותה מידה.

אבל בגולף הוא היה גורר למוסך על חשבונו...:-P

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, מה אתם רוצים ממני?

הבחור דפק וואחד גיחוך ואמר "אם זו המתחרה אתם תחזרו אלינו" - אמר וצדק.

נו אז - כשאמרנו שאנחנו בדרך ל ללקסוס - הבחור באולם צחק ואמר , אפשר לקנות צנון גם בשוק .

זה לא בעיה לספר הגיגי מוכרים ,, זה סתם צבע של רכילות

( שם לב שמעולם לא כתבתי על-כך , וכתבתי במספר דיונים לפני הקניה, ובמהלכה )

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=458725&highlight=%D7%90%D7%9C%D7%A4%D7%

90

בעניין: מחפש עזרה בהשוואה של מרצדס A CLASS, BMW 1 ואלפא רומיאו ג'ולייטה

שתי (2) אלפא ג'ולייטה חדשות - - היום התבצעה שיחת בקרת נזקים , עדיין ללא בעיות .

אחת 9 חודשים והשנייה 11 חודשים על הכביש , ושנינו נהנים מאוד מהרכב .

הממסרה טובה לא נתקעת או מקפיצה ובמצב D אוטומט מלא - נוסעים אשר לא מכירים את הרכב חושבים כי זו ממסרה אוטו' רגילה .

ברכבי 2012 אין חיבור USB , כדאי לראות אם המפרט משתנה לרכבי 2013 .

שרות אלפא מעולה ,(עדיין לא הופעל ) עם פרחים שוקולדים (באמת :lol:) והעיקר אוזן קשבת .

מתקשרים לברר אם הכל בסדר , מספרים על השרות עד הבית במקרה של טיפולים או בעיות .

לפני הקנייה - נסיעות מבחן והסברים מקיפים בסוכנות , מבוצע בכייף וללא לחץ .

הפנו ליועצים טכניים במוסך המרכזי , נתוני הרכב סוגי שמנים , צילום שירטוטי אפשרויות התקנה בדש-בורד .

אפשר להכנס לאתר מועדון אלפא בישראל ולראות התרשמות של בעלי הג'ולייטה .

שורה תחתונה הם בסדר .

לגבי שני הרכבים האחרים אין לי נתונים .

לדעתי כדאי לגשת להתרשם מהרכבים , כניסה לרכב ישיבה , נסיעה ושליטה , אם נוח ומתאים לידידה :nono: לא לך ..:wink:

אלו רכבים שאמורים לרצות אותם , הרכבים שיעברו את המבחן הראשון של אני רוצה אותו .. או אז

אפשר להמשיך ולחפש נתונים ברשת , ורצוי במיוחד בפורומים באנגליה (UK) - וספרד (תרגם מגוגל )

הכנס וראה דיון נוסף כאן .

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=419138

מי שבאמת רוצה אלפא , לומד עליה קצת לפני ואחרי , ויודע לספר למוכרים באולם , קצת יותר מהמידע שיש להם .

ואחרים בקניית רכב חדש אין להם את הראש לזה - וזה בסדר והגיוני , רוצה להניע ולנסוע .

קניתם את המתאים לכם , בכייף .

אייל .

נ.ב - לא אני קיווקותי , זה הציטוט של עמוס השרת - אני בד"כ מחוץ לקוים .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אני כתבתי על פירות ואתה עונה לי על סטייקים...

הטענה שכתבתי בפוסט היא על רעש המנוע המוגזם בעליל, רעש שהוציא לנו את החשק להמשיך עם הרכב.

נכונות ורצון טוב היו גם היו מצידנו, ובשלב אולם התצוגה גם הייתי מוכן להמר שתהיה עסקה.

נסענו והתאכזבנו - וזהו בעצם... :roll:

לא שמעת טענות על האמינות הצפויה או על איכות השירות, אלא רק על רעש המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bagiraהיקר

אני בעל הומור עצמי ולוקח הכל בכיף.עדיין עוצרים אותי אנשים עם הגולייטה כמו שעצרו אותי עם המיטו ואומרים"חרא רכב ים תקלות" שיגידו מה שהם רוצים משיחות עם מספר בעלי אלפא המוניטין לא מוצדק..יש כאן מס סקירות על גולייטה מיטו ו159סלספיד ששוברות את הסטטיסטיקה והסטיגמה.לעומת זאת יש כאן עשרות סקירות על רכבים ממותג מסויים...עם החלפות מנועים,גירים,עדכוני תוכנה ויבואן שמתנער ומזלזל בקונים שלו.כל אחד בכספו הוא יבחר במה לנהוג.אני ניסיתי לעזור ולהביע את חוות דעתי..אני משתדל לא לקחת אישי ולמען האמת אני אגואיסט ורוצה להשאר מיוחד אז אל תקנו אלפא:-D

מיותר לנסות ולנהל דיון עניני עם מי שמגיע ממקום שאינו כזה. כמעט כל שירשור שדן בפיאט או לנצ'יה או אלפא עמוס לעייפה בתגובות הלעגניות, מתחכמות, ובעיקר פוסלות, של חברנו כאן באגירה. אין לו ענין בדיון רציני כשמדובר במכוניות האלו ואת הסיבה לכך אני איני מכיר וגם אין לי רצון מיוחד להבין, די בהכרת התופעה. ואף סמליל חייכני לא ישנה את מה שעולה מכל ההודעות האלו והיא אותה תערובת של דעות קדומות עם איזו טינה אישית חסרת פשר, או מה שידוע כ"ריגשי" שבו כמובן נוח להאשים את מי שאינו רואה את הדברים כמוהו.

גם אפשר בהחלט להבין את מי שלא מסתדר עם רעש המנוע של הג'ולייאטה, ודאי כשהוא מגיע ממכוניות חרישיות כמו לקסוס וזו אמת המידה שלו לנינוחות ושקט, אלפא להבנתי פשוט לא מכוונת לשם. בדיוק אגב כפי שאפשר להבין את מי שדווקא רעש המנוע "עושה" לו את זה, כמו כל אלו שהצליל הזה חיבר אותם למותג במהלך הדורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...