Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנה ו25k mגולייטה תלתן

יניב alfa
שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזוב את המכונית שלך, היא מיושנת ומשופרת.

מתוך קטלוג הרכבים של אלפא כיום, איזו אלפא כ"כ נחשקת ומבצעת בעיניך שאתה "לא רואה כלום בעיניים" בינה לבין מזראטי?

ולפני שאתה עונה, אם אתה צריך כמה שעות עד שהשפעת העישון תעבור, מקובל עלי, תענה עוד כמה שעות ושלח בה"פ את הנייד של הדילר:lol:

שיפורי רכב הם לא חוקיים בישראל, וכמו כל חבר פורום אני שומר חוק קלה כחמורה, ומבקש שאף אחד לא ירמוז אחרת.

לעניין הבחירה, צריך לשים לב לשני ניואנסים בדבריי - 1) בעיני אין מכונית מרגשת יותר מאלפא בטווח שציינתי, ו-2) לא אמרתי מכונית חדשה אלא המכונית שלי עם מנוע בוסו V6 שלפני תקנות הזיהום המסרסות.

אכן, לכן גם אני חשבתי שאלו שאומרים שיעדיפו רכב שבינתיים מופיע רק בפרוספקטים על פני כל רכב אחר עד רמת מזראטי משגלים את הדעת :mmangel:

הבנת עכשיו למה התכוונתי?

בבחירה בין חדשות? אלפא? אולי 8C קומפטיציונה (משופרת). אחרת מזראטי סטרדאלה, אפילו GT או גראן קבריו, וכן, שומו שמיים, לא פרארי! אני לא מחפש מפלצת נוסח M6 אלא מכונית שהיא קלאסית מרגע הוולדה, כולל מראה, סטייל, צליל וביצועים (אם ביצועים היו לב העניין הייתי בוחר אריאל אטום או משהו הזוי כזה).

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממש, בגלל זה יש המון פונטו אבארת' על הכביש.

יכלו להיות הרבה יותר פונטו אבארט על כבישי ישראל, הבעיה היתה חוסר אספקה מהיצרן עקב עודף ביקוש. אותו דבר לגבי 500 אבארט'.

בלי צחוק, אם תתן לי בחירה בין מזראטי ל4c אני אלך על ה 4c.

שתי מכוניות שונות לחלוטין, האחת GT והשניה מכונית ספורט אמיתית, לפחות על הניר. לעומת זאת, בין 8C למזראטי GT אקח 8C בשתי ידיים למרות שהיא במפורש נחותה דינאמית מהמזראטי.

ולפני שהקשקשנים קופצים, כן, נהגתי ב8C ובמזראטי.

רק שאתם רותמים את העגלה לפני הסוס, נכון להיום, אין כזה רכב שנקרא 4C, אלא אם אתם מתכוונים לסיטרואן.:wink:

כשיהיה כזה רכב, תוכל לבחור בין מזראטי ל C4, הבחירה גם לא תהיה כ"כ קשה מאחר ושתיהן ירדו מפס הייצור מאותו מפעל...של מזראטי!

ולסיום שאלה - אלפא עם מנוע מרכזי, דו מושבית, שילדה מאלומניום וקרבון ועם העיצוב הזה, כמה היא הולכת לעלות, 750K ש"ח?

תעלה עד 600K ש"ח לפי ההערכות הנוכחיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוך כדי השתחוות לעגל הזהב יש לי שאלה בעניין, מאחר ואני לא עוקב באדיקות אחר אלפא, מישהוא בכלל זכה לנהוג על הרכב הזה או שהוא כלל עדיין לא יוצר וכל ההיפ כולל רק דף נתונים (מרשים) והופעה על הבמה בג'נבה?

רומן -בהתיחס לזה שהבררה נמכרה בחצי מליון ש"ח (עם עודף לפלאפל ואולי בדוחק גם בקבוק מיץ ענבים) קשה לי להאמין שמכונית הרבה יותר אקזוטית, שלוש שנים אחרי תימכר ב"רק" 600K אבל נחיה ונראה.

תלוי איזו בררה, יש כאלה ששילמו פחות, הרבה פחות.

לגבי מחירה של ה4C, סכום של 600 אלף ש"ח נשמע סביר בהחלט, מכמה סיבות:

- יש להניח, לאור שינויי ההנהלה והאסטרטגיה באלפא רומאו, שתמחורה של ה4C אמור להיות יחסית אטרקטיבי (יחסית, אה?!).

- אלפא הודיעו רשמית שגרסת ההשקה, אשר יקרה יותר מגרסת הבסיס שתופיע מאוחר יותר, תעלה באירופה 60,000 יורו. תרגום גס למחיר ישראלי מניב סכום של 600,000 ש"ח.

לגבי טיב הרכב. נכון, אתה צודק, אף אחד מאיתנו לא נהג בו עדיין ואף לא קיימת עדיין ביקורת עיתונאית לגביו. מצד שני, רכב ששוקל 900 ק"ג, בעל שלדת סיבי פחמן קלילה אשר פותחה עם חברה מובילה בתחום (Dallara), ללא תגבור חשמלי להגה (או כל תגבור שהוא למען האמת) בשילוב עם מנוע חזק, אשר מיועד להיות מכונת נהיגה, הלא תסכים שיש כאן יסוד סביר להנחה שמדובר על מכונת נהיגה טובה?

תסכים איתי שלא רציני להעדיף רכב שעוד כלל לא יוצר ואף אחד לא נהג בו על גבי מכונית על נחשקת ומוכחת.

בכל מקרה, בזמן שאנחנו מתפלפלים, החיים ממשיכים להכות, אל תיסע הבייתה דרך נשר.

שוב, בנוסף לדברים שרשמתי קודם לכן, הרכב נראה כמו שהוא נראה, יש כאן משהו, לא?!

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשאר רק להצטער שהמחיר מעבר לגבולות היכולת שלי :cry:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכלו להיות הרבה יותר פונטו אבארט על כבישי ישראל, הבעיה היתה חוסר אספקה מהיצרן עקב עודף ביקוש. אותו דבר לגבי 500 אבארט'.

אז למה 500 אבארת' יש המון?

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי מיצרים אותם יותר, גם בעולם זה כך.

לפי עומר מאבארט' הביקוש לפונטו פשוט גבוה מיכולת היצור שלהם.

תכנון מעולה לטווח ארוך:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לגבי ה 500 אבארת' יש כתבות ברשת וגם זה רק בארה"ב.

לגבי הפונטו לא מצאתי שום דבר כזה ובהתחשב במצב השוק האירופאי, אני מתקשה להאמין.

חלילה אני לא מזלזל בעומר, אבל אם הם מצליחים לייצר מספיק מיטו, אני לא רואה סיבה שלא ייצרו מספיק פונטו.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

אז עוד שנה חלפה לה, מד הק"מ מצביע על_46000.

מה היה בשנה האחרונה: בוצע טיפול_30k , עליו נפתח שרשור בזמנו, (היצרן ממליץ כל35k/שנתיים), הוחלפו זוג צמיגים קדמיים לטויו 1r1, בוצע כיוון פרונט לאחר החלפת הצמיגים.

בשישי האחרון בוצעה החלפת שמנים יזומה על ידי(כ600שח). היום, עקב הדלקות נורת רפידות, הוחלפו רפידות ונחרטו צלחות_-1100_ש"ח). למעט הדברים האלו, שהם טיפולים יזומים, לא היו כל תקלות או מעידות.

הרכב נשטף ידנית על ידי בלבד, ועובר ווקס פלסטלינה וכו על ידי בערך אחת לשלושה חודשים. המושבים_(עור ומיקרופייבר) מקבלים טיפול קבוע בניקוי והזנה לעור ונראים חדשים. הפלסטיקה הפנימית כרגע בסדר גמור (הרכב חדש בן שנתיים).

רעשים/קרקושים:_יש רעשים וקרקושים מהגג הפנורמי, בעיקר כתוצאה מהפרשי חום קור. נתקלתי בתופעה גם ברכבים אחרים עם גג פנורמי.

לגבי מנוע גיר שילדה, כפי שכתבתי בסיכום שנה ראשונה, מנוע מצויין, מאד גמיש, סוחב מסלד אפסי. הייתי שמח לקצת יותר גרגור וסאונד קרבי יותר. הרכב מכסה מרחקים ארוכים בצורה מרשימה, ללא מאמץ מצידו או מצידי. ירדתי לפני כשבועיים לאילת עם בת זוג וקצת ציוד. צריכת דלק כאשר הגענו לאילת, עם פקקי יצירףאה [יציאה] מהמרכז, הייתה 1/11.3. [עם] לחיצות לא מעטות, כאשר הפקקים עברו. בחזור, כאשר כיביתי מנוע לאחר כ-830_ק"מ, הצריכה ירדה ל1/10.3. יש לציין שבחזור לחצתי יותר מבהלוך.

בסה"כ אני מאד מרוצה מהרכב ומנקודת השרות של פיאט אלפא בחדרה מוסך "עדי", שמטפל ברכב לשביעות רצוני.

אשמח לענות לשאלות אם יש

.

עלות מקיף 5800_ש"ח, ללא איתוראן, נהג יחיד, ללא תביעות קודמות.

עריכה אחרונה על ידי יניב alfa

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכרח לציין שביחס לרכב ספורטיבי, ועוד אחד שיש לו כזה הספק, צריכת הדלק ממש טובה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בנסיעה לאילת... לא משהו מיצג.

לפות״ש - מה הייתה המהירות הממוצעת בנסיעה הזו?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדקתי,אציין שלחצתי די הרבה בדרום למרות אזהרה מפורשת מאלעד בשרשור אחר...(במדידה של15k התוצאה היא 1/10) משולב עירוני ובין עירוני.

יש לציין שאני נוהג תמיד במצב דיינמיק אשר גובה מחיר בצריכת דלק גבוהה יותר מאשר במצב הנורמל.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי עכשיו את העמודים הראשונים של השרשור ונקרעתי מצחוק ;)

אם זה עדיין מעניין מישהו, אז באשר לדיון שהתקיים בנושא אלפא ווי דווקא היה לי מה להוסיף -

נכון שאלפא סובלת מתדמית בעייתית (בצדק או שלאו, כנראה שבשנים האחרונות - שלאו) דווקא שירות עד הבית ושירות

גרירה בחינם וכן הלאה הוא מעודד וחיובי.

לפחות היבואן מוכן לבוא לקראת ולעשות מאמץ לטובת רוכשי הרכבים, שלא כמו יבואנים אחרים (אהם אהם, צ'מפיון).

בנוגע לצריכת דלק,

גם בקופרה הצריכה שפויה לחלוטין - 1/10 לערך.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...