Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה אם הדגם הזה גם טוב לזיפים קשים במיוחד כמו שלי?

יש איזה דגם שמוגדר כאחד שמיועד לגלח זיפים כמו שלי?

אגב מה דעתכם על בראון 720s?

המחירים שלה בארץ די סבירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה720s בעלת אותו ראש גילוח כמו זה שיש ב790cc.

ההבדל הוא בכך שהיא מגיעה עם נורות חיווי ולא מסך (מצב סוללה וכו') וכן ללא מכונת הניקוי.

יש לי אותה. אני ממש מרוצה ממנה, אבל שוב, רק אם אתה מתגלח בתדירות גבוהה.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

tomy669

אתה תצטרך לחפור בעצמך עם הביקורות, מקווה שאתה מסתדר עם אנגלית.

אבל כדי לעשות לך סדר: כל הדגמים הבאים מומלצים, יש המלצות וביקורות טובות ברשת, ועובדים טוב על זיפים קשים. ההבדל הראשי הוא במחיר, לחלקם יש ערכת ניקוי עצמי, וכל שאר ההבדלים הם מינורים (איכות גילוח די דומה בין כולם).

הבראון די פשוט, בארץ דגם 790CC4, יעלה לך 1300 ש"ח ומגיע עם ערכת ניקוי.

***על דגם ה-720S קיבלת תגובה מעלי. אני לא הכרתי את הדגם הנ"ל ויכול להיות שהוא שווה את התוספת הכספית מול הפנסוניק LA 63 מאמזון בגלל האחריות. לשיקולך.

הפנסוניק (הזמנה רק מאמזון) מתחלק לסדרת ה-LA הישנה עם 4 הסכינים, LA63 שהמלצתי בלי ערכת ניקוי תעלה 575 ש"ח וה-LA93 עם ערכת ניקוי שכבר לא משתלמת. וסדרת ה-LV החדשה יותר, עם אותה חלוקה על ערכת ניקוי, אני הלכתי על ה-LV81 שמגיעה עם ערכת ניקוי והיום תעלה כ-1000 ש"ח.

*ערכת הניקוי לא הכרחית, מוסיפה לך הוצאה שנתית של כ-350 ש"ח על קנייה של נוזל הניקוי, כשאפשר לנקות את הפנסוניק בצורה מאוד קלה ומהירה לבד! אני הלכתי על דגם ערכת הניקוי כי המקביל לו לא נשלח לארץ משום מה בזמנו. הלכתי על הדגם החדש יותר LV לעומת הישן יותר LA רק בגלל שהפרש המחירים עמד בקושי על 200 ש"ח. היום ההפרש הוא כ-400 ש"ח, ההבדלים ביניהם לא ענקיים במיוחד, ומכאן שעדיף לקחת את הכי וותיק ופשוט LA63 ב-575 ש"ח.

עכשיו התור שלך לעבור אם בא לך על כל הביקורות וההשוואות, וגם לקרוא במקביל את הביקורות באמזון שיתנו תמונה מציאותית יותר. בהצלחה

עכשיו השוואות:

עריכה אחרונה על ידי 666pluto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה720s בעלת אותו ראש גילוח כמו זה שיש ב790cc.

ההבדל הוא בכך שהיא מגיעה עם נורות חיווי ולא מסך (מצב סוללה וכו') וכן ללא מכונת הניקוי.

יש לי אותה. אני ממש מרוצה ממנה, אבל שוב, רק אם אתה מתגלח בתדירות גבוהה.

תודה לכולם. מה זה תדירות גבוהה? האם היא מורידה טוב את כל הזיפים? כולל אלה ששוכבים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון שני במכונה החדשה פנסוניק LV81, עדיין מאוכזב :?.

אני לא מבין מה אני עושה לא נכון?! למרות שכולם ממליצים על חודש ניסיון בו העור צריך להתרגל למכונת גילוח, עדיין לא אמורים להיות תוצאות כאלה גרועות לפי כל הביקורות והתגובות על המכונה הזו...

אז נכון שיש פחות גירוי לעומת פעם קודמת, מצד שני רמת הגילוח פשוט זוועתית, ושלא תתבלבלו מדובר בתמונות שאחרי הגילוח (לקח לי 7 דקות). לא רציתי ללחוץ חזק יותר על המכונה, או להמשיך ליותר זמן כי התחלתי להרגיש מעט צריבה בעור. מדובר הפעם בגילוח על יבש, לפני מקלחת.

מחר בבוקר אנסה שוב להתגלח על יבש, אבל אחרי מקלחת.

2015-12-19 22.07.30.jpg

2015-12-19 22.07.17.jpg

2015-12-19 22.07.00.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שהיה לי עם המכונת גילוח האחרונה שהייתה לי. אף פעם לא גילחה טוב והשאירה המון זיפים גם אחרי מס נסיונות. זו הסיבה שאני מנסה למצוא מכונה אגרסיבית על גדר מסור שתוריד כל שערה על העור. כנראה שלא קיימת חיה כזו[emoji17]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חלק 100% במכונת גילוח לפי הרושם שקיבלתי, את זה אפשר להשיג רק עם סכין. אבל התוצאות שהראיתי הם אפילו לא 50%, למכונה בקטגורית המחיר הזו וכמות ההמלצות עליה זה פשוט לא מסתדר ולא מתאים! להמחשה הציטוט שהבאתי מהבחור הישראלי שקיבל השבוע את הדגם הישן יותר ואצלו הרושם הוא לטובה עם תוצאות מעולות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם. מה זה תדירות גבוהה? האם היא מורידה טוב את כל הזיפים? כולל אלה ששוכבים?

כמו שפלאטו ציין, הכוונה היא למס' פעמים בשבוע. אצלי מדובר על 2-3 פעמים בשבוע.

בתדירות נמוכה מדי, כשהזיפים ארוכים מדי, הגילוח לא נעים- המכונה תולשת שערות.

בשביל להימנע מזה, מנסיוני הפיליפס RQ-1250 עדיפה בנושא הזה (היא לא תולשת שערות, אך דורשת טכניקת שימוש שונה וגם מלכלכת יותר).

שתיהן מעולות עם זיפים קשים.

שוב, רק מנסיוני.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצעתי היום גילוח ראשון עם הבראון 9095, והופתעתי מאוד לטובה.

צריך להכיר פתאום את זוויות צמיחת השיער, והזיפים מתחת לסנטר דרשו כמה ניסיונות להבין באיזה כיוון אני צריך להתגלח כדי להסיר אותם לגמרי, אבל שורה תחתונה - 2.5 דקות והפנים חלקות.

הניסיון הקודם שלי עם מכונת גילוח הוא מלפני יותר מ-15 שנה, ובהשוואה לאותם ימים זה שמיים וארץ. הגילוח הרבה יותר קרוב ומאוד קשה (אם לא בלתי אפשרי) להבחין שבוצע במכונה ולא בסכין.

העור שלי יחסית רגיש, ולמרות שזו פעם ראשונה לא היו בעיות מיוחדות, קצת גירוי מתחת לסנטר, איפה שנאלצתי לחפש יותר מדי פעמים את הכיוון, אבל זה בקטנה יחסית לאיך שזה מרגיש אחרי סכין.

הניסיון הראשון היה יבש, פעם הבאה אנסה גילוח רטוב עם ג׳ל, אבל סה״כ כאמור מופתע מאוד לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אז נפרדתי מהמכונה שלי היום,

אני משתמש במכונת תספורת לטובת קיצוץ זקן ודווקא היום, התפרקה לי בזמן הגילוח תוך כדי העפת קפיצים לכל עבר.

אשמח לקבל המלצה טובה למכונה שעונה על הדרישות הבאות:

- ניתנת להפעלה ללא סוללה טעונה בחיבור של כבל חשמל.

- מקצצת דק דק דק

- אמינה ונוחה

תודה רבה לכל המקצצים למינהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה התקציב? הייתה לי מוסר 1871 במשך כ4 שנים ועכשיו יש לי פנסוניק ergp80 והיא מתעלה עליה מכל בחינה, היא מצוינת לפנים כי הלהבים מאוד עדינים על העור. ממליץ.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי לאחרונה את ה philips QC5580 ואני מאוד מרוצה. היא מקצצת מאוד דק, הרבה יותר מה Moser שהייתה לי לפניה ומכרתי די מהר. בנוסף, יש לה ראש מתחלף לגילוח '0', אם עושים איתו מעבר אחד אפשר להגיע לגילוח מאוד קרוב ל '0'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנצלותי הכנה שלא קראתי את כל 23 העמודים (אולי בכלל הגבתי באחד מהם..לך תזכור :p )

מתוקף עצלנות נטו,אני מתגלח פעם בשבוע (שישי),ככה שנוצר בשבוע שחולף זקן די מרשים (סטייל דאעש)

יש לי דגם כלשהו של פיליפס שמגלח לא רע,רק לוקח זמן (בכל זאת הרבה זיפים,גילוח כללי של חצי שעה בערך עם הפסקות)

מה גם שהמכונה מתחממת לאחר 10דק' בערך וזה נהיה מציק,אז אני לא מתגלח ברצף.

לאחר חפירה זו - יש דגם טוב ומומלץ? רצוי פיליפס אך מוכן לערוק למתחרים (בראון?) אם שווים את זה.

תקציב לא מוגדר אך גם שם גמיש (לדעתי סביב 400-600ש"ח,בתשלומים :D )

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...