Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי עם משלוח ישירות לארץ, השאלה היא כמה יעלה לי משלוח לאמזון ובחזרה אלי במידה ואצטרך באמת לממש אחריות? צריכים לשלם שוב מע"מ כשתחזור אלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המכס אתה יכול לחשב עם מחשבוני מכס .

ה 9095 שהייתה בהתחלה הבחירה המועדפת עלי אחרי משלוח ומכס היית יוצאת בארץ 1600 שקלים אז בסוף קניתי את ה 790

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של אחרים במוצרים אחרים - תהיה רגוע, הם ידאגו להכל. לא פגשתי עדיין מישהו שלא היה יותר ממרוצה מהשירות שלהם, ואני משתדל להזמין משם כמה שיותר.

לי עד כה לא היה צורך במימוש אחריות ובינתיים כל מה שקרה זה שעל כל מה שקניתי קיבלתי כסף חזרה כי בפועל גבו פחות מכס ממה שהם גבו ממני. כמובן שזה היה אוטומטי לחלוטין, ובלי שום צורך בפעולה מצידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המכס אתה יכול לחשב עם מחשבוני מכס .

ה 9095 שהייתה בהתחלה הבחירה המועדפת עלי אחרי משלוח ומכס היית יוצאת בארץ 1600 שקלים אז בסוף קניתי את ה 790

נשמע הגיוני. אם יגבו ממני מכס מלא, יעלה לי 1500 ש"ח.

תמיד יש סיכוי עם זאת שלא יגבו מכס בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראת אחלה מכונה , אני באופן אישי לא רציתי ללשלם בשבילה כפול , אם היה לי מישהו שיביא לי אותה מחו"ל ללא צורך במשלוח ומיסים כנראה שהייתי בוחר בה , אבל אחרי שבוע עם ה 790 אני ממש מרוצה ולא בטוח שאני צריך משהו מעבר.

אגב

אצלי זה היה בשביל למנוע רגישות שסכין גילוח עושה ומכונה של פיליפס גם עשתה.

מבחינת זה , היא עברה את המבחן בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי point of view
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על babyliss e845e, מכונה ממש לא יקרה (פחות מ 200 שקל מאיביי עם משלוח), עושה את העבודה עבור מי שרוצה להישאר עם קצת זיפים וגם ניתנת לשטיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בראון 790 תבדוק ברשת אלמ אם נשאר מכשיר מתצוגה ,

יכול להיות שיש בסניף מודיעין ובעוד שניף נוסף .

(אני קניתי את שלי מהוד השרון אבל אין להם יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה בארץ אפשר לקנות את הבראון 790 או פנסוניק lv 81

לא מוכרים בארץ את הפנסוניק.

ה-LV81 הגיעה אלי כבר אתמול, ניסיתי אותה הבוקר - מקווה שבגילוחים הבאים המצב ישתפר :?! אז אמנע מביקורת לא הוגנת לבינתיים, כי בכל זאת פעם ראשונה שאני נוגע במכונת גילוח...אעדכן בשבועיים-שלושה הקרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת מה כוונתך שהנך מקווה שזה ישתפר? איך היא מגלחת זיפים קשים? האם היא משאירה זיפים? לא מפריע לי נושא הגירויים.

אגב, גבו ממך מיסים? המוצר עבר דרך המכס?

עריכה אחרונה על ידי tomy669
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מיסים, איך יודעים אם גבו או לא? לא ראיתי שום אינדיקציה לכך על החבילה בצורת הודעה כלשהי או קבלה מצורפת מהמכס...

לגבי המכשיר, אני אהיה הוגן, דבר ראשון ממליצים לרוב על תקופת מעבר של כחודש בה צריך להתרגל למכונה חשמלית, במיוחד אם מדובר בראשונה. שלא לדבר על חוסר הניסיון שלי מבחינת שימוש, טכניקה לא נכונה, ניסיתי על יבש, אחרכך על רטוב עם קצף לא משהו כנראה, התקשיתי מאוד באזור הזקן ובסוף גם לא חלק - נשארו שיערות, לחצתי חזק מדי ונהיה גירוי...

אני לא ממציא תירוצים לטובת המכונה, מקווה באמת שהמצב ישתפר כי בכל זאת השקעתי סכום לא קטן בדבר הזה!

אם לא דחוף לך במיוחד, תחכה עם הקנייה כחודש, עד אז תהיה לי ביקורת סופית אני משער.

אם אין לך כוח לחכות, בשלב הנוכחי הייתי ממליץ לך ללכת על הבראון 790CC4 מהארץ ליתר ביטחון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון על הפנסוניק:

כשביצעתי את ההזמנה, שוחחתי במקרה עם משתמש אחר מפורום תפוז שעשה הזמנה דומה, רק לדגם הקודם והמעולה של הפנסוניק - Panasonic ES-LA63-S Arc4. דגם שמגיע בלי ערכת הניקוי, שדי מיותרת האמת.

מחיר הדגם הנ"ל אגב ירד והגיע היום ל-575 ש"ח כולל משלוח ומיסים. אם זה היה המחיר לפני כחודש, לא הייתי חושב פעמיים ומזמין אותו למרות שמדובר בדגם אחד אחורה! לפי הביקורות, הוא לא נופל בביצועים שלו מהדגם החדש שהזמנתי עם 5 הסכינים.

חווית השימוש שלו שונה בהרבה משלי! ואני מצטט:

הםם - דווקא במקרה שלי ההתרשמות היא די שונה.

אני עד היום התגלחתי במכונה של פיליפס או בג'ילט כשנדרש גילוח חלק, כך שנאי רגיל למכונות חשמליות.

הדגם שלי מגלח הרבה יותר טוב וחלק מהפיליפס, וכמעט שלא גורם לשום גירוי בעור. הגילוח הבסיסי מאוד מהיר, אבל אם רוצים שהכל ירד, צריך לעבור כמה פעמים על מקומות מוסיימים, אם כי 15 דקות נשמע קצת מוגזם... בגילוח הראשון שלי הורדתי כמעט הכל ב-3 דקות, והיום לקח לי משהו כמו 10 דקות עם הפסקות, אבל התוצאה מאוד מאוד יסודית.

אם אתה לא רגיל מכונות, אז אתה צריך לתת לזה לפחות חודש של גילוח קבוע כדי שהעור שלך יתרגל. כעקרון אתה לא אמור בכלל ללחוץ, אלא רק לתת למכונה להחליק על העור במגע רגיל. נראה לי שקצת אימון והסתגלות יפתרו את הבעיה, אבל זה גם תלוי בסוג העור והשיער...

חוץ מזה שהמכונה מרעישה (הרבה יותר מהפיליפס) אין לי כרגע שום תלונות....

אז אני חוזר בי מההמלצה לקנות 790CC4 של בראון, שבמחירה בארץ אפשר לקנות 2 מכונות Panasonic ES-LA63 מחו"ל! הביצועים דומים, והפנסוניק כנראה שבאמת עושה עבודה מעולה, אני פשוט לא יודע להשתמש נכון! ניסיון שני יגיע בשבוע הבא :-).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון על הפנסוניק:

כשביצעתי את ההזמנה, שוחחתי במקרה עם משתמש אחר מפורום תפוז שעשה הזמנה דומה, רק לדגם הקודם והמעולה של הפנסוניק - Panasonic ES-LA63-S Arc4. דגם שמגיע בלי ערכת הניקוי, שדי מיותרת האמת.

מחיר הדגם הנ"ל אגב ירד והגיע היום ל-575 ש"ח כולל משלוח ומיסים. אם זה היה המחיר לפני כחודש, לא הייתי חושב פעמיים ומזמין אותו למרות שמדובר בדגם אחד אחורה! לפי הביקורות, הוא לא נופל בביצועים שלו מהדגם החדש שהזמנתי עם 5 הסכינים.

חווית השימוש שלו שונה בהרבה משלי! ואני מצטט:

אז אני חוזר בי מההמלצה לקנות 790CC4 של בראון, שבמחירה בארץ אפשר לקנות 2 מכונות Panasonic ES-LA63 מחו"ל! הביצועים דומים, והפנסוניק כנראה שבאמת עושה עבודה מעולה, אני פשוט לא יודע להשתמש נכון! ניסיון שני יגיע בשבוע הבא :-).

השאלה אם הדגם הזה גם טוב לזיפים קשים במיוחד כמו שלי?

יש איזה דגם שמוגדר כאחד שמיועד לגלח זיפים כמו שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...