Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יודע. אני קניתי בנתב"ג, אבל זה היה לפני 4.5 שנים והמכונה נמכרה במבצעי $200 בזמן שהמחיר הנמוך ביותר באיביי\אמאזון היה $270 לא כולל משלוח.

שים לב שהמכונות מגיעות בנפרד או כערכה עם מתקן הניקוי.

בכל מקרה - חפש בזאפ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי בח"ל לאחר סקר שוק ממצה פנסוניק חדשה עם אריזה פגומה במחיר מצוין והמשפחה שלחה לי לארץ, מכונה מעולה ואצלי היחידה שהצליחה להביא לתוצאה סבירה עד טובה ( הפליפס בטווח עד 200$ ורמינגטון נכשלו אצלי), זו המכונה:

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XES8243A+PANASONIC.TRS0&_nkw=ES8243A+PANASONIC&_sacat=0

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז ככה, יש לי כבר כמה שנים מכונת תספורת מדגם Philips qc5135 שאני די מרוצה ממנה. לאחרונה חשבתי לרכוש מכונה חדשה והחלטתי להשקיע. רכשתי את ה Moser 1871. אני מסתפר קצוץ מאוד וחשבתי שה Moser תספיק, אבל היא לא, הדרגה הנמוכה ביותר היא 0.7 לפי ה SPEC אבל עדיין ה Philips מספרת נמוך יותר. אוקיי, החלטתי לרכוש סכין שמספרת צמוד יותר, רכשתי סכין שמגלחת 0.3, גם זה לא הספיק, ה Philips עדיין מגלחת נמוך יותר. הקטע הוא שלפי ה Spec של מכונת הפיליפס, הדרגה הנמוכה ביותר היא 1 מ"מ, לא מובן לי איך הפיליפס היא 1 מ"מ, ה Moser היא 0.3 והפיליפס מגלחת נמוך יותר.

בכל מקרה, מי שמעוניין במכונת Moser 1871 ששומשה פעמיים בסה"כ, או סכין 0.3 ששומשה פעם אחת, מוזמן ליצור קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כשנה הבטריה התחילה להיטען מחדש.

עדכון, מג'עג'עת לגמרי ולא עובדת בלי החשמל. ננסה לתת לה עוד שנה לראות איך מתקדם.

בכל מקרה, מי שמעוניין במכונת Moser 1871 ששומשה פעמיים בסה"כ

זה כמו רכב עם ק"מ נמוך מאוד אבל שכולו עבר בעליות חול מאובקות :

זה לא מספר השימושים כמו מיקומם

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:D

סיוויק - תחליף לה סוללות!

ראיתי ביוטיוב כמה סרטונים, פשוט לאללה וישדרג אותך מהכבל.. אם יש משהו פשוט במוזר זה להחליף לה את הסוללות.

אדידס - בעקבות התגובה שלך אני עכשיו סגור סופית על הפנסוניק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר את זה כשעצלנים ודחיינים לפעמים ?

אז אני עדיין מתגבש לקנות מנורה למקרר שנשרפה ב 2010.

אני חושב כבר זמן מה [מאז קיץ 13 לערך] שאולי אקח את זו מהפריזר,

בינתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:D

תפתור את הבעיה בדרך הכי פשוטה - איביי\עליאקספרס.

משקיע 5 דקות בחיפוש המוצר, קונה את מה שמתאים לך במחיר זול, זה יגיע לבד מתישהו בחודש הקרוב וכבר חסכת את טרחת הללכת, לחפש, לקנות.

אגב אם נחזור לנושא המכונות תספורת - דווקא בחו"ל (איביי\אמאזון) לא משתלם לקנות.

מה שכן - להבים ומדרגים עדיף לקנות משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן תודה מצויין כיף יכלת פשוט לעצור ב"תפתור את הבעיה"

- "שמע יש לי בעיה אני לפעמים עצלן ודחיין בכל מיני זוטות"

= תפתור את הבעיה בדרך הכי פשוטה !

- "וואללה תודה זה רעיון !"

מזל שאי אפשר לחבר את שלט הטלויזיה לחשמל,

שכן בקרוב גם הדפיקות הקלות לא יעזרו לבטריות שלו לעבוד

ואו שהוא יישבר או שארכוש בטריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי, כמה זמן השקעת היום בשיטוט בפורום?

בזמן הזה בטוח יכולת כבר להזמין גם סוללות וגם נורה למקרר :)

זה לא שאתה עצלן ודחיין, פשוט אתה לא מעוניין :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכלתי גם לעשות כמה שכיבות שמיכה וללמוד מילה או שתיים בשפה זרה

ולתלות את הוילונות למטבח שממתינים מ-2009 כשעברנו :

אבל אין ואקום, אני עושה דברים אחרים,

אז למטבח נכנס יותר אור, למקרר פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, יש לי כבר כמה שנים מכונת תספורת מדגם Philips qc5135 שאני די מרוצה ממנה. לאחרונה חשבתי לרכוש מכונה חדשה והחלטתי להשקיע. רכשתי את ה Moser 1871. אני מסתפר קצוץ מאוד וחשבתי שה Moser תספיק, אבל היא לא, הדרגה הנמוכה ביותר היא 0.7 לפי ה SPEC אבל עדיין ה Philips מספרת נמוך יותר. אוקיי, החלטתי לרכוש סכין שמספרת צמוד יותר, רכשתי סכין שמגלחת 0.3, גם זה לא הספיק, ה Philips עדיין מגלחת נמוך יותר. הקטע הוא שלפי ה Spec של מכונת הפיליפס, הדרגה הנמוכה ביותר היא 1 מ"מ, לא מובן לי איך הפיליפס היא 1 מ"מ, ה Moser היא 0.3 והפיליפס מגלחת נמוך יותר.

בכל מקרה, מי שמעוניין במכונת Moser 1871 ששומשה פעמיים בסה"כ, או סכין 0.3 ששומשה פעם אחת, מוזמן ליצור קשר.

אז המכונה נמכרה, הסכין עדיין למכירה. צריך המלצה למכונה תספורת חדשה. אני מוותר כרגע על מכונות של מוזר, לא יודע איך הגרמנים האלה מודדים, אבל משהו במדידה המטרית שלהם דפוק. אשמח להמלצות על מכונת פיליפס נטענת (או חברה אחרת שהיא לא מוזר) שמגלחת כמה שיותר קצר, קצר הכוונה זיפים קטנטנים, פיצפונים, זעירים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...