Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמעט לכל מכונה ניתן לקנות ראש לכמעט קרחת (הרבה פחות ממילימטר).

יש גם ראש כזה למוזר 1871 שיחסוך ממני לקנות מכונה נוספת?

המוזר מכונה אדירה, הבעיה היחידה שהסכין שלה לא חותכת מספיק נמוך. למי שצריך 0, זה בעייתי בשבילו.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם ראש כזה למוזר 1871 שיחסוך ממני לקנות מכונה נוספת?

המוזר מכונה אדירה, הבעיה היחידה שהסכין שלה לא חותכת מספיק נמוך. למי שצריך 0, זה בעייתי בשבילו.

אפשר לקנות ראש של 0.3 במקום ה-0.7 שיש במקור.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו כזה (סתם מתוך חיפוש מהיר בגוגל):

http://www.electrophoto.co.il/pl_product~18737170~398~570.htm

יכול להיות שיש חנויות שמוכרות את זה במחיר נמוך יותר. כנראה אפשר למצוא את זה גם ב-Ebay.

אם אני זוכר נכון, 0.3 זה הכי נמוך שיש למכונה הזאת (יכול להיות שאני טועה). אתה יכול להתקשר ל-EUM שמייבאים אותן ולבדוק את הנושא.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר אני, כנראה, הולך לרכוש. יש עוד המלצות שכדאי לבדוק למכונות עם סכין 0.1 מלבד הCENTRIX 274 והפנסוניק er217 שהמליצו?

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונה שיודעת לקצץ 0.1 (עם סכין מיוחד) והיא ללא כבל היא ermila genius. הראש שלה ברוחב 35 מ"מ מה שמאפשר לקצוץ גם זקן, עלולה להיות קטנה מדי לראש.

בדיוטי פרי היא נמכרת יחד עם הסכין שלא מגיע כסטנדרט ב 89 דולר אני חושב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאני אלך על זה בסוף:

http://www.shaver.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=70&catId=

למישהו יש ניסיון איתה ויודע להגיד אם היא באמת יורדת כזה נמוך בתספורת?

אגב, חרשתי על האתר ולא מצאתי פרטים להיכן החנות ממוקמת. למישהו יש מושג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בסוף את המוזר 1565 ג'ניו עם עם ה0.1. היום או מחר אבדוק אותה ואדווח.

אגב, כמה זמן מומלץ לתת לך הטענה ראשונית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

תודה.

טוב השתמשתי עכשיו במכונה, לא'דע אולי זה בגלל מחשבה נוסטלגית שפעם שספר היה מספר אותי עם "0" הייתי מרגיש שכל הראש שלי לבן, אבל אני לא מרגיש שהמכונה הזאת "היא הכי קרוב ל-0", כפי שרשום עליה. מרגיש סתם מכונה שמספרת קצוץ, 0.3 כזה. מה שכן, היא מאוד קטנה יחסית ל1871 והרבה יותר נוח להחזיק אותה. החסרון- לא ניתן לשנות את גובה הסכין. לדעתי לא שווה את המחיר שלה(כ500 ש"ח).

עריכה אחרונה על ידי avk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

מחפש (באמזון בעיקר) מכונת תספורת איכותית, אבל לא יקרה מדי.

חשוב שיהיה לה שלבים נמוכים וגבוהים (מתחילה לפחות מ0.5 או 0.8 ומתאמים\שלבים לגודל) כך שהיא גם תהיה לגילוח (לאו דווקא 0) וגם לתספורת.

היו לי בעבר מכונות תספורת בסגנון מעליאקספרס ושות', לא שוות את הכסף, חלשות מאוד ואין מספיק שלבים.

מישהו נתקל במכונה מומלצת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד המלצתי על המוזר 1871 שלי, אבל לאחרונה המכונה נתפסת בשיער ופשוט לא מוכנה לספר גם אחרי ניקוי\שימון.

נראה לי שאתחדש בER1411 של פנאסוניק ואנסה את מזלי, אם לא אהיה מרוצה אזמין להב חדש למוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...