Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 373 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה קונה את הבראון 9 קנה אותו עם מתקן הניקוי והשתמש בו תקופתית.

לא ניתן להוסיף מתקן ניקוי למכונה שהגיעה בלעדיו, דומני שחסרים בה המגעים החשמליים הדרושים.

את ה-cutter block צריך להחליף כל שנה וחצי, מזמינים מארה"ב דרך אמאזוןנאו איביי

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ירחמיאל כתב:

ועוד שאלה: כיצד אנשים מרוצים מהמכונות שהן לא רוטוריות, כדוגמת מה שבראון מייצרים, או רמינגטון? הרי ב-בראון לא ניתן לפרק את בית הסכינים עצמו. הוא רק מתפרק מהמכונה אבל כמכלול מושלם ולא ניתן לנקות בין הלהבים לבין הרשתית. הלהבים לא נפרדים מהרישתית עצמה, אז איך מנקים את השיער הלכוד שם?
אשמח להסבר.

תיקון: הרמינגטון כן מתפרק באזור הסכין, המכלול בניפרד והרשתית בנפרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, ירחמיאל כתב:

ואגב, כרגע אני סוקר 2 מועמדים סופיים, הבראון מסדרה 9 והפנאסוניק ממשפחת Arc5.
אשמח לשמוע דעתכם, מי מהם עדיף?
כמו כן אולי יש לדעתכם עוד מועמדים, שלא ציינתי כאן?
תודה מראש.

Arc5

אחרי שכיסחתי את הפיליפס מסדרה 9 פרסטיז' החלטתי לנסות את הארק5.

יתרונות: זולה יותר ומגלחת קרוב יותר.

חסרונות: איטית יותר, לא מתמודדת עם זיפים ארוכים, יותר קשה להגיע לגילוח טוב באיזור הצואר ולא נוחה לגילוח ראש.

בביקור הקרוב סחול מתכוון לקנות ראש חדש ל 9 ולחזור אליה.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הפנסוניק מגלחת קרוב יותר? חשבתי שבראון ייקחו כאן... וגם ראיתי שדווקא באזור הצוואר הפנסוניק עדיפה על הבראון.
טוב ששואלים ושיש פורום... 
האם יש היגיון בלפנות דווקא לבראון הקודמים? כמו למשל סידרה 7?
אני מניח שהמחיר יהיה עדיף אבל השאלה היא האם מבחינת טכנולוגיית הגילוח עצמו יש הבדל? 

(לא מענין אותי הפן הטכנולוגי מבחינת אלקטרוניקה, חיווי וכו'. זאת מכונת גילוח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון האישי, עם אקזמפלר אחד מכל דגם: עברתי מ-7 ל-9, היא יותר שקטה, מגלחת מעט יותר טוב. מצד שני, נראה שהסוללה ב-7 חיה יותר שנים (עדיין משתמש בה בטיולים).

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, ירחמיאל כתב:

דווקא הפנסוניק מגלחת קרוב יותר? חשבתי שבראון ייקחו כאן... וגם ראיתי שדווקא באזור הצוואר הפנסוניק עדיפה על הבראון.
טוב ששואלים ושיש פורום... 
האם יש היגיון בלפנות דווקא לבראון הקודמים? כמו למשל סידרה 7?
אני מניח שהמחיר יהיה עדיף אבל השאלה היא האם מבחינת טכנולוגיית הגילוח עצמו יש הבדל? 

(לא מענין אותי הפן הטכנולוגי מבחינת אלקטרוניקה, חיווי וכו'. זאת מכונת גילוח).

לא מכיר את הבראון. משווה לפיליפס פרסטיג' שמגלחת פחות קרוב אבל יותר מהר ופחות מפספסת.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש לי מ2016 מכונת תספורת נטענת של לייף מסופר פארם, לדעתי זה עולה 100 שקל אולי פחות. בשביל לסדר את הזקן לא צריך יותר מזה.

בשביל להתגלח ג'ילט כלשהו, נדמה לי פיוז'ן, עם קצף גילוח מהמותג של שופרסל.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

ובכן, חזרתי לעדכן.
לבסוף נירכש מכשיר בראון סידרה 8, שהוא נדיר יחסית (ה- 7 + 9 פופולארים יותר).
השיקולים:
מחיר (עלה 500 ש"ח כולל מישלוחה עד הבית)

חוות דעת חיוביות ביוטיוב
זמן סוללה ארוך משאר הדגמים

המכונה מסופקת עם מטען כמובן ונרתיק טוב ששומר עליה. זהו. ללא ערכת ניקוי ושאר ירקות.
בינתיים מתגלח איתה על בסיס יומי במשך שבועיים, וסימון טעינת הסוללה ירד רק בפס אחד...
האופן שבו אני מתגלח: מורח קלות שמן תינוקות על הפנים ויאללה. את החוכמה הזאת למדתי ביוטיוב. השמן גם עוזר לעור הפנים לספוג את הגילוח וגם שומר על ראש המכונה. לאחר מכן מריחה של ניבאה בתחליב. הגילוח בהחלט יוצא טוב. הרבה יותר טוב ממכונת הפיליפס הישנה שיש לי עם 3 ראשים עגולים (שלאחריה הצוואר שלי היה ניראה כמו אחרי מתקפת זומבים).
כמובן שמבחינת הקירבה אין מה להשוות לגילוח סכין. מצד שני גם לסכין יש חסרונות כמו גירוי העור וכמובן סירבול גדול יותר. כל אחד עם מה שמתאים לו. לי יש עור בעייתי והמכונה הגיעה בזמן.
בנתיים מאד מרוצה וממליץ.
תודה לכם על חוות הדעת והתשובות.

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חבל שויתרת על מתקן הניקוי (אם היתה האופציה הזו). חומר הניקוי לא רק מנקה אלא גם משמן את המכונה, והמתקן משמש גם כמתקן טעינה ואפשר להשתמש בו גם סתם כמקום אחסון למכשיר.

לגבי חיי הסוללה - במכונה סדרה 7 שקניתי ב-2011 חיי הסוללה די נשמרו עד שירדה למעמד רזרבה ב-2018 (עדיין משמשת אותי בנסיעות). הסדרה 9, שנרכשה באמצע 2018, התחילה את חייה עם חיי סוללה 3-4 שבועות, כעת התקצרו ל-2-3 שבועות ואני מסופק האם מנהגי הגילוח שלי השתנו משמעותית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

מחפש TRIMMER לזקן.

האמת שאני עושה רק "0", ללא ראשים, אז הייתי רוצה מכונה שהסכינים שלה נעימים על העור.

תקציב עד 400-500 שקל.

בינתיים נראה ש-Philips Series 7000 MG7750 די בכיוון.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...