Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה חודשים קניתי לאחד החיילים שלי רמינגטון - איני יודע מה הדגם,

?

http://www.remington.com/product-families/firearms/tactical-families/tactical-shotguns.aspx

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה באיזה סכין אני משתמש, מהיקרות של ג'ילט עד ה-DOUBLE EDGE BLADES, תמיד אני מסיים עם עור מגורה, אדמומיות, פצעים וכו'. ניסיתי גם קרמים שונים, ג'לים, קצף וכו', כל מיני שיטות וטיפים מיוטיוב...כנראה שהעור שלי רגיש ברמה גבוהה מאוד ואני סובל כל פעם מחדש :?.

חשבתי לעבור למכונת גילוח, אבל אני הולך לאיבוד בים המידע, ופרסומות במסווה של המלצות.

אז למי שיכול לעזור, אני מחפש מכונה אלחוטית, שתעבוד על יבש/רטוב, אמינה, שתיתן מראה כמה שיותר חלק. לא מעניין אותי גימיקים שונים, העיקרי מבחינתי הוא גילוח חלק עם כמה שפחות גירויים, לגלח בעזרתה את כל אזור הפנים (כולל שפם) וצוואר.

אין לי הגדרת תקציב, מצידי אשלם גם 1000 ש"ח, העיקר שהיא תענה על הצרכים.

תודה מראש :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לשמוע על הבעיה.

במקומך הייתי פונה לכאן: http://www.shavingmachine.org

ובודק גם את הקישורים הללו:

http://shavercheck.com/best-electric-shaver-sensitive-skin/

http://www.shavershop.com.au/online-store/electric-shavers.html

http://www.menshealth.co.uk/style/grooming/rules-of-electric-shaving

תצליח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ מניסיון על:

1. Philips RQ1250 (ליתר דיוק- סדרת RQ1200, ה2 הספרות האחרונות זה בהתאם לגימיקים).

2. Braun Series 7. גם פה יש כמה דגמים בהתאם לגימיקים (עם מכונת שטיפה/ בלי).

3. לרכוש מהסדרות החדשות של פיליפס- ע"פ פיליפס עצמה סדרה 7000 החדשה מיועדת לבעלי עור רגיש, וסדרה 9000 נחשבת לTOP שלהם (אך לא מצויין מידת ההתאמה לבעלי עור רגיש).

לגבי הבראון- היא מעולה, אבל לא מיועדת למי שלא מתגלח בתדירות גבוהה (כלומר לפחות 3 פעמים בשבוע).

לגבי הפיליפס- מתאימה גם למי שלא מתגלח הרבה (אין לה נטייה למשוך שערות), אבל מחסנית הראש לאיסוף הפסולת קטנה יותר.

הפיליפס יותר נוחה לטעמי, הבראון יותר מהירה בזמן הגילוח (שמצריך גילוח בכיוון אחד ולא בסיבובי).

בהצלחה.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המובילים הם הדגמים היקרים של פיליפס או בראון. המכונות עובדות בשיטות שונות (רוטורי לעומת לוחית). שתי השיטות לא מביאות אותך לגילוח ברמה של סכין. אצל בעלי עור רגיש גם מכונה יוצרת גירוי של העור ותחושה לא נעימה לאחר הגילוח. חשוב מאד לחטא את ראש המכונה לאחר השימוש- שטיפה, ייבוש הסכין ושימוש בחומר ייעודי שכולל שימון עדין ביותר וחיטוי (מבוסס לרוב איזופרופנול). אנשים רבים מדווחים שניקוי הסכינים (זה נכון גם לסכין ידני), עם חומר של חברה טובה לכשעצמו שיפר את המצב.

(לדוגמה זה: http://www.amazon.com/Parks-Products-Eltron-Shaver-Cleaner/dp/B0025ILLXA)

יש מכונות שמתהדרות בהיותן מתאימות לבעלי עור רגיש, לא התרשמתי (מחיפוש באינטרנט) שבפועל זה באמת פחות מגרה.

חשוב מאד שתקפיד- לא ללחוץ חזק על המכונה כלפי העור. לפעמים רוצים לקבל תוצאה יותר טובה ובאופן טבעי לוחצים את המכונה לעור ואז מתחילות הבעיות.

בשורה התחתונה סוג המכונה פחות משפיע בעניין הרגישות (הוא משפיע על איכות התוצאה). מה שיותר חשוב:

1. לנקות ולחטא את הפנים לפני הגילוח.

2. לא ללחוץ חזק עם המכונה על העור.

3. לנקות את הסכין עם חומר ייעודי.

4. להחליף ראש במידה והסכין לא חותך טוב.

בהצלחה.

נ.ב. לגבי הכותרת: ראוי לכתוב "מבקש המלצה" ולא "צריך המלצה"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קיבלתי מכינה פיליפס סידרה 7000 ואני מתגלח עם סבון (במקלחת. סבין על הפנים וגילוח עליו). אין שום גירוי בעור ואני גם סובל מסכינים (רק גילט וגם אותו מחליף לעיתים מאוד קרובות).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

לפי הלינקים של ירחמיאל, הגעתי למסקנה שכנראה אבחר במכונה עם FOIL.

מכונה שמאוד מומלצת היא Panasonic ES-LA63-S Arc4. הביקורות טובות, מתאימה גם לגילוח הראש במידה וארצה (היום אני מסתפר גלח עם מכונה פשוטה). מדברים על תוצאות גילוח טובות לאזור הפנים, עם מינימום גירוי לעור. מחיר עם משלוח ומיסים 700 ש"ח.

אותה המכונה, רק עם אפשרות לניקוי היא ה- Panasonic ES-LA93-K Arc4. המחיר עם משלוח ומיסים 835 ש"ח. מבין השתיים, אני מעדיף את זו כי הפרש המחיר די נמוך. ערכת הניקוי זולה דרך אמזון, במיוחד אם לא מפעילים ניקוי כל יום.

עוד לא הזמנתי כי נתקלתי בגרסה חדשה יותר מבית פנסוניק, ES-LV81-K Arc5, עם תוספת סכין חמישית. גם עליה הביקורות טובות, אומרים שתוספת הסכין משפרת את התוצאות והמכונה פחות רועשת מהקודמת שקישרתי. אבל, לפי טבלה שיש באמזון, לעומת שתי המכונות למעלה חסר לגרסה הזו את התכונות האלה: Vibrating Outer Foil & Dual Motor Cutting System. אני לא יודע עד כמה זה משמעותי...

מחיר עם משלוח ומיסים 1000 ש"ח. הפרש של 300 ש"ח בין זו לראשונה שקישרתי, עדיין נכנס בתקציב ומעדיף מראש לקנות משהו איכותי יותר ולא להתחרט שחסכתי.

אני עדיין קורא על האחרונה, לבדוק אם באמת שווה את התוספת 300 ש"ח, ובמיוחד אם מביאה לאותן התוצאות כמו הגרסאות הקודמות שלה עם 4 הסכינים.

אם למישהו יש דעה בעניין, אשמח לשמוע :-).

בינתיים גם שלחתי מייל לאתר שירחמיאל קישר אליו, ביקשתי עזרה בבחירה. מקווה שעד אז הקופון של 100$ על הגרסה החדשה יהיה עדיין תקף...

עריכה אחרונה על ידי 666pluto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין שאופציה מקבילה לשלושת אלו תהיה Braun 790cc שנמכרת בארץ במחיר של 1250 ש"ח, כשמשום מה אמזון כבר לא שולחים אותה לארץ (אתמול כשבדקתי כן שלחו ובמחיר משתלם של 800 ש"ח בערך. אם מישהו מכיר אתר שכן שולח לארץ, במחיר סביר, אז היא אופציה חזקה מבחינתי.

בקשר לאחריות, זו של הארץ שווה ל*** גם כך, אז אין הבדל גדול.

עריכה אחרונה על ידי 666pluto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלוטו, סבלתי מבעייה דומה של עור רגיש לגילוח,

אז פשוט הפסקתי להתגלח לפני יותר מעשרים שנה,

למה לי לסבול בשביל...אחרים ? בשביל מה מתגלחים כבר לא ברור לי.

פעם בשבועיים שלושה אני מעביר מכונת שיער על מינימום

ונשאר עם זקן צמוד קצר ומסודר. אם עובדים נכון זה נראה נורמלי

וחוצמזה זה ממש כיף, חוסך מלא זמן [וכסף תכלס] ואין את הפחד הזה

שמשהו יגע בפנים אחרי גילוח או להתגלח בקיץ או גירודים וכד'.

מאוד ממליץ.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה סיוויק, אבל אני לא אוהב להיות עם זיפים אז מוותר על הרעיון :-).

בכל אופן, אחרי סקירה ארוכה הזמנתי את המכונה Panasonic ES-LV81-K Arc5, מחיר סופי 240$/916 ש"ח.

אני אעדכן רשמים בהמשך כשתגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה באיזה סכין אני משתמש, מהיקרות של ג'ילט עד ה-DOUBLE EDGE BLADES, תמיד אני מסיים עם עור מגורה, אדמומיות, פצעים וכו'. ניסיתי גם קרמים שונים, ג'לים, קצף וכו', כל מיני שיטות וטיפים מיוטיוב...כנראה שהעור שלי רגיש ברמה גבוהה מאוד ואני סובל כל פעם מחדש :?.

:-)

לא חייבים לוותר על "חווית" הגילוח - אפשר אפילו ליהנות ממנה.

שנים סבלתי מפנים נפוחות מלאות בפצעונים וגירודים מגילוח. עד שהבנתי

שמשהו בטכניקת הגילוח לא מתאים לעור העדין שלי. היום אני יכול לומר בביטחון שאחרי עשרות שנים עור הפנים שלי שמור ונראה טוב עקב מעבר לגילוח שונה.

כמה טיפים חשובים בגילוח ושמירה על עור רענן לאורך שנים -לדעתי וניסיוני כמובן.

1. למצוא את הסכין המתאימה -לא תמיד היקרה עדיפה.

2. להתגלח רק באמצע המקלחת לאחר שמים חמים ואדים מרככים את העור.

3. לעסות מעט את הפנים עם הקצף גילוח.

4. לנקות טוב טוב את הסכין לאחר שימוש. (מים חמים בלחץ עדיף)

5. להתגלח רק בכיוון השיער לעולם לא נגד הכיוון. זה הגורם הכי משמעתי לגירויים בעור

ולמראה מקומט (לא הכנס לזה עכשיו) למרות שהגילוח יוצא פחות חלק. (נו אז מה...)

6. להשתמש בקרם לחות מבוסס מים בלבד. (לוקח זמן להתאים -לי לקח כמה שנים עד שמצאתי אחד)

7. לעולם לא לרסס אפטר שייב על הפנים. אלכוהול לפנים גורם לנזקים/יובש לאורך שנים -בניגוד למה

שמספרים לכם.

יש מצבים ממש קשים של שיער עבה וגס על הפנים ששיטה זו כנראה לא תתאים. (אבל שווה לנסות)

מקווה שזה יתרום למישהו.

אגב לי אישית מכונת גילוח עושה רע לעור עקב חיכוך.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות :-).

אצלי כולם כבר יושמו בפועל ללא הצלחה, בנוסף לטכניקות וטיפים אחרים מהרשת. עברתי על כל הסכינים בשוק, כולל כאלה מחו"ל וגם סכיני DE. אני מקווה שמכונת הגילוח שהזמנתי כבר תביא לשינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת אין לי מושג מה רשום ברשת. כי את כל התהליך (לצערי) עברתי על העור שלי לפני

עידן האינטרנט.

מקווה שמכונת הגילוח תתאים לך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...