Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אאל"ט ה-720 היא הדגם הפשוט של ה-790, (בלי צג ה-LCD), וחולקת אתה את כל המיכאניקה. אני משתמש בגרסה שרכשתי לפני 4.5 שנים ומרוצה מאד. עד כה הכלפתי בלוק חיתוך פעמיים - ההמלצה היא להחליף כל 18 חודשים, אני מושך עד סביב 24 חודשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט ה-720 היא הדגם הפשוט של ה-790, (בלי צג ה-LCD), וחולקת אתה את כל המיכאניקה. אני משתמש בגרסה שרכשתי לפני 4.5 שנים ומרוצה מאד. עד כה הכלפתי בלוק חיתוך פעמיים - ההמלצה היא להחליף כל 18 חודשים, אני מושך עד סביב 24 חודשים.

איזו גרסה רכשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

790CC שהיתה ב-2011. בפורום למדתי שבינתיים עברה איזו מתיחת פנים, לא משהו עקרוני אבל איזה כפתור נוסף כזה או אחר.

בכל טעינה (בממוצע פעם בשבועיים) מקבלת גם ניקוי במתקן הייעודי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי (עדיין יש) את המוזר 1871 במשך כ-3 שנים, עשתה עבודה טובה סה"כ, אבל אחרי תקופת הזמן הזאת התחילה מעט לקרטע והוחלפה בפנאסוניק ER1611. יש לי את הפנאסוניק חצי שנה, ולדעתי היא עושה עבודה טובה יותר מהמוזר. שתיהן עשו (או במקרה של הפנאסוניק עושה) 3 תספורות בחודש/חודש וחצי, שתיהן עלו בסביבות ה-500 ש"ח.

אגב, משהו מעצבן ששמתי לב אליו לפחות בשתי המכונות האלה (אני בטוח שגם באחרות) - מה שמחבר בין הסכין לגוף המכונה עצמו הן שתי חתיכות פלסטיק קטנות ברוחב ועובי של ס"מ (בשני צידי הסכין), אם אחת מהן נשברת (כתוצאה מנפילה וכו') - אי אפשר לחבר את הסכין לגוף המכונה, ואין ברירה אלא לקנות סכין חדשה (בגלל חתיכת פלסטיק פצפונת!). כמובן שהאחריות מכסה הכל חוץ מ"שבר פנימי". אין לי ספק שזה מכוון ע"מ לגרום לאנשים להוציא כסף מיותר על סכין חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על מוזר. בשימוש כפעמיים בחודש כבר...לא מעט שנים, יותר מ-5,

מתישהו הבטריה הפסיקה להיטען ועברתי להשתמש בה כשהיא מחוברת לכבל

[למי ששאל - עובד רגיל], אחרי כשנה הבטריה התחילה להיטען מחדש.

עלתה במקור כ-800 ש"ח וברכישות כאלה אני ממליץ על דרגה אחת מעל האנטרי-לבל,

משהו קצת רציני יותר.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק מתבצע הניקי במתקן הזה?

מתקן שמחובר לרשת החשמל ומכניסים לתוכו מיכל ייעודי של חומר ניקוי שמספיק ל-10-15 ניקויים. כאשר אתה רוצה לנקות אתה מחבר את המתקן לשקע החשמל, מכניס את המכונה למקום המיועד, ממתין עד שיבצע את הסריקה שלו ולוחץ על כפתור. לאחר כשעתיים המכונה נקיה וטעונה.

כמה עולה בלוק חיתוך?

באיביי בין 120-160 ש"ח בהתאם למקור. ניסיון טוב עם הזמנות של ציוד גילוח ממקורות מערביים ומקוריאה הדרומית.

הדגם נקרא 70S ומיועד ל-Series 7 Pulsonic (את השם הזה תראה גם על ראש המכונה שלך). משום מה נקרא גם 9000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להשוות לעלות של גילוח רטוב כולל סכינים וקצף\ג'ל. אני מעריך שלאורך זמן זה די משתווה, כיון שבמכונה חשמלית יש עלות של המכונה (בין 300-1500 ש"ח) ואז עלות הסכינים. גם חומר הניקוי שהזכרתי לא זול - 50 ש"ח למיכל, אני צורך סביב 2 מיכלים בשנה. זה פינוק שקיים בד"כ במכונות היותר יקרות, ואפשר לקנות אותן בלי או עם המתקן.לפיליפס, למשל, יש פטנט של מכונה אשר מוציאה קרם של ניוואה, כמובן שלקרם יש עלות.

שים לב שאני מדבר על מכונות יקרות. מכונות זולות יהיו... זולות. כמובן שצריך לבדוק את טיב הגילוח לפי מאפייני הפנים שלך. אורך החיים של מכונה חשמלית טובה יכול להגיע ל-5-10 שנים, בסופו של דבר היא תושלך לאחר שהסוללות יצריכו טעינה לעתים קרובות למרות שתאורטית (וגם מעשית) ניתן להחליף את הסוללות, אבל בד"כ זה כבר לא כדאי בהשואה לרכישת מכונה חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני משווה לגילוח רטוב.

סכין גילוח כ 10-15 ש"ח, תלוי אם קונה בארץ או מחו"ל. סכין גילוח מחזיק אצלי כחודש לפעמים אני מושך אותו עוד שבוע.

אני מהמיושנים שאוהב להשתמש במשחת גילוח שמקציפים אותה עם מגלר. לא זוכר כמה עולה משחה וגם אף פעם לא בדקתי לכמה זמן היא מספיקה, נראה לי שמדובר על עלות של גרושים לכל גילוח.

בעבר בתקופת השרות הצבאי השתמשתי במכונת גילוח של פילפס, לא הייתי מרוצה מהתוצאות כלל, היתרון היחידי הוא בימי החורף הקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי פעם סטטיסטיקה שבערך 2/3 מהגברים המתגלחים עושים זאת על רטוב ושליש במכונה חשמלית.

אישית אני רגיל להתגלח במכשיר חשמלי מגיל 16. היתה תקופה לא ארוכה שבה התגחלתי בסכין על מנת לחסוך לילדים את ההשכמה המוקדמת מרעשי המכונה החשמלית, מהר מאד חזרתי לחשמל כיון שלא הייתי מרוצה מהתוצאות - יצאתי לא חלק ועם שריטות. שניים מהבנים שלי מעדיפים סכינים, השלישי (חייל ביחידת שדה) מעדיף מכונה חשמלית, עד לאחרונה השתמש בבראון פשוטה שקניתי לו כאשר הופיעו זיפים רכים ראשונים, לאחרונה רכשתי לו רמינגטון עם ראש סיבובי (דומה לפיליפס) ולפחות ההתרשמות הראשונה שלו חיובית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...