Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל כל ההתעסקות הזו נוגדת את המטרה שלשמה יש לי זקן - אני מתעצל להתגלח.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לשים שמן בזקן?? מתייחסים לזה כמו לשיער של הקרקפת, חופפים עם שמפו וזהו.

בשביל לסדר את הזקן מספיקה מכונת תספורת הכי פשוטה שיש. את הגימור עושים במקלחת עם סכין גילוח.

אתה טועה טעות מרה - עור הפנים שונה לגמרי מעור הקרקפת וממש לא מומלץ "לחפוף" את הזקן עם שמפו (מנסיון). השמן נותן לחות לעור מתחת לזקן, מרכך אותו ומונע קשקשת.

אני משתמש כבר חודש+ בשמן של Leven Rose שקניתי מאמזון, מוצר מצויין, לא מבושם ועשוי 100% חומרים טבעיים. עלה 80 ש"ח עד הבית ואמור להספיק לשלושה חודשים בערך, תבדוק אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בחיים לא היו לי קשקשים בזקן. אין לי מושג על מה אתם מדברים, באמת.

בעניין הריכוך וזה, תלוי מה אתה רוצה, פלומה של היפסטרים או שיער פנים של גבר. :)

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה טעות מרה - עור הפנים שונה לגמרי מעור הקרקפת וממש לא מומלץ "לחפוף" את הזקן עם שמפו (מנסיון). השמן נותן לחות לעור מתחת לזקן, מרכך אותו ומונע קשקשת.

אני משתמש כבר חודש+ בשמן של Leven Rose שקניתי מאמזון, מוצר מצויין, לא מבושם ועשוי 100% חומרים טבעיים. עלה 80 ש"ח עד הבית ואמור להספיק לשלושה חודשים בערך, תבדוק אותו.

אשמח לקישור ולדעת איך משתמשים בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.amazon.com/Leven-Rose-Fragrance-Leave-Conditioner/dp/B00IB6IAOS

שמים 3-4 טיפות (או יותר, תלוי באורך הזקן) על אמצע כף היד, משפשפים את שתי הידיים ומורחים על הזקן ועל העור מתחתיו. לא מסובך ולוקח חצי דקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוכרים ברשת יקר כמו קוק.

קניתי שמני בסיס באיכות הכי טובה, שמן ארגן וחוחובה, מה שלא מוסיפים בשמנים ממותגים, כל החברים המזוקנים מבסוטים לגמרי וגם אני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

יש לי זקן די ארוך :viking: ואני מחפש עצות לתחזוקה, שיהיה רך ויפה.

אז לחבר'ה המזוקנים פה, איך אתם מטפחים את הזקן שלכם? על איזה שמנים וכו' אתם ממליצים? (עדיף מאיביי)

כרגע אני משתמש קבוע פעם פעמיים ביום בשמן Imperial Beard Oil שקניתי בעבר מאיביי במחיר טוב, השמן נחמד אבל תכף נגמר לי ועכשיו המחיר עלה משמעותית.

לפני זה היו לי עוד כמה שלא שווים יותר מדי ובנתיים יש לי בדרך מאיביי שתי קופסאות באלם של Mo Bro's.

אשמח להמלצות. :-D

אתה מוזמן לקפוץ ליבנה/חולון לקבל דוגמית, תבוא עם בקבוקון קטן למלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו כזה שאפשר לקנות בארץ לנסיון? נשמע מעניין אם זה באמת לא דורש יותר מידי התעסקות.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...