Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שרשורי מכונת גילוח זיפי זקן ותכשירי טיפוח

nivo
שימו לב! השרשור הזה בן 369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה גודל- צורה של זקן יש לכם?

ואיך אתם מסדרים-מטפחים את הזקן?

משתנה בהתאם למה שמתאים בכל פעם שאני אצל הספר, בערך פעם בשבועיים.

אני מגדל זקן מלא באורך 5-6 ש"ס באזור הסנטר, צדעיים קצרים יחסית ושפם בולט.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה כחודשיים הולך עם זקן משורטט ומעוצב שכזה, משום מה הסביבה החליטה שזה הולם אותי אז אני זורם...

פעם ב3 ימים עושה גלח"צ על הקרחת והזקן לפני מקלחת, ופעם בשבועיים בערך מקצר אותו עם מכונה ומסרק מס' 3.

IMG_20170404_110733.jpg

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו עלה על השיטה למנוע פצעוני גילוח?

אני משאיר "זקן" (זיפים - 3 מ"מ) ומגלח בעזרת סכין גילוח את איזור הצוואר בלבד.

אני לא יודע למה אבל תמיד נשארים לי פצעונים אדומים לכמה ימים באיזור, וזה לא נראה אסתטי.

ניסיתי; להשתמש בסכין גילוח חד-פעמית, אחרי המקלחת, לשטוף עם סבון פנים לפני & אחרי, קצף גילוח, קרם לאחר גילוח...

זה פשוט תמיד חוזר.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מקלחת, סכין עם להב אחת (דאבל אדג'), סבון גילוח טוב ומברשת, קרם לאחר גילוח ללא אלכוהול. עברתי גם את הסרט הזה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשותי מברשת אבל הפסקתי להשתמש בה, פשוט כי חשבתי על זה וההגיון שלי אומר שהמברשת לא נשארת הגיינית לאחר שימוש.

אז להעביר איתה קרם גילוח על הפנים ואז לגלח את כל הזבל שנשאר עליה, פשוט נשמע לי לא נכון.

אבל את ההמלצה לסכין עם להב אחת אאמץ. מקווה שיעזור.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי מקלחת טובה, תרחיץ פנים, יש המשתמשים במרשת לפנים (אני ביניהם) לא מאמין שנשאר הרבה "זבל" אם בכלל. טבול באלכוהול מדי פעם לשקט הנפשי. הקטע של המברשת זה שהיא מחדירה מעולה את הסבון ברמה שהיד לא יכולה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתדל להאכיל את הזקן בזמן אחרת הוא מתחיל להרעיש.

הטיפוח נהיה יותר קשה, מצריך מריחה בקרם לעור כפעמיים בשבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו עלה על השיטה למנוע פצעוני גילוח?

אני משאיר "זקן" (זיפים - 3 מ"מ) ומגלח בעזרת סכין גילוח את איזור הצוואר בלבד.

אני לא יודע למה אבל תמיד נשארים לי פצעונים אדומים לכמה ימים באיזור, וזה לא נראה אסתטי.

ניסיתי; להשתמש בסכין גילוח חד-פעמית, אחרי המקלחת, לשטוף עם סבון פנים לפני & אחרי, קצף גילוח, קרם לאחר גילוח...

זה פשוט תמיד חוזר.

א.דבר עם רופא המשפחה שלך או רופא עור, ייתכן ויש משחות אנטיביוטיות שעשויות לעזור.

ב. נסה לשטוף את הפנים עם מים חמים ושמפו משולב במרכך. מעבר לניקוי השומנים ותאים מתים הוא ירכך במקצת את הזיפים והגילוח יעשה קל יותר עם פחות התנגדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לחפוך את הזקן עם מרכך שיער!! עור הפנים שונה לגמרי מעור הקרקפת. יש שמנים ייעודיים לזקן, דובר על זה בהרחבה בשרשור דומה לפני חודש-חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לחפוך את הזקן עם מרכך שיער!! עור הפנים שונה לגמרי מעור הקרקפת. יש שמנים ייעודיים לזקן, דובר על זה בהרחבה בשרשור דומה לפני חודש-חודשיים.

זקן זה זקן, לא זיפים ובטח שלא מיועד לגילוח :wink:

עריכה אחרונה על ידי non22

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...