Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט דיטיילינג אימפרזה WRX

שימו לב! השרשור הזה בן 3877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ל-S204 יש המון משמעות, רק לא לשוק הישראלי, מדובר על מהדורה מוגבלת לשוק היפני שבין היתר הגיעה עם ליפ קדמי לטמבון.

הליפ שנרכש לרכש היה מקורי של S204 ובחבילה הגיע גם הסמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-S204 יש המון משמעות, רק לא לשוק הישראלי, מדובר על מהדורה מוגבלת לשוק היפני שבין היתר הגיעה עם ליפ קדמי לטמבון.

הליפ שנרכש לרכש היה מקורי של S204 ובחבילה הגיע גם הסמל.

את משמעות הS204 אני מכיר.

יש לי בעיה עם הדבקת M על ב.מ.ו 316, type R על סויק אוטומטית, STI על אימפרזה מהליסינג וכו'..

כמובן שכאן זה אינו המקרה.

יש לך רכב מוקפד בטעם ובהחלט יפה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורון- מדובר על רכב מסוג מאזדה. חשבתי לעבודה עם פוליש M105 ו M205 לפיניש

או

מנזרנה 1000 לחיתוך ומנזרנה 4000 לפיניש.

עם פדים של הקס לוג׳יק 1 (כתום) לחיתוך 1 לפיניש (שחור).

טיפים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה תמונות של מצב הרכב, כלומר אם הסווירלים לא ממש חזקים ניתן לעבוד עם חומרים "עדינים" יותר.

לגבי הפדים נסה לתת מעבר ראשון עם פד צהוב של הקס, עם פוליש גס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורון, תעיין בפוסט שפתחתי כאן לקראת העבודה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=505745

יש שם גם כמה תמונות.

הערות/הארות וטיפים תמיד יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע המצב של הפח אצלך די דומה למה שהיה לי באימפרזה השחורה.

בגדול הייתי ממליץ לך לעשות יישום של המנזרנה 400 לחיתוך גס עם פד פרווה סגול של לייק קאונטרי.

אם אתה עובד עם רוטורית לא הייתי עובר את המהירות של 3.5-3.0.

תעבור פעם פעמיים ותראה אם התוצאה מספקת.

אם לא תעבור שוב.

אם התוצאה מספקת תעבור לפיניש, בפיניש השתמשתי עם מנזרנה 4000 עם פד מיקרופייבר לבן (לא זוכר של מי, אני אבדוק לך).

בסיום התהליך יש לי סווירלים ממש ממש קטנים, שמילאתי עם בלאק-לייט, פשוט העדפתי לא להיות אגרסיבי עם שיוף הלכה, מהניסיון שלי עם הלכה של סובארו היא מאוד רכה וסווילרים ממשיכים לצוץ כל פעם מחדש, אם תרצה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמורים להשאר לך סווירלים אחרי פיניש. הבלק לייט לא מוריד סווירלים הוא יכול רק לטשטש (למלא אותם) אותם עד שהחומר יורד עם הזמן ואז שוב רואים אותם.

אני מעדיף לא ללכת על פוליש גס מידי כמו המנזרנה 400 . אתחיל עם ה 1000 לא יהיה טוב מספיק, נדרים למס' הנמוכים יותר.

בנוסף פד פרווה (אני יוצא מנק' הנחה שאתה מדבר על WOOL) זה פד חיתוך אגריסיבי מאוד למיטב ידיעתי.

שילוב של פד פרווה שהוא אגרסיבי בפני עצמו + פוליש גס כמו ה 400 + מכונה רוטורית = עבודה אגרסיבית ורצינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת ההחלקה של המשטח תלויה בכמות הפעמים בה אתה מיישם את החומר ובשיטת העבודה.

אם תראה בהתחלה ובסוף את התוצאה, ישנם סווירלים שלא רואים כמעט בעין, זאת היתה הפשרה שלי מכמה שפחות פגיעה בלכה.

אין ספק שאם הייתי עובר עוד פעם עם פוליש פיניש יכולתי להעלימם לגמרי, אך לכה בריאה חשובה לי יותר.

הבלאק לייט ממלא לא מעלים לגמרי, והאפקט שלו הוא זמני ולאחר כמה שטיפות הוא מאבד את האפקט שלו.

הבחירה לעבוד אגרסיבית אצלי היתה לחסוך בזמן ולהימנע מיישום של כמה שלבים עם פולישים גסים למיניהם.

ניסתי בתור התחלה אולטימייד קומפאונד עם פד צהוב של הקס-לוג'יק, ושילוב של מנזרנה 400 עם פד בורדו של מגווריס, אך התוצאה שסיפקה אותי היתה הפד פרווה הסגול של לייק קאונטרי עם מנזרנה 400, ודואל אקשן של FLEX.

אין פה נוסחת פלא, צריך להתחיל לעבוד על חלק אחד ולראות מה הכי טוב לרכב הספציפי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...