Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 30 דקות, יבגניפ כתב:

חבל מאוד. זה מעניין יותר מאיך להעביר מצביע למצביע בפייטון :P

How Dare You Greta GIF - Find & Share on GIPHY | Funny gif, Cool gifs, Word  16

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4759

• פינדר

3775

• m3x7r3m3

2926

לפני 6 דקות, יבגניפ כתב:

איך זה שונה ממה שקורה בינינו לבין הרשות?

הייתי מסכים איתך אילולא:

1. קמפ דיוויד

2. שיחות אולמרט - אבו-מאזן

בשני המקרים גילינו שהקבוצות זרות, המקסימום שישראל מוכנה לתת (ובשני המקרים זה היה בלי הסכמה לאומית, כלומר אין רוב בעם למהלכים כאלה), והמינימום שהפלשתינים מוכנים לקבל, לא נפגשים.

אפשר לדבר הרבה על הסיבות לזה, אבל העובדה היא שבתצורה הנוכחית, אי אפשר להגיע להסכמה עם הרשות, וניסו, לפחות פעמיים.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, m3x7r3m3 כתב:

למה שאותך יעניין מה עושים בבני ברק בשבת? ועל איזה כשרות התושבים שם מוכנים להוציא את כספי הארנונה שלהם וכמה בלניות להחזיק בכמה מקוואות?

my dude

אתה צודק. אבל.

Image

או שאנחנו לגמרי בפטנזיה הליברטראנית שלך?

עריכה אחרונה על ידי David32

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אפשר לדבר הרבה על הסיבות לזה, אבל העובדה היא שבתצורה הנוכחית, אי אפשר להגיע להסכמה עם הרשות, וניסו, לפחות פעמיים.

לא אמרתי שאפשר. אמרתי שגם במקרה שלנו אי אפשר. ולכן הפתרון שאתה מציע הוא לייצר אוטונומיות קטנות בתוך המדינה.

וזה לא שאני נגד, כן?

פשוט זה הופך את המדינה לחסרת משמעות. אין שום משמעות לא עקרונית ולא מעשית לכך שאני ואתה ומישהו מבני ברק כולנו בעלי אזרחות אחת.

אבל שוב, אני חושב שיש סיכוי סביר שזה בכל מקרה העתיד לפחות של חלק ממדינות המערב שאנחנו מכירים היום.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@David32

אחלה, לפי השיטה שלי לקריית גתים תהיה אפשרות בחירה כל 5 שנים, האם לבחור בראש עיר שרוצה דירוג סוציו אקונומי 4 וארנונה מוזלת עם צהרונים מוזלים, או דירוג סוציו אקונומי גבוה יותר

@יבגניפ

יכול מאוד להיות שאם יישבו יגלו שאי אפשר (לדעתי זה לא נכון, אבל לא מנסים, אז ההערכה שלך טובה כמו שלי), היו נסיונות לדוגמה

האם זה הופך את המדינה לחסרת משמעות? לא, כי למשל צבא אי אפשר להפעיל ברמה מוניציפלית, גם משטרה צריך מחוץ לערים לדוגמה, ולא יהיה מס הכנסה לבני ברק ומס הכנסה לתל אביב, או משרד פנים וכו'.

כן צריך לקחת את הדברים שאי אפשר להפעיל ברמה נמוכה ממדינה, ולהשאיר אותם (צבא, רשויות מס, רשויות פנים וכו'), במקביל את מה שאפשר להוריד כמה שיותר לרמת הפרט - להוריד.

אני לא יודע איזה משמעות עילאית אתה מחפש לכך שלי, לך וליהושוע מבני ברק יש את אותה אזרחות ואותו דרכון, לתפיסתי לא צריכה להיות לזה משמעות עילאית, זה לא שותפות גורל, או ברית דמים או כל דימוי דומה אחר.

כמובן שפירוק לתתי מדינות (או ל"States" כמו בארה"ב / גרמניה, מחוזות וכו') אפשרי, במיוחד במקומות שאין להם אויבים מיידים (כלומר צמודי גדר)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אחלה, לפי השיטה שלי לקריית גתים תהיה אפשרות בחירה כל 5 שנים, האם לבחור בראש עיר שרוצה דירוג סוציו אקונומי 4 וארנונה מוזלת עם צהרונים מוזלים, או דירוג סוציו אקונומי גבוה יותר

הבעיה שזה בא על חשבון רעננה או הוד השרון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 דקות, David32 כתב:

my dude

אתה צודק. אבל.

Image

או שאנחנו לגמרי בפטנזיה הליברטראנית שלך?

בשום פנטזיה ליברטריאנית יתנו הטבות סוציאליות למושבות של בטלנים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, garicho כתב:

הבעיה שזה בא על חשבון רעננה או הוד השרון...

מה בא על חשבון רעננה או הוד השרון? במבנה הנוכחי כן? אבל אני נגד המבנה הנוכחי כי הוא בהכרח מייצר יצורים כאלה (לא צריך להדרים עד קריית גת, יישובים על טהרת החרדים לא מחזיקים את עצמם מארנונה כמעט באופן גורף)

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מה בא על חשבון רעננה או הוד השרון? במבנה הנוכחי כן? אבל אני נגד המבנה הנוכחי כי הוא בהכרח מייצר יצורים כאלה (לא צריך להדרים עד קריית גת, יישובים על טהרת החרדים לא מחזיקים את עצמם מארנונה כמעט באופן גורף)

נכון. אז ההנחה שלך שהתושבים בקרית גת יעדיפו הנחה בצהרונים וכ״ו - ברור שכן כי כרגע זה משולם על חשבון הרשויות החזקות יותר. בגלל זה בחירה מה כל רשות תעשה אפשרית רק אם לא יהיו העברות בין רשויות - ובישראל זה בלתי אפשרי כל עוד יש קבוצות מאורגנות שהסידור הנוכחי נוח להן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בליברטיאניזם אין דבר כזה העברות בין רשויות, אם יש צורך בתמיכה היא לא ברמה המוניציפלית אלא ברמת המשפחה.

סתם לדוגמה הממשלה קובעת מחיר של 500 שקל לחודש לצהרונים, בכל הרשויות, ומשם מי שצריך מקבל הנחה, ואז הצהרון מקבל נניח 100 שקל מההורים ו-400 מהממשלה, כשמשפחה שלא צריכה הנחה, משלמת 500 ישירות לצהרון.

כרגע מה קורה? בגלל שיש לך בקריית גת חרדים, אז גם העובד אינטל שמרוויח 10K נטו מקבל הנחה בצהרונים.

הנחות ברמת רשות (או עשירון) או הכללות אחרות, קיימות רק בסוציאליזם

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

האם זה הופך את המדינה לחסרת משמעות? לא, כי למשל צבא אי אפשר להפעיל ברמה מוניציפלית,

אתה צודק.

אבל מה אתה עושה עם זה שהחרדים לא משתרים כרגע בצבא בהכללה?

ועם זה שחלקם מתפרנסים מכלכלה שחורה \ פנימית של החברה החרדית?

לפני 18 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני לא יודע איזה משמעות עילאית אתה מחפש לכך שלי, לך וליהושוע מבני ברק יש את אותה אזרחות ואותו דרכון, לתפיסתי לא צריכה להיות לזה משמעות עילאית, זה לא שותפות גורל, או ברית דמים או כל דימוי דומה אחר

לא מחפש שום משמעות עילאית לכלום באופן כללי.

להפך, אני לוקח את הרעיון שלך צעד אחד קדימה, דווקא, כאמור, כי אני פחות מאמין במשמעויות עילאיות בדרך כלל.

הרבה ליברטריאנים או אנשים שקרובים בדעות שלהם לזה מגיעים למסקנה או גישה דומה לשלך.

הבעיה היא כזו: את הבעיות הפנימיות זה יפתור עד רמה מסוימת. את הבעיות כלפי חוץ, לדעתי, זה לא יפתור בכלל. אז אני אומר: בכל מקרה, הצבא זה אנחנו. לא החרדים. אז מה עוזר לי שיש להם אזרחות כמו שלי אם אפילו בזה הם לא תורמים? מתי, לדעתך, הם מפסיקים להיות נטל? וגם אם החזון שלך מייצר מצב שאפשר להגיד אותו כנייטרלי - כלומר הם מזיקים לי פחות ממה שהם מזיקים היום - תרומה עדיין אין בזה.

אז מה נשאר? :)

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • רעיון גרוע 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אתה צודק.

אבל מה אתה עושה עם זה שהחרדים לא משתרים כרגע בצבא בהכללה?

ועם זה שחלקם מתפרנסים מכלכלה שחורה \ פנימית של החברה החרדית?

שלא ישתתפו בצבא, ויהיו זכאים לפחות הטבות.

לגבי כלכלה שחורה צריך להשמיד את זה מהיסוד. בלי קשר לחרדים או לא.

ובמקביל להפחית מיסים.

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

לא מחפש שום משמעות עילאית לכלום באופן כללי.

להפך, אני לוקח את הרעיון שלך צעד אחד קדימה, דווקא, כאמור, כי אני פחות מאמין במשמעויות עילאיות בדרך כלל.

הרבה ליברטריאנים או אנשים שקרובים בדעות שלהם לזה מגיעים למסקנה או גישה דומה לשלך.

הבעיה היא כזו: את הבעיות הפנימיות זה יפתור עד רמה מסוימת. את הבעיות כלפי חוץ, לדעתי, זה לא יפתור בכלל

אני לא מחפש כרגע בכלל לפתור בעיות חוץ, רק פנימיות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי בעד לפתוח סקר "מדגם קארספורום" לבחירות מחר? :)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, motek כתב:

מה אני אגיד לך, לא מעצבן אף אחד בכלל.. רק חצי מדינה.

ואת החצי השני מעצבן שהופכים מדינה יהודים למדינה של גויים עם כל מיני חוקים הזויים כמו נישואי להט"ב ועבודה בשבת.

ומנסים לפגוע בסטטוס קוו שהשתרש פה לאורך שנים.

משום מה החלטת שהדעה שלו לא מעצבנת אף אחד.

ובלי קשר,הדעות שלו חסרות משמעות,את ה"תכניות" הכלכליות שהוא מנפיץ לפני הבחירות יכלתי להמציא בשיעורי אזרחות בכיתה י'.

קל לדבר שיש אפס השלכות לשטויות שאתה כותב.

למען הסר ספק,אני לא תומך באף צד.

לא אכפת לי מתחב"צ בשבת כי יש לי רכב וגם לא מעניין אותי נישואי להט"ב כי אני סטרייט.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...