Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 13 שעות, SlowRide כתב:

לא צריך לומר שהם מתו בשבי, הם נרצחו ע"י המחבלים. 

צודק טעות בניסוח שלי. אמרו משאו שאינם בחיים.

עוד דבר שמצאו. זה שאירן העבירה כסף לחמאס. מצאו דולרים. שקלים.

ודף העברות. (סיכום של החמאס).

כאילו שאנחנו לא יודעים מי ממן אותם.

עריכה אחרונה על ידי yor2
  • אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4898

• SlowRide

4769

• פינדר

3784

• m3x7r3m3

2926

המדינה היחידה שאני מכיר, בה הענישו קרובי משפחה של אנשים שנתפסו כאויבי המשטר, זה ברית המועצות. אנחנו יותר טובים מזה.

• אהבתי 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יובל .מ. כתב:

עינת גז וחברים שלה הובילו מחאה בהיקפים שלא היו פה, חלק מהטענות (שמחבלי חמאס חיזקו בחקירות) אומרות שהתזמון של המתקפה נקבע בעקבות המחאות שלה.

תזמון נקבע (אולי) כי חמאס הרגיש שסעה בעם. ומי שאחרי לאותו שסעה הם לא מנהיגי המחאה, אלא ביבי ואנשיו. זאת שיטה שלו לנצח בבחירות ולהחזיק בכיסא. לי כבר נמאס להזכיר את נתן אשל כאשר הוא מודה בפה מלא "הם שונאים הכול. הצלחנו להטריף את ה... השנאה הזאת היא מה שמאחד את המחנה שלנו". להזכירך ביבי פטר את גלנט כי הוא העיז להגיד את זה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, יבגניפ כתב:

המדינה היחידה שאני מכיר, בה הענישו קרובי משפחה של אנשים שנתפסו כאויבי המשטר

רק שבמקרה זה, צירוף המילים "נתפסו כאויבי המשטר" היא לא נכונה.

אין פה עיניין של תפיסת מציאות, ואין פה עיניין של ממשלה ספציפית, אלא פעולות נגד המדינה עצמה ותושביה - כולל רצח אזרחיה. כך שהנייה הוא ללא שום ספק אוייב שפוגע במדינת ישראל בהמון מישורים ובצורה *ישירה*.

אגב, אתה כן מעניש קרובי משפחה של מחבלים. כדרך קבע. אז הנייה לא מחבל כי הוא לא אזרח ישראל? או כי הוא עשיר? או כי הוא רק מממן ולא הולך ומשגר בעצמו?

למה אפשר להרוס בית של משפחה של מחבל, אבל לא למנוע טיפול של משפחה של אדם כמו הנייה (שאני לא יודע איך להגדיר אותו)

עריכה אחרונה על ידי David32

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 3 שעות, יובל .מ. כתב:

שמעתי את יוסף חדאד ואני מסכים איתו לגמרי.

שיצלמו סרטון שלהם בערבית אומרים שהם מתנערים מהנייה ותומכים בצה"ל. קודם כל זה יכול להיות חלק מלוחמה פסיכולוגית מאוד חשובה, אבל זה גם יראה על שינוי גישה של ישראל. הגיע הזמן להפסיק להתייפייף, ומשפחת ביבס יותר חשובה לי מאחיין של הנייה.

היא עזתית שהתחתנה עם בדואי. יש לה בעיה שתעבור צד יטפלו בה ובילד שלה בשיפא. .

בגידה וזה אתם יודעים. הגיע הזמן להפסיק לשתוק

אני מבין את יוסף חדאד וחושב שהוא עושה עבודה נהדרת. סרטון שהם מתנערים מחמאס יכול להיות נשק מצויין ללוחמה הפסיכולוגית נגד התומכים של חמאס, אבל אסור שמדינת ישראל תמנע טיפול רפואי לאזרחים שלה, לא משנה מה הדעות שלהם. זה ישמש לנשק נגדנו, שאנחנו מתעללים בערבים.

אם כבר הסברה, זה רק לטובתנו להראות את זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

זה שקר של צבי יחזקאלי.

טוב

לפני שעתיים, David32 כתב:

גם פיקה הלך פה למחאות (לטענתו). לכן הוא גם חלק ואשם?

יש לי חברים שרק עכשיו חזרו מעזה, והיו בכול הפגנה באיזור מגוריהם מתחילת המחאות - אשמים?

גם אבא שלי הלך פע-פעמיים למחאה ליד הבית, אתקשר לעדכן אותו שזה בגללו.

חוץ מזה לא מבין למה החלטת שהיא וחברים שלה *הם* אלו שהובילו ואחראים למצב.

כמובן שעינת גז אשמה, ולא מספר מצומצם מאוד של אנשים בממשלה שהחליטו לדחוף שינויי חקיקה רציניים ללא הסכמה רחבה. מי שפגע זה כמובן אלה שמחו נגד זה במדינה דמוקרטית.

זה תלוי.

פיקה התראיין לתקשורת ואמר "אם תהיה מלחמה אני מסרב"? אם כן, יש לו אשמה. אם לא, אז לא.

היא, חברים שלה, ביבי, יריב לוין, בן גביר ולפיד הובילו אותנו לזה. האשמה הראשית היא קודם כל על ביבי, האחרים עם אשם תורם.

לפני שעתיים, mikyl כתב:

מה דעתך על להתנות קבלת טיפול רפואי לחרדים שלא מכירים במדינת ישראל וצועקים לשוטרים נאצים בהשבעת נאמנות למדינה? או שיצלמו סרטון בו הם מתנערים מרבנים שמסיטים נגד המדינה ותומכים בצה"ל?

אם החרדים יצאו למלחמה נגד מדינת ישראל, ירצחו ויאנסו נשים, יכרתו ראשים לתינוקות - חופשי.

אבל כרגע אתה חושב שהבעיה הכי גדולה שלנו היא "אלימות המתנחלים", אז אתה לא בדיוק הגיוני יותר מדי.

לפני כשעה, Night Driver כתב:

את המחאות הממשלה יכלה להפסיק בשנייה על ידי החלטה להקפיא את הרפורמה. אתה למעשה טוען שהממשלה ידעה למה זה יוביל והמשיכה בידיעה ברורה השהיא מביאה את המדינה לאסון?

אז כל פעם שתיבחר ממשלה ויפגינו נגדה היא צריכה לעצור? לפי מה שאתה אומר אין משמעות לבחירות. תן לעשירים לשלוט והנתינים שיסתמו תפה.

לפני כשעה, Night Driver כתב:

אז צריך להוציא את 90% מהישראלים להורג אחרי גזר דין בהאג כי הם חשבו ב 8.10 שצריך להרוג את כל הערבים?

אף אחד לא אמר להרוג את כל הערבים, אמרו לחסל את חמאס. מה שרשמת פה זה שקר טהור ששונאי ישראל מפמפמים וסתם רשמת את זה פה.

העובדה היא שב7.10 עצמו, יהודים וערבים נלחמו ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, David32 כתב:

אגב, אתה כן מעניש קרובי משפחה של מחבלים. כדרך קבע. אז הנייה לא מחבל כי הוא לא אזרח ישראל? או כי הוא עשיר? או כי הוא רק מממן ולא הולך ומשגר בעצמו?

למה אפשר להרוס בית של משפחה של מחבל, אבל לא למנוע טיפול של משפחה של אדם כמו הנייה (שאני לא יודע איך להגדיר אותו)

אתה יכול למנוע טיפול מהנייה שהוא לא אזרח ישראלי אבל לא מאחותו שהיא כן אזרחית ישראלית ואתה מחוייב לטפל בה לפי חוק הבריאות הממלכתי.

אתה הורס בתים בשטחים שכפופים לממשל צבאי אבל לא יכול לעשות את זה בתחומי מדינת ישראל מהסיבה הפשוטה שאסור להעניש אדם על פשע שלא ביצע ולפי החוק אין עונש הריסת בית שנבנה בצורה חוקית.

לפני 9 דקות, יובל .מ. כתב:

אבל כרגע אתה חושב שהבעיה הכי גדולה שלנו היא "אלימות המתנחלים",

ממש לא הכי גדולה אבל בעיה לא קטנה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

אם החרדים יצאו למלחמה נגד מדינת ישראל, ירצחו ויאנסו נשים, יכרתו ראשים לתינוקות - חופשי.

למה, אחותו של הנייה רצחה, אנסה וכרת ראשים לתינוקות? דרך אגב היו חרדים שהפגינו בחו"ל נגד ישראל יחד עם תומכי חמאס.

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

אבל כרגע אתה חושב שהבעיה הכי גדולה שלנו היא "אלימות המתנחלים", אז אתה לא בדיוק הגיוני יותר מדי.

מוכן להראות אפה כתבתי את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, יובל .מ. כתב:

אז כל פעם שתיבחר ממשלה ויפגינו נגדה היא צריכה לעצור? לפי מה שאתה אומר אין משמעות לבחירות. תן לעשירים לשלוט והנתינים שיסתמו תפה.

ממש לא.

כשהפגנות מגיעות למאסה של 50% מהעם אז יש בעיה ולא ממשיכים. כדי שזה יקרה צריך שהממשלה תעשה צעד מאוד קיצוני כמו שעשתה עם ההפיכה. שים לב שאםפילו עכשיו עם החטופים ומעבר הסחורות יחד אתה לא מגיע אפילו ל 10% מההפגנות על הרפורמה.

מעבר לה כשאתה בונה על זה שהציבור יתנדב למען המדינה אתה חייב להתחשב בדעתו כי אם תביא אותו למצב שהוא לא יכול להזדהות עם המדינה או שההתנדבות תסכן אותו בעקבות מעשיך הוא פשוט לא יתנדב (ולא, כשהוא יעשה את זה הוא לא יהיה לא סרבן ולא בוגד).

לפני 19 דקות, יובל .מ. כתב:

אף אחד לא אמר להרוג את כל הערבים, אמרו לחסל את חמאס. מה שרשמת פה זה שקר טהור ששונאי ישראל מפמפמים וסתם רשמת את זה פה.

הרבה מאוד אומרים.

ועוד יותר הרבה קוראים לטרנספר והתיישבות בעזה. שני פשעי מלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, יובל .מ. כתב:

אף אחד לא אמר להרוג את כל הערבים, אמרו לחסל את חמאס.

באמת? 😊 לשטח את עזה? לעשות  מגרש חניה אחד גדול? אפילו כאן בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אתמול את הצעקות בערוץ 13. תמכתי במה שאמר יוסף חדד ולא אהבתי את דברי גליקמן ותמרי. אחרי זה ניסיתי לבדוק באינטרנט מה אפשר לעשות במקרה כזה, והם כנראה צודקים למרות הדם הרותח, כיוון שמדובר באזרח ישראל. מצד שני ארי שביט העלה נקודה מעניינת: במלחמת העולם השניה ארה"ב הכניסה אזרחים שלה ממוצא יפני למחנות, ובריטניה עשתה אותו הדבר עם אזרחים ממוצא גרמני.

הוא גם אמר דבר נוסף שצריך להפסיק את ההפקרות של אזרחי עזה מתאחדים עם בדואים בארץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

אתה הורס בתים בשטחים שכפופים לממשל צבאי אבל לא יכול לעשות את זה בתחומי מדינת ישראל מהסיבה הפשוטה שאסור להעניש אדם על פשע שלא ביצע ולפי החוק אין עונש הריסת בית שנבנה בצורה חוקית.

אז זה מוסרי להרוס בית של משפחה של מחבל או לא?

הבעיה היא שאתה (ויבגני) 0מולנים, אז זה כמו להתווכח עם עצמי ולגלות שאני מסכים עם עצמי

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי לא על מוסר ולא על הצדקה אלא על יכולת חוקית.

אישית בכלל לא הייתי הורס בתים. הייתי מביא מכליות בטון עם תוסף 4A והופך את הבית לקוביית בטון שמתקשה תוך שעתיים.

נראה אותם בונים את זה מחדש.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יובל .מ. כתב:

אפשר לדבר גם וגם. 

עינת גז וחברים שלה הובילו מחאה בהיקפים שלא היו פה, חלק מהטענות (שמחבלי חמאס חיזקו בחקירות) אומרות שהתזמון של המתקפה נקבע בעקבות המחאות שלה. תרצה או לא, היא הכניסה את עצמה למשחק. 

זהו, חזרת לעצמך? היא כלום ושום דבר, כלומר יזמית מוכשרת שהקימה חברה מרשימה שהכניסה המון כסף למדינה במיסים, אבל מי זו עינת גז? מה זה הובילו מחאה? אסור להפגין? אתה באמת משווה חברי כנסת ושרים לאזרחים? 

אם אתה או כל מי שחוזר על המנטרה הזו יכול לומר לי מה היה שונה ב-7 באוקטובר אם הייתה או לא הייתה מחאה, אשמח לשמוע. להזכיר לך את פרויקט המנהרות החודרות? להזכיר לך שעוד בימים של "הפגנות השיבה" לפני מספר שנים הייתה להם תוכנית חדירה דרך הגדר?  הייתה מחאה באינתיפדת 2000 עם האוטובוסים המתפוצצים? חמאס באמת צריך תירוץ? רק תומכי איראן וביביסטים מפיצים ברשת את הטמטום הזה שאם לא ההפגנות ה-7 באוקטובר לא היה קורה. 

• אהבתי 8
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה ממש טמטום ברמה תנ"כית. הפגנתם נגד אלוהים ועכשיו הוא מעניש אתכם...

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...