Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, יובל .מ. כתב:
לפני כשעה, oryo כתב:

הבוקר קראתי דברים של אחד (סוג של, הוא לא כתב "וואו ישראל מדהימה" אלא יותר בקטע של "חייבים לחיות יחד"), הוא ומשפחתו מתו בהפצצה אז לא נשמע אותו בעתיד

חייבים לחיות ביחד? סבבה הנה חזרנו לרצועת עזה יחד להיות  איתם לסדר את העניינים.

כרגע יש אלפים של הרוגים או פצועים ישראלים שכבר מתו בפלישה הברברית שהיתה ושם העניין שלי, יש גבול להתחשבות שלנו ולא אכפת לי כרגע מי חמאס ומי לא, כל חליל שלא רוצה להפגע שיזיז את עצמו לדרום הרצועה, זה מה יש.  אין לנו ברירה העולם אוהב את ישראל חלשה וחוטפת ולא חזקה ומנצחת.

הילדות שלי בגילן הצעיר למדו ויישמו בימים האחרונים השתטחות על רצפה עם ידיים שמגינות על הראש במקרה ויש אזעקה כשנמצאים באמצע הרחוב כי מנסים בכוונה לפגוע באזרחים עם רקטות, אולי בעתיד כשנשלוט עליהם יהיה זמן ליותר התחשבות לא עכשיו.

אני יותר מוטרד מהרמזים הגסים בתקשורת לנפגעים רבים בקרב צהל בכניסה הקרקעית לעזה .

עריכה אחרונה על ידי yb
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4915

• SlowRide

4788

• פינדר

3816

• m3x7r3m3

2926

לפני 3 שעות, Shmulik_Miata כתב:

סוטה קצת מהנושא, למישהו יש המלצה לסרטי מתח כמו:

- כל הפחדים כולם

- המרדף אחר אוקטובר האדום

- 13 יום

סירטוני עוגות של מיס פיגי

• מצחיק 3
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטעות הכי גדולה מלבד המחדל ההתחלתי היא שלא מתנים את הסיוע למחבלים במסווה=״אזרחים״ בעזה בשחרור כל החטופים, כולם תומכים בארגון רצחני שרצח ושרף בלי הבחנה ומכניסים להם סיוע בלי שום התניה, כאילו wtf כאלה לוזרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 21 דקות, פינדר כתב:

הפעם במקרה היה לנו "מזל" ויש תיעוד הפוך, בו אנחנו הקורבנות. אבל הקלף הזה ייגמר מהר מאוד כשעולים סרטונים כאלו ושל מתנחלים בגדה הורגים תושבים ערבים, כשבאולפנים יושב בחור שמסביר שאין חפים מפשע בעזה וצריך להרוג את כולם וכשמשרד ממשלתי מפרסם תוכנית טרנספר רשמית. כל פרט כזה הופך לתעמולה נגדית תוך דקות עד שעות

אני מאד מאד מקווה שלעולם לא נהיה יותר בצד שמרחמים עליו בגלל סרטונים.

זה שהם נתפסים כקורבנות, זה כי ארגון טרור שרובם אוהדים משתמש בהם כבשר תותחים. אין להם יכולת צבאית לנצח במלחמה הזאת. הם מתחבאים מאחורי אוכלוסייה אזרחית. כל סרטון שלהם, מנצחים או מפסידים, הוא ניצחון תעמולתי. סרטון שהם מצליחים לנטרל טנק עם רחפן - אנחנו גיבורים נגד הכובש האכזר. סרטון של טנק מפוצץ חוליית מחבלים - אנחנו אמיצים ומוכנים למות בשביל המטרה גם כשאין לנו סיכוי לנצח.  שלא לדבר על תעשיית הקולנוע שהולכת שם עם אפקטים ואיפור. הם מסכנים מקצועיים. זאת כל המורשת של העם שלהם, להיות מסכנים. קיבלו סיוע ענק מכל העולם, השתמשו בזה כדי להילחם מלחמה שאין לה שום מטרה חוץ מלהמשיך להיות מסכנים ולהראות לכולם כמה. 

אין לנו מה להשתתף בתחרות מי יותר מסכן. זה כמו להאבק עם חזיר.

זה לא משנה כמה הם יציפו את המדיה בתמונות וסרטונים על כמה הם מסכנים. המטרה שלהם ברורה, הם אומרים מה הם רוצים. זה מה שצריך לגרום לעולם המערבי להתמקד בו. 

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, om2 כתב:

צריך למצוא פתרון יסודי לרצועת עזה (וכתוצאה מזה גם לגדה המערבית)

רק אומר שהפתרון הוא לא 2 מדינות ל2 עמים, כמו שהריצו עד כה.

מבחינתי יש 3 מדינות ל2 עמים. 

הפתרון שלי הוא ההצעה של מרדכי קידר - לא בטוח שיש עדיין קונזצוס בשביל כזו הרפתקה אבל אי אפשר לדעת..

כמובן שאם הוא שינה את דעתו לגביה אז לפי מה שהוא אומר..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Shmulik_Miata כתב:

סוטה קצת מהנושא, למישהו יש המלצה לסרטי מתח כמו:

- כל הפחדים כולם

- המרדף אחר אוקטובר האדום

- 13 יום

קח. "היום שאחרי", דיסטופיה גרעינית מתחילת שנות השמונים.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, האמריקאים טוענים שיש ברצועה 600 אזרחים אמריקאים שחמאס לא נותן להם לצאת מהרצועה.

מקור:

ציטוט

QUESTION:  Thank you.  On efforts to – assuming the administration still says it’s just Hamas holding Americans in Gaza back from leaving – those 500, 600 estimated there – is the administration doing anything new to either incentivize or pressure Hamas to allow outbound foreign nationals?

MR MILLER:  So just as I won’t discuss the details of our work to secure the release of hostages publicly, I’m not going to discuss that – our work on that publicly, other than to say it is the subject of ongoing conversations, it was the subject of the Secretary’s call with the prime minister, foreign minister of Qatar earlier today.  Hamas is making a number of demands before they’ll allow people to leave Gaza.  I’m not going to speak to those demands, but it’s something we’re continuing to try to work through.  Just as we believe they ought to release all the hostages they are holding, we believe they ought to release or let leave all the American citizens and other foreign nationals who are being basically forced to remain in Gaza against their will because Hamas won’t uphold its responsibility to operate its side of the Rafah Crossing to allow people to move through the crossing into Egypt.

אני חושב, שארהב, שלא בדיוק ידועה בעדינות שלה כלפי חפים מפשע ומוכנה להפציץ הכול ולא נותנת דין וחשבון לאף אחד, צריכה ויכולה לעשות משהו בנושא. 

אבל נראה שהם זעירים. אחרת היו יוצרים כמה מכתשים חדשים.

לא ברור לי למה הם לא עושים את זה?

"לא רוצים לשחרר? no problem" בום בום.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, יובל .מ. כתב:

מתנחלים הורגים תושבים ערבים", יש לך סרטון או שזה עוד האשמה חסרת בסיס?

יש סרטונים. גם ביידן רואה אותם.

תקשיב להתבטאויות שלו ושל הבכירים האמריקאים.

יש ירי ויש הצתות. פשוט פה זה לא מקבל במה, כי עכשיו אנחנו קורבנות ואנחנו במלחמה.

אבל המתנחבלים האלו, מעבר לפשעים שלהם, גם מעסיקים את הצבא וגם פוגעים בנו בעולם.

https://x.com/adinitay/status/1712822154566279587?s=20

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, פינדר כתב:

יש סרטונים. גם ביידן רואה אותם.

תקשיב להתבטאויות שלו ושל הבכירים האמריקאים.

יש ירי ויש הצתות. פשוט פה זה לא מקבל במה, כי עכשיו אנחנו קורבנות ואנחנו במלחמה.

אבל המתנחבלים האלו, מעבר לפשעים שלהם, גם מעסיקים את הצבא וגם פוגעים בנו בעולם.

https://x.com/adinitay/status/1712822154566279587?s=20

איזה מעייף אתה פינדר.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שפחות התחברת לסרטון שביקשת (למעשה שלושה סרטונים של אותו אירוע).

מה לא מצא חן בעיניך? אין עומק בעלילה? הדמויות לא מתפתחות? הסוף הטראגי היה צפוי מדי?

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שלא התחברתי, זה פשוט עוד סרטון מתוזמן, של ערבים שחיפשו פרובוקציה, אולי תקפו לפני, ואתה מתבסס בצורה עיוורת כמו הbbc על מה ש"הם" אמרו.

לכן - מעייף. אין לי כוח לדיונים חוזרים האלה, שיהיה לך בהצלחה. כל הימין פאשיסט, כל המתנחבלים רוצחים, בצלם חבר'ה טובים שרוצים רק טוב. ניצחת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פריג'י כתב:

זה לא מצחיק ולא נכון.

יהודים בחלק מהמדינות, ספציפית בערים, מפחדים לשים מזוזה על הבתים שלהם.

ליהודי אמיתי אין את הבחירה לא להתקין מזוזה.

• רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסמו שנהרגו שני חיילים. ושניים פצועים קשה.

1.thumb.jpg.4232c662ac042647c13797f8e7d0b242.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בכל האופרציה עד עכשיו אלו המספרים- מצבנו לא רק "טוב" אלא כל כך מדהים שיכתבו על זה בספרי ההיסטוריה. היו הרבה היתקלויות קשות וקרבות עם הרבה אש משני הצדדים.

כמובן שגם 2 זה 2 יותר מדי, אבל מנקודת מבט קרה ויבשה- מדובר ביחס של 1:50 או משהו כזה מבחינת הרוגים בהיתקלויות פרונטליות.

הלוואי שאלו יהיו המספרים (וכמובן, הלוואי שבצד שלנו הם פשוט יהיו 0)

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Night Driver כתב:

ליהודי אמיתי אין את הבחירה לא להתקין מזוזה.

יש לי קרובים בארץ ובחו"ל שאין להם מזוזה בכלל.

יש לי קרובים בחול עם מזוזה על המשקוף הפנימי של הדלת.

יש עדה שלמה שבארץ המוצא שלהם לא חבשו כיפה, וממשיכים את מנהג אבותיהם בארץ.

דתיים במאה אחוז רק עם ראש יחף. שמים כיפה רק בבית כנסת ובשבתות.

יש לי קרובים שלא עשו ברית מילה לילדיהם.

כל אלה לא יהודים 'אמיתיים'?  (ספר את זה לדאעש-חמאס-נאצים-אנטישמים)

מנגד - יש לי מכרים לא יהודים שגרים בבית עם מזוזות. ככה הם שכרו את הדירה.

אחד מהם גם מנשק את המזוזה מדי פעם כי כך נוהגים החברים היהודים שלו...

מזכיר לי את מלחמות "מיהו יהודי?" משנות ה-70...

אנחנו אוהבים לריב ולהתפלג, עד שמתישהו בא צורר ומזכיר לנו שכולנו יהודים. לטוב ולרע.

• אהבתי 3
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...