Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

בגין אולי כן, אבל שמיר ביצע את זה במו ידיו הלכה למעשה.

וגם בגין, שבמיטב מסורת פולניה, אולי היהבעל חוש צדק מפותח בעפ אבל במעשים, אלוהים ישמור. החל מלהביא אוניית נשק שהוא ולא בן גוריון (ראש הממשלה של מדינת ישראל באותו רגע) יקבע איך ולמי יחולק הנשק במהלך מלחמת השחרור, דרך החזרת סיני (שלי בטח אין בעיה עם זה אבל לו אמורה להיות) ועד " אני בדיכאון אז אני נעול בשרותים, בינתיים שר הבטחון המגלומן שלי יטבל אלפי מוסלמים, נוצרים ויהודים". באמת שאין לי סימפטיה לאיש הזה

בואנה, אתה באמת תואם שפטל.

מה היה בתקופת המכבים, אתה זוכר?

מה, כל מה שימינה לגלאון זה אותו הדבר?

מעליב...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4884

• SlowRide

4739

• פינדר

3770

• m3x7r3m3

2926

מה, כל מה שימינה לגלאון זה אותו הדבר?

מעליב...

1. לא סובל את הגברת גלאון.

2. פשוט נגעת בנקודה רגישה, אין לי הרבה סימפטיה למחתרות הרויזיוניסטיות.

אתה יודע, אלה שהלכו לנאצים בבקשה שיבואו ויכבשו את ישראל בכדי שיפטרו מהכובש האנגלי...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, אלה שהלכו לנאצים בבקשה שיבואו ויכבשו את ישראל בכדי שיפטרו מהכובש האנגלי...

ואולי, זה היה תרגיל כיפה אדומה.

הזמינו אותם כדי לחסל אותם בארץ הקודש..

כמו שני הנרגנים שבחנו רכב בפורום, עשו טיזר ולא כתבו.

כנראה, מחפשים עוד סיבה להיפגש בשביל כאילו לכתוב :wink: (לא יודע למה)

וו,מבקשים מאתנו שנעזור להם.. להיפגש

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ישראל הנאו-פאשיסטית, בה הפלסטינים הם כמו ג'וקים, צריך לרסק את ראשיהם"?

באמת?

כלומר, ישראל באופן קבוע רוצחת פלסטינים כמו ג'וקים?

מעניין אותי איזה תירוץ יהיה כאשר נצא מיהודה ושומרון. כלומר, כאשר הטרור יהיה רק בתל אביב ולא באריאל, איזו סיבה אז תהיה ל"הארץ" להגיד שהאדמה הכבושה שצריכה לחזור לערבים גורמת לנו לרצוח אותם כמו ג'וקים.

ובכלל, במדינה פאשיסטית, העיתון היחיד שהיה יוצא לאור הוא הביביתון, והרי שנינו יודעים שזה לא המצב. במדינה פאשיסטית, האם מפלגת האופוזיציה הייתה מנסה לסגור את העיתון הימני, ולא נותן לערוץ הימני לשדר חדשות?

בחייאת.

עריכה אחרונה על ידי Cassano
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן, מי שנאו-פשיסטית, אליבא דכותרת, היא התודעה הישראלית ולא ישראל.

אני לא חושב שישראל רוצחת באופן קבוע, ערבים כמו ג'וקים, אבל אני כן חושב שיש ציבור רחב, שיש בו סממנים פאשיסטים שכוללים: גזענות והעמדת המדינה\צבא כערך עליון.

כתבתי כבר בתגובה הראשונה שלי שנוגעת למקרה הזה, שמה שהכי זעזע אותי זו האדישות של הסובבים, לירי.

ב. מיכאל ניסח זאת טוב ממני: התייחסו למקרה כאילו מישהו דרך על ג'וק.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפייסבוק היה אינדיקציה למשהו, העבודה, ואולי אפילו מרץ, היו זוכים בבחירות האחרונות. הפייסבוק, לטוב או לרע, הוא לא מדד.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הם צודקים. לפני תום חקירה ולפני ההליך המשפטי מה שעשו הבכירים היה יציאה באין כניסה. הם הקפיצו את התביעה הצבאית על עץ מאד גבוה ועכשיו התביעה מתפתלת בכדי לרדת ממנו. שופטים, למרות מה שאנשים נוטים לחשוב כאן, לא מטומטמים ואם אין מסגרת משפטית להאשים ברצח, התביעה תעוף מכל המדרגות. במקום שהחייל יוענש על מה שמגיע לו, התביעה כרגע מתחילה את ההליך בעמדת נחיתות. במקום הליך משפטי יש עכשיו הליך פוליטי, רק חד צדדי - עבור התביעה הוא פוליטי, אבל השופט עדיין יכריע בכלים משפטיים. וכאן הרווח (הפוליטי) של החייל ומצדדיו הוא נקי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פינדר, בגלל הלך מחשבה כמו שלך, אירופה כרגע במצב שבו היא נמצאת.

קראתי ביומיים האחרונים את כל מה שנכתב על החייל. מה אגיד, חלק מהאנשים כאן באמת לא מבינים את הלך המחשבה של הפלסטינים, את מה שהם רואים כערך עליון.

אני לא בעד המעשה של החייל אבל חרה לי היחס שקיבל חייל מהממשלה. ילדים בגיל הזה יראו בזה הפקרה.

יש כאן לא מעט מגיבים שמנסים להיות קורקטיים במה שהם חושבים וכותבים כאשר בתוך עצמם, אפילו הם לא מאמינים בזה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן לא מעט מגיבים שמנסים להיות קורקטיים במה שהם חושבים וכותבים כאשר בתוך עצמם, אפילו הם לא מאמינים בזה.

השכנוע העצמי שלך במצב כל כך מתקדם, עד שאתה בטוח שהאחרים מבצעים שכנוע עצמי כי הם לא שוכנעו עצמית כמוך. שכנוע עצמי לשכנוע עצמי, בונא לא גנבת את זה מכריסטופר נולן? (inception)

בכ"א שכנעת אותי, אולי עדיף שניתן לחיילים להשתמש בנשק באופן חופשי וללא קשר להוראות, בשביל שדור העתיד כאן לא יחשוב חלילה שיש הוראות ופקודות שצריך לעקוב אחריהם, זה יכול להיות downer אמיתי כשיגיע העת להתגייס, מי רוצה לעקוב אחרי פקודות של איזה סמולני בוגדני כמו יעלון או אייזנקוט? ):

הנה ראיון מושלם של נאוה בוקר מהליכוד, בנוגע לנושא. כל הכבוד לרשף על כך שלא התפוצץ מצחוק באמצע.

ולגבי כך שקשה לך להאמין ש"יש עוד מדינה בעולם...", לך תצפה בפרק של that's my bush ותחזור עם רשמים על גבולות השיח, הארגומנט הזה של 'עיתונות חופשית יש רק בישראל' הוא כ"כ מטופש שזה כמעט מכאיב לקרוא אותו, מזל שלא ניתן לבלבל אנשים עם עובדות. מה שכן באיראן / רוסיה / קוריאה / סוריה / ערב הסעודית באמת לא היה ניתן לפרסם כזו כתבה, אולי ב"ה נגיע לשם, כן יהי רצון

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה רשמתי לתת יד חופשית להשתמש בנשק ?

אתן הבהרה לדברי - כל הסיפור הזה לא היה צריך להגיע בכזו בומבאסטיות לתקשורת והשרשרת הפוליטית היתה צריכה לשתוק. שום סנקציות ושום נעליים לא היו קורות בגלל זה. מראש הממשלה, שר הביטחון אני מצפה להגיב אחרי קבלת דוח אירוע לא של חצי שעה כמו שנעשה.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...