Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

הם יכולים להיות תחרותיים רק במחיר כי אכן נמלי חיפה ואשדוד יקרים בשל ההוצאות הגדולות על שכר עבודה ותנאים אבל בניגוד לתפישה שלהם בקרב הציבור, הם עובדים מעולה ויש להם תפוקה אחת מהגבוהות ביותר בקרב נמלי OECD.

אתה בטוח בקשר ליעילות?

יצא לי באחת השביתות לפרוק סחורה בקפריסין ולהטיס אותה לארץ. כל התהליך מכניסת האונייה לנמל בקפריסין ועד להגעה לארץ לקח פחות זמן ממה שלוקח פריקת משלוח חלקי בנמל אשדוד.

לעובדי הנמל לא אכפת לשבת רגל על רגל כי יש להם קביעות ושום דבר לא יכול להזיז אותם. גם אם יקימו עוד שני רציפים/נמלים לא יוכלו לוותר עליהם כי זה לא מספיק.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4891

• SlowRide

4758

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

על פי סקר השוואתי של יעילות נמלים במדינות הOECD תופס נמל חיפה את המקום הרביעי מתוך 40 נמלים שנדגמו‏.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%9E%D7%9C_%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%94

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשלה הזו עובדת.

סוף עידן המונופול בנמלים ?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4400167,00.html

ביבי והממשלה טובים מאוד בלהבטיח.

נסיון העבר מראה שלרוב הבטחות כאלה לא מתקימות.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר טוב מכלום, מהפכת הגיוס.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4401679,00.html

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה כאן שינוי משמעותי.

1800 בחורים מכל מחזור זה אחוז מאוד גבוה. גיל גיוס של 21 אומר גיוס נשואים ואפילו עם ילדים עם כל המשתמע מכך לגבי משך השירות ועלותו. תוסיף על זה את הכשרת השרץ שנקרא ישיבות ההסדר וקיבלת מצב לא שונה בהרבה מהיום. לא לילד הזה פיללנו.

עכשיו אם לוקחים בחשבון את מערכת הפטורים מסיבות שאינן דת שמשרתת עחוז מאוד לא מבוטל מהחילוניים נגיע למצב שיהיו פחות חרדים שמתגייסים ולתקופות יותר קצרות ממה שיש היום בנח"ל החרדי. הרי לכולם ברור שנער שלא רוצה להתגייס לא מתגייס בין אם הוא חילוני ובין אם הוא חרדי. רק בנינו מנגנון מסורבל שיעלה הון ולא ישנה כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא הבנתי מה הבעיה להוציא את ה"סטאטוס קוו" (בתרגום חופשי לעברית: "עובדים עליכם") מחוק ההסדרים ולחייב את כולם באותו שירות, למשך אותה תקופה.

אחד "חרדי" כלל לא מתגייס. אחד "חילוני" נכנס לכלא אם הוא לא רוצה לשרת.

מה זה אם לא אפליה ועבדות מודרנית?

יש לי תחושה שעד 2017 גם הדבר הקטן הזה יתמסמס.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום לא זה ולא זה נכנסים לכלא. אחד מביא פתק מהישיבה והשני מפסיכיאטר. ההבדל הוא שזה עם הפתק מהפסיכיאטר שוכח מזה כבר למחרת וחוזר לחיים רגילים וזה עם הפתק מהישיבה לא יכול לעבוד חוקית הרבה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שאם תחייב ממחר בבוקר כל בחור בן 18 להתגייס תקבל מהומות ברחובות. צריך לחנך מחדש את החברה החרדית לתרום יותר ולכן התהליך לוקח זמן. בנוסף, יש עכשיו אלפים שיקבלו אישור לצאת לעבוד בלבן ולא בשחור מה שיתרום להכנסת מיסים למדינה.

גם אם אחוז המשתמטים עדיין גבוה זה יותר טוב מכלום.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים עם הקביעה הזו. אין בעייה לעשות את זה מדורג אבל התוצאה הסופית חייבת להיות חוק אחיד לכולם ללא הבדלי אמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתן בלנק יושב בכלא, כי הוא לא מוכן להתגייס ולא מוכן לשקר בשביל זה.

ההבדל הוא שאלה מקבלים פטור גורף, ואלה צריכים אחד אחד להילחם את מלחמתם. וכמובן שאם יתגלה שהפסיכיאטר מעניק חוות דעת מפוברקות, הוא יאבד את רשיונו.

משום מה לא מדברים על חיילי ההסדר שמשרתים רק שנה וחצי, אבל מטיפים לשירות צבאי מלא ;)

החוק צריך להיות אחיד, אבל זה לא יקרה לעולם.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כתבנו על זה המון פה, אבל לדעתי לפחות הצבא פשוט צריך להיות מקצועי. הרי את הערבים לא יגייסו גם ככה, ובפועל בכל כתבה רלוונטית מצוטטים קציני צהל ואומרים שהם בכלל לא מעוניינים באוכלוסיות האלן. אז מה הטעם?

ברור שהמצב כרגע הוא מעוות, אבל לא מנסים לפתור אותו בכל מקרה (אלא אם פתרון זה תמונה די מגוחכת של המושג "שיוויון בנטל" עם ציור של וי לידו, כמו ששם כבוד השר).

בכל מקרה, מה שעושים כרגע זה עוד שקרת מרשימת השקרים. את תנאי השירות של בני ישיבות ההסדר לא ישנו, החרדים אולי יתחילו להתגייס בעוד שלוש שנים (וגם זה בתנאים מועדפים). לקרוא לזה שיוויון בנטל? אתה צריך להיות ציניקן ושקרן על בשביל זה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך אותם בצבא.

יותר מזה, אני מעדיף שאנשים שיש ספק ברמת הנאמנות שלהם למדינה לא יקבלו נשק.

(ועכשיו אסביר למה אני מתכוון, לא להלחץ):

אדם חילוני נורמטיבי מבין שהמדינה מנוהלת על ידי פוליטיקאים ושהיא הריבון בכל מה שקשור להחלטות ברמה המדינית.

בגלל זה הוא מתגייס, הוא שומר על החוקים ולרוב פשוט חי את החיים שלו על פיהם.

האינטרס האולטימטיבי שלו הוא להיות אזרח ושיעזבו אותו בשקט כמה שאפשר, עם העבודה המחורבנת שלו ופשוט לחיות את החיים ולגדל משפחה.

אדם שלא מאמין במדינה כריבון או שנתון להשפעות מאדם אחר שמקבל את ההחלטות בשבילו (פוליטיקאים זרים, רבנים, אימאם, ראשי משפחות פשע או שמר), עלול להשתמש בנשק שלו או במה שהוא למד במהלך הצבא בשביל לבגוד במדינה.

כל עוד אדם מושפע מסמכות של אדם אחר שהוא לא המערכת המדינית (צבא, משטרה וכו'), אסור לו להיות חלק מכוחות הביטחון.

מבחינתי שיילכו לשירות לאומי חובה, אבל לא לצבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובפועל בכל כתבה רלוונטית מצוטטים קציני צהל ואומרים שהם בכלל לא מעוניינים באוכלוסיות האלן. אז מה הטעם?

כשאני הייתי בצבא (לא כזה מזמן) למדור מקביל אליי הגיעו 4 חיילי שח"ר (חרדים), שניים נזרקו אלוהים יודע לאן בשבועיים שלאחר ההגעה שלהם, אבל שניים סיימו את השירות שלהם בכבוד.

מה הקשר בין הציטוט לזה?

אז ככה ההכשרה לוקחת מינימום כמה חודשים, הם משרתים רק בערך שנה וחצי, יש להם ילדים, הם יוצאים מוקדם יותר, יש להם שיעור תורה כל יום, שחרית, וואלה הזמן עבודה נטו שלהם הוא יחסית מועט.

מבחינת ראש המדור שבו אני שירתתי הם סוג של כאב ראש, כי הוא חיפש את האנשים שייתנו 100% מהזמן בעבודה (למרות שנהלים ופעילויות חובה של הצבא נכנסות באמצע).

מבחינת ראש המדור שבו הם שירתו זה היה רווח, הוא הצמיד אותם לאנשים ותיקים כדי שילמדו דברים, הכשיר אותם לא פורמלית גם כ-QA תוכנה, והבין שהוא קיבל שני אנשים (לא במשרה מלאה אמנם) שלא היה מקבל בחיים אם הם לא היו חרדים וזה כביכול "תקן בחינם", יותר מזה הוא לקח את זה כפרויקט אישי שלו והיה גאה מאוד כשהם סיימו את השירות בכבוד וגם למדו הרבה בדרך.

ללמד אותך שלכל מה שאומר קצין אחד יש את הקצין שיאמר דבר הפוך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדם שלא מאמין במדינה כריבון או שנתון להשפעות מאדם אחר שמקבל את ההחלטות בשבילו (פוליטיקאים זרים, רבנים, אימאם, ראשי משפחות פשע או שמר), עלול להשתמש בנשק שלו או במה שהוא למד במהלך הצבא בשביל לבגוד במדינה.

לא הבנתי למה הוצאת אותי מהקבוצה האחרונה... תיזהר. אני יודע איפה אתה גר. :snipersmi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...