Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

אני כבר רואה איך משטרת ישראל מתחילה להתעסק עם עסקים שפתוחים בשבת בשושו כי יש איסור בחוק על הפעלת עסקים בשבת.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4889

• SlowRide

4758

• פינדר

3774

• m3x7r3m3

2926

לפני כשעה, פבל כתב:

מקבל, אבל זה נשמע כמו שרשורים בפורום על "עקצו אותי במוסך" במעמד צד אחד. 
לא שאני מפקפק בהכרח, אבל מעדיף לקבל תיאור של מישהו נייטרלי.

כנראה שלא יהיה מישהו נטרלי, אלא אם כן זה צולם.

ההמשך שלא ציטטתי זה בול עקצו אותי במוסך. מה שכן ציטטתי כנראה לא לגמרי האמת, אבל לא רחוק מכך. בטח אם בסופו של דבר היא נדחפה ע"י הבחור ההוא.

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, יובל .מ. כתב:

אתה מכליל פה את כל מחנה הימין על מעשה של אפס אחד, אבל כשאומרים שיש בעיה עם המגזר הערבי על אלפי ערבים שמבצעים פיגועים, פריצות לבתים ופרוטקשן אתם אומרים על הימין גזענים. 

מי שמכליל כאן זה רק אתה:

ציטוט

אין מצביע ימין אחד שיגיד לך שזה בסדר שתוקפים את חיילי צה"ל.

לא אמרתי כולם, אבל בטוח יותר מאחד ואפילו יותר מקומץ. מאמין שלא מעטים מתוך14 מנדטים, למרות שלא כולם יהיו מוכנים להודות בזה. ראינו מספיק תקיפות חיילים, שוטרים ומג"בניקים ולא רק על ידי ערבים. זה לא דבר חדש, מניסיון אישי עוד מלפני 45 שנים. רק אז רוח המפקד (לפחות שלי) הייתה שונה ופתרנו את הדברים ביתר קלות. בלי להבדיל בין הצדדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 שעות, פינדר כתב:

מה שיש היום הוא תוצאה של מאבקים לאורך שנים ותמיכה של בגץ. עכשיו רוצים להחזיר אותנו אחורה. זו בדיוק המטרה של פסקת ההתגברות.

דואר הוא מוסד ממשלתי. הוא לא אמור להתנהל לפי סטנדרטים דתיים גם אם הוא בבני ברק.

ואם תסכים שזה יהיה בבני ברק תקבל את זה בערים מעורבות כמו ירושלים או רחובות.

וזה לא יסתכם בדואר. מה עם תחבצ שעובר בשכונות דתיות? מה עם קורס באוניברסיטה שיש בו סטודנטים חרדים שלא רוצים לשמוע מרצות? מה עם טקס צבאי וחיילים דתיים? לא תכבד אותם?

אלו לא שאלות תיאורטיות הכל קרה בעבר וקורה גם בהווה.

מה זה פסקת ההתגברות? 

דואר זה שירות לציבור, אם חלק מהציבור לא יכול להשתמש בשירות בגלל חוסר התאמה לאורח החיים, יש פה בעיה. אפשר לפתור את כל הדברים האלה בלי שום כפיה, ההתחלה היא להפסיק עם השיח הלוחמני כאילו עוד שניה חוטפים לנו את המדינה.

לפני 3 שעות, oryo כתב:

הטיעון שזה לא כ״כ בר ביצוע (כפי שנכתב כאן - תתחיל בהפרדה בבני ברק, תמשיך לירושלים, זרום לגבעתיים

למה לא בר ביצוע? ולמה זה יזרום למקומות עם רוב חילוני? הרי אין חובה להפריד בין נשים וגברים וגם אין איסור לעשות את זה.

לפני 3 שעות, oryo כתב:

דעתי האישית - שיעשו את האירועים הפרטיים שלהם איך שרוצים, עם הפרדה מגדרית, גזעית, דתית וכו׳.

מבחינת מימון ציבורי - לתמוך באלמנטים דתיים שמבצעים הלכה למעשה אפליה נגד נשים זה פחות ״עולם 1״, אז אם ישראל מנסה להיות דמוקרטיה מערבית אולי עדיף להמנע מכך, ואם היא מעוניינת ״להתקדם״ לעבר תיאוקרטיה של עם נבחר אז ברור למה כדאי לבסס את זה גם בחוקים. כמו האיסלאם שתוקע מסגד גבוה במרכז העיר ומפציץ ״אללה וואעכבר״ פול ווליום ב5 בבוקר - זה לא באמת בגלל דאגה לכך שאנשים יגיעו לתפילה, זה בשביל להפגין כח, לשמר ולבסס שליטה

אני חושב שאם המדינה לא תכפה עלי להחזיק רכב כדי להיות מסוגל לטייל בשבת ועל החרדי שגר קילומטר ממני לקיים את האירועים שלו לפי האמונות שלו, יהיה פה הרבה יותר טוב.

כשרוצים לבסס שליטה לא משאירים לך אופציות, או שאתה איתנו או שאתה נגדנו. למנוע מקהילות לקיים את אורח החיים שלהם, כל עוד הוא לא פוגע באורח חיים של מישהו אחר, זה גם לא לכיוון של "עולם 1".

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, SlowRide כתב:

למה לא בר ביצוע? ולמה זה יזרום למקומות עם רוב חילוני? הרי אין חובה להפריד בין נשים וגברים וגם אין איסור לעשות את זה.

כי חרדים לא חיים במנותק ממך. בתחבורה ציבורית, בבתי חולים ומרפאות, בקמפוסים - אלו מהם שבוחרים להגיע לשם. וכמו כל נגיסה, ברגע שזה מקבל לגיטמציה - זה יזלוג ויזרום לכל מקום אחר.

לפני 9 דקות, SlowRide כתב:

למנוע מקהילות לקיים את אורח החיים שלהם, כל עוד הוא לא פוגע באורח חיים של מישהו אחר, זה גם לא לכיוון של "עולם 1".

לא חושב שזה מדויק. זה סוג של באג או פרדקוס - לא יודע איך לקרוא לזה.

אם אחוז גדול מהאוכלוסיה שלך לא מקיים אורח חיים של "עולם 1"  - אתה בבעיה. זה שיש לך חוקים עקרוניים של שוויון לנשים וכו' חסר ערך במציאות אם זה לא חל על אחוז עצום מהאוכלוסיה. זו גם לא רק שאלה של היחס שלהם לאחרים. זו גם שאלה של הקהילה עצמה. ורק לצורך הדוגמא: יש חוק חינוך חובה בארץ. נניח מחר יחליטו הרבנים בזרמים החרדים שילדות יכולות ללכת לעבוד מגיל 7 והן לא צריכות ללמוד. אז יש לך אחוז די גדול באוכלוסיה שחוק חינוך חובה בפועל לא חל עליו. וזו דוגמא, אבל היא לא רחוקה מהמציאות. 

מדינה לא יכולה להיות חצי דמוקרטית או חצי ליברלית. ישראל מנסה לעשות את זה, אבל זה ישבר מתישהו לחלוטין. ואנחנו מתקרבים לשם בקצב די מהיר.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם טתה רוצה הפרדה בבני ברק אז תאסור על חרדים לצאת משם.

אם אני לא יכול להיכנסעם אשתי או עם הבת שלי אז הם לא יכולים להיכנס אליי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, יובל .מ. כתב:

אם נעשה רשימה של מחבלים מצביעי מפלגות ימין מול מחבלים מצביעי רשימות שמאל-ערבים ברור לך שהרשימה של השמאל תהיה הרבה יותר גדולה?

נוח לשים שמאל וערבים ביחד. אבל כמו שאמר Night Driver ערבים זה מחלקה נפרדת. בין מצביעי השמאל (ואני לא ביניהם) עד היום לא היו רוצחים. בין מצביעי הימין כן ויותר מאחד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, SlowRide כתב:

צריך להבין ששירותים ציבוריים משרתים את כלל הציבור והם צריכים להתאים לצרכים של הציבור. אם בבני ברק יש צורך ציבורי בהפרדה מגדרית בסניף דואר, מי אני שאמנע מהם את אורחות החיים שלהם?

כי אין הפרדה הרמטית. בבני ברק חיים גם חילוניים. קווי תחבורה ציבורית בירושלים עוברים בין השכונות.  

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם איכשהו ההפרדה הזו היא תמיד גברים מקדימה, נשים מאחורה, ואם אפשר אז מאחורי וילון או מסך.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 13 שעות, יבגניפ כתב:

חרדים לא חיים במנותק ממך. בתחבורה ציבורית, בבתי חולים ומרפאות, בקמפוסים - אלו מהם שבוחרים להגיע לשם. וכמו כל נגיסה, ברגע שזה מקבל לגיטמציה - זה יזלוג ויזרום לכל מקום אחר.

אז שיעשו להם קוי אוטובוס נפרדים, כמו שיש להם טלפונים כשרים או מה שזה לא יהיה. במרפאה בבני ברק תהיה הפרדה, במרפאה בגבעתיים לא. ואם החרדי קבע תור למרפאה בגבעתיים, הוא יתמודד. יש לו בחירה, הוא לא צריך להרגיש שדוחפים אותו לפינה כמו שאני לא רוצה שהדתיים ידחפו אותי לפינה עם השיט שלהם.

לפני 13 שעות, Night Driver כתב:

אם טתה רוצה הפרדה בבני ברק אז תאסור על חרדים לצאת משם.

אם אני לא יכול להיכנסעם אשתי או עם הבת שלי אז הם לא יכולים להיכנס אליי

לא צריך לאסור כלום, חוץ מדברים שכולם מסכימים עליהם. צריך לאפשר לחרדי את ההפרדה שהוא רוצה במרחב הציבורי בקהילה שלו, כמו שצריך לאפשר לי לנסוע באוטובוס לאכול גלידה ברחוב דיזינגוף, או לנסוע ברכבת לטיול משפחתי בחיפה בשבת.

לפני 13 שעות, יבגניפ כתב:

נניח מחר יחליטו הרבנים בזרמים החרדים שילדות יכולות ללכת לעבוד מגיל 7 והן לא צריכות ללמוד. אז יש לך אחוז די גדול באוכלוסיה שחוק חינוך חובה בפועל לא חל עליו. וזו דוגמא, אבל היא לא רחוקה מהמציאות

אז תחתוך להם את הקיצבאות ואת ההנחות שהמדינה נותנת ושיבואו לרבנים בתלונות. מה זה קשור ללאפשר להם את אורח החיים שהם רוצים? חוק חינוך חובה לא חל שם מהסיבה הפשוטה שהם מסתדרים בלי זה, ברגע שלא יוכלו הם יצאו ללמוד ולעבוד כמו חרדים בארה"ב. לא חושב שיש להם מצווה בתורה להיות עלוקות, מצד שני יש את העיקרון של "נותנים לך-תיקח".

אני באמת לא מבין איך אתם לא רואים את זה, אנחנו רוצים חופש מהדת שהם מנסים לכפות עלינו, אבל במקביל אנחנו מנסים לכפות עליהם דברים שמפריעים להם לקיים את הדת שלהם. ברור שבמצב כזה הם ינסו לכפות עלינו כמה שיותר חזק את השיט שלהם. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, SlowRide כתב:

לא צריך לאסור כלום, חוץ מדברים שכולם מסכימים עליהם. צריך לאפשר לחרדי את ההפרדה שהוא רוצה במרחב הציבורי בקהילה שלו, כמו שצריך לאפשר לי לנסוע באוטובוס לאכול גלידה ברחוב דיזינגוף, או לנסוע ברכבת לטיול משפחתי בחיפה בשבת.

מצד אחד אתה מדיר אותי מנותני שירות ציבורי ומהצד השניאתה אומר שיבואו ויגדילו את העומס אצלי.

זה לא עובד ככה. אם אתה רוצה שירות רק לפלח אחד של האוכלוסייה אז שהפלח הזה יקבל שירות רק שם. אי אפשר להחזיק את החבל משני קצותיו שלא לדבר על זה שאם ניתן להגיע לנותני השירות "שלנו" אז ניתן לקבל שירות בלי הפרדה גם בבני ברק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה מדיר אותך? אתה לא יכול להיכנס לבני ברק ולקבל שירות? לא מבין את זה, באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, SlowRide כתב:

חוק חינוך חובה לא חל שם מהסיבה הפשוטה שהם מסתדרים בלי זה

סליחה אבל מה זה מסתדרים בלי זה?

אני מסתדר בלי ביטוח לאומי אז לא אשלם ביטוח לאומי, אני מסתדר בלי החינוך העירונו אז אשלם פחות ארנונה ואני מסתדר יופי על 120 אז חוק מהירות מירבית לא יחול עליי?

החוק הזהנ נועד לא בשביל ההורים אלא בשביל הילדים כדי לאפשר להם נקודת פתיחה סבירה בחיים. זו לא החלטה של ההורה אם לוותר על זה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, mikyl כתב:

נוח לשים שמאל וערבים ביחד. אבל כמו שאמר Night Driver ערבים זה מחלקה נפרדת. בין מצביעי השמאל (ואני לא ביניהם) עד היום לא היו רוצחים. בין מצביעי הימין כן ויותר מאחד.

לא נראה לי שקיימים מחבלים מצביעי שמאל.

מחבלים ערבים עד עכשיו הם בד"כ או פלסטינים או תושבי מזרח ירושלים שאין להם זכות הצבעה.

תקנו אותי אם אני טועה, אבל לא זכור לי שהיה מחבל ערבי ישראלי. מסייעים למחבלים - כן, אבל לא כאלה שביצעו את האקט עצמו.

וגם למה שמחבל ערבי בכלל יטרח להצביע למישהו שהוא חלק ממשטר הכיבוש?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, SlowRide כתב:

למה מדיר אותך? אתה לא יכול להיכנס לבני ברק ולקבל שירות? לא מבין את זה, באמת.

לפני 1 דקה, vadim6385 כתב:

תקנו אותי אם אני טועה, אבל לא זכור לי שהיה מחבל ערבי ישראלי. מסייעים למחבלים - כן, אבל לא כאלה שביצעו את האקט עצמו.

היו איזה אחד או שניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...