Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הנה דוגמא מאתמול בערב על מה קורה כשנהג בכיכר דו מסלולית לא שומר על הנתיב שלו.

האבסורד הוא שהרכב במסלול לידי כמעט ועושה לי את אותו הדבר :|

[video=youtube;Apcs6t-E6u4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה דוגמא מאתמול בערב על מה קורה כשנהג בכיכר דו מסלולית לא שומר על הנתיב שלו.

האבסורד הוא שהרכב במסלול לידי כמעט ועושה לי את אותו הדבר :|

[video=youtube;Apcs6t-E6u4]

הצפצופים האלה זה המובילאיי? נשמע יותר מעיק ממועיל...

אי אפשר לשמוע ככה את רון קופמן מתעצבן :lol:

VW GOLF LIFE PLUS, 2023

SEAT Ateca FR 2021 | Volkswagen Golf Comfortline 2016 | Volkswagen Polo Comfortline 2014 | Volkswagen Polo Trendline (manual) 2007 | Daewoo Lanos SE 1.5L automatic 1999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן המובילאיי,אכן מעצבן אבל זה גורם לי לנהוג יותר רגוע על מנת שזה לא יצפצף לי, מה גם שזה כבר גרם לי לבלום כמה פעמים לפני ששמתי לב לזה שהרכב לפני עצר בפתאומיות או בחוזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, נסעת מהר ועלייך לנהוג במשנה זהירות. אשכרה טסת אל תוך הכיכר עם רכב לצידך, מה חשבת שיקרה?

לעולם אל תגיע למצב כזה, תן לרכב להיות לפנייך או אחרייך בכיכר, לנסוע במקביל מוביל לתוצאות שליליות.

שוב, בתור תושב אשדוד ועם נסיון לא קטן בכיכרות.

אשכרה טסת ?

אני אספר לך את האמת אני מנסה לטוס בכיכר דו נתיבית,

כדי שהוא יכנס לנתיב שלי והתחת שלו תתנגש בי, ואז אפעיל את הביטוח, ואזכה.

ואציג לשופט את תעודת הטייס מהשירות הסדיר

וברצינות אדם שלא יודע חוקי תנועה, ונכנס בין נתיבים, חופשי , ועוד בכיכר??

זה נשמע שאתה מנסה לחפות על עצמך שאתה נכנס בכיכרות בין נתיבים... רק נשמע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, לנסוע במעגל תנועה שלא במקביל לרכב אחר זה דבר מקובל בנהיגה מגננתית.

לא המצאה של Automatic1.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה טסת ?

אני אספר לך את האמת אני מנסה לטוס בכיכר דו נתיבית,

כדי שהוא יכנס לנתיב שלי והתחת שלו תתנגש בי, ואז אפעיל את הביטוח, ואזכה.

ואציג לשופט את תעודת הטייס מהשירות הסדיר

וברצינות אדם שלא יודע חוקי תנועה, ונכנס בין נתיבים, חופשי , ועוד בכיכר??

זה נשמע שאתה מנסה לחפות על עצמך שאתה נכנס בכיכרות בין נתיבים... רק נשמע

תקשיב קצת לאנשים חכמים, כמו חן ג. מעלייך, הסביר יופי ותימצת הכל.

אל תהיה ברבר ואל תשמע דברים דמיוניים, הא? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסרטון הזה, רואים באופן ברור לחלוטין שכל צד תרם את חלקו לבעייתיות. רוב האחוזים הולכים אל הספידר שעוקף מימין וזה שחוזר לימין, כנראה ראה שטחים מתים או שזה היה מאוחר מדי, אי אפשר לדעת אבל חמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום דבר "חמוד" בווידאו אלא נהג מסוכן בצורה יוצאת דופן (נהג הרנו).

גם אם יש נהג שמתמהמה לחזור לימין, אסור לעקוף אותו מימין וגם אם כן - עושים את זה בצורה מבוקרת וזהירה.

כאן רואים נהג רנו בהמה, חסר סבלנות, מסוכן ורוצח פוטנציאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. במדינות מתוקנות מי שעוקף מימין זוכה לקנס - יחד עם זה המושת על המתנחל השמאלי.

2. מבחינה זו ישראל אינה מתוקנת, וכאשר אני נתקע מאחורי מתנחל אני מהבהב לו מספר פעמים, אם לא מועיל - עובר לימני, צופר צפירה קצרה ורק אז עוקף. קורה לי לא מעט ב-22.

3. שלשום זכיתי להעקף בצורה דומה ביציאת ביאליק מכביש 22, העוקף המשיך בסלאלום על שלושת הנתיבים. ברמזור עמדתי לידו. בהמשך הוא עקף אותי שוב מימין ונדחף על הקשקש, ברמזור הבא כבר אבד את הסבלנות ועבר בזנב של הצהוב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה זו ישראל אינה מתוקנת, וכאשר אני נתקע מאחורי מתנחל אני מהבהב לו מספר פעמים, אם לא מועיל - עובר לימני, צופר צפירה קצרה ורק אז עוקף.

משום מה המון כללים לנהיגה מגננתית צצים לאחרונה בשרשור הזה, ולא מהמקלדת שלי.

אני רק אוסיף שלחלוף מימין לרכבים אחרים, גם אם זה לא כולל מעבר נתיב ימינה, זה לא באמת מצב שונה ולכן רצוי לנהוג גם במצב כזה באופן דוחה למה שתואר לעיל.

עוד משהו: במקרה שיש משמאל רכב גדול כמו משאית או אפילו רכב מסחרי עם ארגז אטום: כדאי לא לעבור מימינו בכלל. עדיף לעבור שני נתיבים שמאלה וחזרה לימין.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בד"כ מקפיד לסיים עקיפה ולזוז ימינה בזמן סביר אז די נדיר שעוקפים אותי מימין, אבל יש מדי פעם דלביובים כאלה שלא מסוגלים אפילו לתת לבנאדם כמה שניות לסיים עקיפה בבטחה (וזה כשאני מפעיל איתות ימינה עוד לפני שסיימתי לעבור על פני הנעקף, כדי לסמן באופן ברור את כוונותיי) . בד"כ אני מריח אותם מרחוק ונדרך לראות מה הם עושים, אם אין ברירה אני פשוט נשאר כמה שניות בשמאל בזמן שהם תופרים אותי מימין ועפים הלאה.

אגב, אני סקפטי לגבי התועלת בצפירות בכביש הפתוח, לא רק שלא כל כך שומעים אותן, הן מסיחות את דעתם של נהגים אחרים. לפעמים מוטב פשוט לתת גז ולעוף קדימה כמה שיותר מהר.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן - אני שונא לעשות את מה שתארתי, אבל מצד שני, להתקע על 80 קמ"ש בכביש 22 זה מוגזם.

המתנחלים האלה בדרך כלל לא שמים לב להבהוב (וגם לא לצפירה), הם עסוקים בטלפון\עיתון\מי שיושב לידם או מאחוריהם.

יש לי לא מעט סרטונים שבהם אני צופר לאנשים שמגיעים במהירות גבוהה מימין ואינם נותנים זכות קדימה, למרות שיש תמרור המורה להם לעשות זאת (אני מכיר אותו היטב, מדובר בצומת שבו אני עובר בממוצע 3 פעמים ביום). גם צפירה ממושכת לא גורמת להם לשום תגובה. להערכתי גם יתעלמו מצפירה וכריזה משטרתית.

קורן - אני מזדהה אתך לגמרי, אבל למרות זאת לא מוותר על הסיכוי הקלוש שהצפירה תמנע מאותו רחפן לסטות מנתיבו באופן לא צפוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...