Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הבאס לא גבוה, זו המצלמה שהתושבת שלה פשוט לא מחזיקה אותה כמו שצריך בכלל.

כשהבס גבוה כל התמונה רוטטת, ולא שומעים שום דבר חוץ מפחחחחחחחחחחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שם לב שאתה גם מאלו שנוהגים באמצע הכיכר ועל 2 נתיבים ואז מפריעים לרכבים מהירים כמוני שכן שומרים על הנתיב? לא נעים.

זה מוקלט אז מניח שאין כאן תירוצים או סיבות, זה האופי.

תשתדל לנהוג בנתיב שלך, תן לנו לאחרים, לעקוף אותך או לעבור בנתיבים ליד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני האחרון דמזגזג מוכן להפקיד 64 גב צילום כהוכחה...

עברתי נתיב כי ציפיתי שהאוטובוב יעצור באמצע הנתיב כנראה , ובכל מקרה כשאני עושה דבר כזה אני מוודא ויודע שאין סביבי אך אחד.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים כמה אנשים עושים את זה וגם כמה פעמים.. אני מתכוון לאלו שמטיפים ואומרים שהמצלם אשם כל פעם מחדש.

קצת מזכיר לי את התקשורת ששופטת וחורצת גורלות לפני שיש משפט או דין כלשהו ובסוף מסתבר שאין כלום.

אלי,

מוכן להפקיד 64 גב צילום כהוכחה

אתה רציני? אתה חייב למישהו הוכחה?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא באמת. אבל אין לי בעיה שיבואו לחפש אותי... אני האחרון שנוהג כמו עבריין. נו באמץ

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים כמה אנשים עושים את זה וגם כמה פעמים.. אני מתכוון לאלו שמטיפים ואומרים שהמצלם אשם כל פעם מחדש.

קצת מזכיר לי את התקשורת ששופטת וחורצת גורלות לפני שיש משפט או דין כלשהו ובסוף מסתבר שאין כלום.

רק שכאן (ספציפית בשרשור) יש הוכחות מצולמות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס..

בסרטון הראשון אתה מתלונן שהנהג לא שומר על הנתיב

בסרטון האחרון אתה נוסע בכל הקטע שמלפני הכיכר וכולל אותה באמצע הנתיבים..

אתה מבין שההבדל הוא שאין סביבי אף אחד...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

c

תכלס..

בסרטון הראשון אתה מתלונן שהנהג לא שומר על הנתיב

בסרטון האחרון אתה נוסע בכל הקטע שמלפני הכיכר וכולל אותה באמצע הנתיבים..

בסרטון הראשון כמעט תאונה, בסרטון השני אין אף אחד מסביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבין שההבדל הוא שאין סביבי אף אחד...?

ספר את זה לכל מי שחשב ככה כשאני נכנס לכיכר והם פתאום מופתעים (לא, אני לא מפתיע אלה פשוט נוסע לידם ותמיד נראה "שאין אף אחד מאחוריי" או מישהו שנכנס לכיכר מכניסה אחרת והוא קצת מהיר יותר ולא צפוי עבור הזה שחולם, לעולם אי אפשר לדעת ולכן תמיד, תמיד או ימני עד הסוף או שמאלי עד הסוף ומבלי לזגזג.

אני במקרה מאשדוד עם ותק לא קטן של "כיכרות" כפי שהעיר מוכרת בהם, להגיד ש "לי זה לא יקרה" זה קל, צריך ליישם.

חלילה שמישהו אומר שמישהו עבריין אבל אהבתי גם את

שחושב שאם מישהו מעלה סרטון, זה אוטומטית מקנה לו זכויות אלוהיות, נו באמת.

בואו נעשה מאמץ כולנו ביחד ;)

שוב, אין כאן הטפות מוסר, פשוט צופים בסרטונים ואז רואים שאלו שמצלמים מטיפים מוסר ולאחר מכן מתעדים את עצמם עושים את אותן העבירות, נו באמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר את זה לכל מי שחשב ככה כשאני נכנס לכיכר והם פתאום מופתעים (לא, אני לא מפתיע אלה פשוט נוסע לידם ותמיד נראה "שאין אף אחד מאחוריי" או מישהו שנכנס לכיכר מכניסה אחרת והוא קצת מהיר יותר ולא צפוי עבור הזה שחולם, לעולם אי אפשר לדעת ולכן תמיד, תמיד או ימני עד הסוף או שמאלי עד הסוף ומבלי לזגזג.

אני במקרה מאשדוד עם ותק לא קטן של "כיכרות" כפי שהעיר מוכרת בהם, להגיד ש "לי זה לא יקרה" זה קל, צריך ליישם.

בואו נעשה מאמץ כולנו ביחד ;)

שוב, אין כאן הטפות מוסר, פשוט צופים בסרטונים ואז רואים שאלו שמצלמים מטיפים מוסר ולאחר מכן מתעדים את עצמם עושים את אותן העבירות, נו באמת.

אני גם חצי אשדודי... ואם אתה לא מודע ובטוח ב100 אחוז מי סביבך ביום בהיר ץ, או שהרכב שלך גדול, או שאתה צריך לכוון את המראות בצורה אחרת.

אצלי לא קיים שטח מת. ובנסיעה של 300 מטר בקו ישר אני חד משמעית מודע באלף אחוז מי סביבי, ומי בכיכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבתי בשום מקום שאני צריך לכוון מראות או שאני גדול מדי או שאני לא רואה, התכוונתי לאלו שחושבים שהכיכר פנויה תמיד, בהנחה כי אף אחד לא הגיע מאחוריהם ב 300 מטרים האחרונים, אבל תמיד מופתעים... הפלא פלא.

בכל אופן, כדאי ליישם את זה ככלל ברזל עצמי, הרי תיעדת את עצמך, תירוצים זה כבר משהו אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אמנם נהג טרי... ונסעתי רק קרוב ל100 אלף, אבל מעולם לא "הופתעתי".

לא מהתנהגות של נהג ובטח שלא מנהג שהגיח לשדה הראייה שלי לפתע.

אני תמיד מודע למקומי בסביבה ולמיקומם של עצמים ורכבים אחרים, על כל זאת אני גם מצפה לכמה תרחישים אפשריים מכל נהג, ומכין את המח לפעול בהתאם.

חבל שעוד לא הגיע הכבל והתקנתי מצלמה אחורית, הייתי מוכיח לך כמה אתה ליצן, לא היה סביבי אף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כמו בתקשורת, אוהבים להבין את מה שהם רוצים להבין, מפרשים דברים שלא נאמרו כנאמרו.

אתה אותו דבר.

אצלי לא קיים שטח מת. ובנסיעה של 300 מטר בקו ישר אני חד משמעית מודע באלף אחוז מי סביבי, ומי בכיכר.

אין דבר כזה "אין שטח מת".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לי לך ולכל הסובבים אותך טובה תפסיק עם הגישה הזאת היא מסוכנת לחשוב שאתה תמיד רואה הכל מאוד מאוד מאוד מסוכן

תמיד יש שטח מת גם אם המראות מכוונות בצורה טובה תעשה לך הרגל להסיט את המבט עם הראש לפני אתה עובר נתיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...