Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מכשיר אנדרואיד הכי טוב שיש היום בשוק?

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 4168 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני לא , במיוחד כשהיבוא של האייפון יתחיל עוד שבוע וחצי והוא יעלה 3.5 בארץ , או 650 דולר בחו"ל.

ליביו

הוא יעלה כך איפה?

בחברות הסלולר? חנויות פרטיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקסוס מגיע עם 4.1' date=' ומקבל עדכון גרסה - למערכת הפעלה - יום (הגזמתי) אחרי שהיא יוצאת[/quote']

הנקסוס החדש מגיע עם גירסה 4.2.1

אני חייב להגיד שהמכשיר הזה פשוט מטורף.

ה AOSP הנקי של גוגל הופך את המכשיר למפלצת ביצועים והגרסה האחרונה של אנדרואיד מתחרה ראש בראש עם אפל בכל האספקטים (ומנצחת בענק אם מסתכלים גם על חומרה)

בנוסף - הוא בלתי שביר בנפילה יותר מסבירה. פשוט לא מתרסק למרות גב זכוכית (או פלסטיק - לא הספקתי לחקור לעומק ב5 דקות שהוא היה בידיים שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HTC Droid DNA - בעיקרון מכשיר LTE/CDMA של Verizon אבל תומך גם ב-GSM Quad Band.

הידוע גם כ-HTC J Butterfly (כל כך gay) - גירסת ה-GSM ה"רשמית"

חיסרונות עיקריים - Sense UI (פתיר באמצעות ROM חלופי) וסוללה קטנה וקבועה (2020mAh ל-4 ליבות ומסך 5"' למרות שבבדיקה זה נראה סביר)

יתרונות עיקריים - מעבד S4 Pro, מסך 1080P ו-2GB RAM

זה "ה"מכשיר כרגע, לפחות עד להופעתם של מכשירי 1080P נוספים.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חשוב לך בטלפון?

מסך גדול? מסך בהיר?

מצלמה טובה?

סוללה חזקה?

עדכונים מהירים?

עמידות של המכשיר עצמו?

מחיר?

תענה על השאלות האלה ואני חושב שיהיה הרבה יותר קל לכוון אותך.

הייתי גם בהטלבטות דומה לפני חודשיים בערך, בין s3 לhtc one x וגלאקסי נקסוס. בסוף קניתי את הנקסוס בגלל שלשני האחרים היו חסרונות שלא יכלתי להחליק. (סוללה מובנית בht, ממשק כבד בs3 וגודל בשניהם). על הדרך אני מקבל עדכונים יום אחרי שהם יוצאים (כרגע עם 4.2.1) מפלצת מהירות שאני באמת לא רואה צורך לעשות טלפון יותר מהיר מזה. אלא אם כן יתחילו לעשות עיצוב תלת מימד על טלפונים.

*אני עדיין חושב שהוא קצת גדול מידיי בשבילי, אני חושב ש"4 או מקסימום 4.2 זה הגודל הכי טוב כש 4.5-5 זה המקסימום לטלפון עצמו. יותר מזה כבר לא נוח על גבול הבלתי אפשר לשימוש ביד אחת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שאי אפשר להחליף שם את הבטריה מבלי לפתוח את המכשיר, בעצם אתה רגיל מהאייפון.

כדי להחליף בטריה, צריך לפרק את המסך

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי על ה-HTC. עוד דבר - ב-ONE X אין גם סלוט לכרטיס זיכרון (ממש כמו באייפון)

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HTC Droid DNA - בעיקרון מכשיר LTE/CDMA של Verizon אבל תומך גם ב-GSM Quad Band.

הידוע גם כ-HTC J Butterfly (כל כך gay) - גירסת ה-GSM ה"רשמית"

חיסרונות עיקריים - Sense UI (פתיר באמצעות ROM חלופי) וסוללה קטנה וקבועה (2020mAh ל-4 ליבות ומסך 5"' למרות שבבדיקה זה נראה סביר)

יתרונות עיקריים - מעבד S4 Pro, מסך 1080P ו-2GB RAM

זה "ה"מכשיר כרגע, לפחות עד להופעתם של מכשירי 1080P נוספים.

מדהים, פעם ראשונה שאני שומע על מסך 5" 1080P בסמארטפון ועוד עם 441 PPI (!). ללא ספק המכשיר הכי חזק כיום בשוק, לוקח מהנקסוס 4 את הבכורה.

מעניין מה יהיה תג המחיר לסים פרי.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה יהיה תג המחיר לסים פרי.

על פי חוק בארה"ב, המכשיר חייב להיות SIM Free, ויש כבר לא מעט דיווחים על אנשים שקנו את המכשיר מ-Verizon ושמו בו SIM של AT&T, והכל עובד.

תג המחיר - 599$.

HTC שיחקו אותה עם החומרה הזו, אבל הם לא ישארו בבכורה לנצח - כל היצרניות עומדות לשחרר בחודשים הקרובים מכשירי 1080P שיתנו לו בראש, ובראשם ה-Galaxy S4 שעתיד לצאת בסביבות מרץ-אפריל עם מעבד מרובע ליבות מבוסס ARM A15 מפלצתי.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה:

יש לי את הגלקסי נקסוס (סמסונג).

דווקא אחרי העידכון האחרון יש לי יותר תקיעות במכשיר ופעולה לא רצופה.

בנוסף, יש בעיות תאימות לפעמים עם אפליקציות (במיוחד ישראליות) מאחר והמכשיר לא פופולרי בשוק מכשירי האנדרואיד לעומת סמסונגים אחרים.

דבר נוסף שששמתי לב אליו: הסוללה במכשיר נגמרת מהר. במיוחד אחרי העידכון האחרון.

עוד כמה ימים אני אקבל S3 ואני אנסה לעבור אליו ולראות מה יותר טוב לי.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...