Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עו"ד

שימו לב! השרשור הזה בן 3792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, מה שיש לי לכתוב כרגע זה כך:

בנוגע לסעיפים 9-11, מה שתוכל לומר במשפט זה שהעובדה שקנית את הרכב לא רלוונטית לעניין. תוכל לומר שמגיע לך סכום הכסף על מערכת הגז והוו כפי שהחברה מתחייבת בפוליסה וכפי שקבע השמאי. בנוסף תוכל לומר שהראל מכרה לך את הרכב, כולל המערכת הגז והוו, תמורת 2000 ש"ח, וזה מה ששילמת.

בנוגע לסעיף 12, כבר כתבתי לך שלהראל ישנו סכום מקסימלי שהם מוכנים לשלם ולסכום זה "הסכמת" כשרכשת את הביטוח, לכן נראה לי שיהיה לך קשה לקבל 1500 ש"ח ששילמת לשמאי. מה שתוכל לומר במשפט זה שכל מה שאתה מבקש זה את מה ששילמת לו ולא יותר. לדעתי הסיכוי לזה נמוך אבל תנסה.

זה כל מה שיש לי לכתוב כרגע ואם יהיה עוד אני יוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הראל זאת לא החברת ביטוח שלי,

הראל זאת חברת הביטוח של הצד הפוגע,

בנוגע לסעיף 12, כבר כתבתי לך שלהראל ישנו סכום מקסימלי שהם מוכנים לשלם ולסכום זה "הסכמת" כשרכשת את הביטוח, לכן נראה לי שיהיה לך קשה לקבל 1500 ש"ח ששילמת לשמאי. מה שתוכל לומר במשפט זה שכל מה שאתה מבקש זה את מה ששילמת לו ולא יותר. לדעתי הסיכוי לזה נמוך אבל תנסה.

זה כל מה שיש לי לכתוב כרגע ואם יהיה עוד אני יוסיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז כמו שרשמתי תבקש במשפט את מה ששילמת. או שתקבל או שלא

בנוגע לשווי הרכב שאינו זהה, תבקש להיפגש עם השמאי ותגיע עם הדף של "לוי יצחק" והדפים שהוא נתן לך, ותן לו להסביר לך מה הסיבה להבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה סדר

השמאי שלך קבע ערך הרכב 28000 , ירידת ערך של 7000 ש"ח ותוספת של 2800 עבור קילומטרג' נמוך סה"כ 23800

השמאי של הראל קבע ערך הרכב 28000 ירידת ערך 7840 ותוספת של 2016 ש"ח עבור קילומטרג' נמוך סה"כ 22176 ש"ח

ההפרש הוא 1624 ש"ח. בנוסף הפרש של 500 ש"ח עבור השמאי אצלך 1500 הראל הסכימה ל 1000 ובנוסף עבור פרוק והרכבה של מערכת הגז + נזק קטן בצנרת 3000 ש"ח.

שלושת הסכומים הללו = 5124 ש"ח.

מסקנה לא תבעת עבור וו הגרירה ולא תבעת עבור עלות /שווי מערכת הגז אלא רק עבור ההוצאות של העברתה מרכב לרכב.

אם הם לא מסכימים לזה אז מגיע לך עבור העלות של המערכת עצמה.

במסמך שצירפת בהודעה 70 שמהם הראל לא רשאית לסטות נכתב שההפרש נובע מהתשלום לשמאי ומי.ע שונה.

לא התייחסה בכלל לנושא של פרוק והרכבה של מערכת הגז לכן אין לתת לה זכות להגן על כך.

לדעתי במחלוקת כאן תזדקק לזמן את השמאי למתן עדות, במחיר שהוא גבה ממך כלול זמן הישיבה הזאת.

דבר איתו ותראה אם הוא מוכן לבוא , אם לא זמן אותו רשמית דרך בית המשפט.

האם למעשה העברת את המערכת מהרכב הנפגע לרכב אחר?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, לא תבעתי על שווי מערכת הגז, אלה רק על פירוק והרכבה ברכב אחר, כמו שנאמר קניתי את הרכב חזרה ב2000 שקל ובפנים המערכת גז נישארה,

מה זאת אומרת אם הם לא מסכימים לזה אז מגיע לי עבור עלות של מערכת הגז, המערכת לפי הקבלות עלתה לי 11 אלף שקל, לא ניראה לי שהם יסכימו לשלם סכום שכזה

מה זאת אומרת אין לתת זכות להגן על כך, בקשר לפירוק והרכבה של המערכת גז

אם אני מזמן את השמאי למתן עדות, ( זה לא משהו שהוא ישמח לישמוע כי גם ככה הוא עושה טובה שהוא דיבר איתי בטלפון), אני צריך לשלם לו על זה?

כן , אתמול קניתי רכב אחר, וממש בשעות אלה מסיימים להרכיב את המערכת ברכב ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי נוהלי המפקח על הביטוח חובה על חברת הביטוח לציין למה היא מתנגדת לשלם או מה היא הכירה מתוך מה שתבעת.

זה המסמך שצירפת בהודעה 70 ושם נכתב ירידת ערך שונה והפרש תשלום לשמאי. ולא נכתב מילה על מערכת הגז לכן כעת הם לא רשאים לעלות טענות חדשות בכתב ההגנה.

תדאג להצטייד בחשבונית לגבי הפירוק והרכבה הנעשית לך עכשיו . כמובן תציין שלא תבעת על עלות מערכת הגז כיוון שהיא לשמחתם לא נפגעה.

במחיר שקיבל השמאי כלול כבר האפשרות שהוא יצטרך להעיד על השמאות שלו. הדו"ח שלו כאילו שהוא מעיד בבית המשפט והצד השני רשאי לחקור אותו על מה שהוא כתב . אם הוא עושה חוכמות זמן אותו כאמור רשמית לבית המשפט, דרך בית המשפט.

רצוי כמובן שיבוא מרצונו.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם לא מעלים טענות חדשות אלא רק מגיבים לכתב התביעה. לא רואה איך הרשמת מונעת את זה מהם.

כתבתי במפורש ואכתוב עוד הפעם

במסמך שמצורף להודעה 70 כתוב בדיוק מה הם דוחים או מה הם משנים. אין מילה על הוצאות הפירוק וההרכבה של מערכת הגז.

לכן הם מנועים מלהעלות את הטענה הזו!!

וזה לא עניין לויכוח.

אם אינך יודע אז אל תענה!!

הדיון מתקיים בפני שופטת , ולא מול הרשמת, אתה טוען את טענותיך בהתחלה , ואח"כ הצד שכנגד וכאשר הצד שכנגד מעלה את הטענה לגבי מערכת הגז אתה מתנגד לכך, כי זה לא מופיע במכתב בדחייה שלהם. מקסימום בסיכומים שלך לאחר שמיעת העדויות.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה: דיברתי אם שמאי עכשיו, ועכשיו הבנתי קצת יותר

1. ההפרשי הערכות של השמאי נוסע מכך שהוא חישב את הוו גרירה, ואת המערכת גז, החברת ביטוח של הצד הפוגע( הראל) לא חישבה את זה, וביגלל זה השמאי הגיע לכמה שקלים יותר,

2 בקשר לוו גרירה, הוא החשיב לי את

זה ב1000 שקל וזה מה שאני אמור לקבל על זה,

3. מערכת הגז, הוא העריך שפירוק והרכבה ועוד צינורות שצריך להשלים בשביל לשמש את המערכת ברכב אחר, זה בערך 3000 שקל, ( הערכה שלו)

עכשיו את הקבלה של ההרכבה אני צריך להציג לשופט ואם זה נגיד עלה ( שאני לא יודע עוד כמה זה עלה) 1500, אז אני יקבל רק 1500 שקל,

זהו, זה מה שהבנתי ממנו, אז ככה שהתביעה שלי נגדם יורדת בהרבה כסף ולא כמו שחשבנו בהתחלה,

חוץ מיזה אני מפספס נקודות או משהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או אתה או השמאי או שניכם מבולבלים

קרא את הודעה 109 שלי ותמצא את ההבדלים

קרא את המסמך שצירפת בהודעה 70 , זה הודעת הדחיה של הראל.

שיבוא ויסביר למה אצלו הוא מוריד 7000 ואילו הראל 7840 ולמה הוא מוסיף 2800 והראל 2016.

500 שקל אנחנו יודעים שזה הפרש בשכ"ט בין מה שהוא גבה לבין מה שהראל הסכימה לשלם

ו 3000 זה עבור פירוק והרכבה של המערכת + נזק לה.

אל תביא חשבונית אלא זו הערכת השמאי ומכיוון שהראל לא הביאה שמאות נגדית השמאות שלך תתקבל.

שיבוא השמאי שלך ויראה איפוא הוא הוסיף את הוו גרירה . הוא לא!! גם הוא וגם הראל מעריכים את הרכב בבסיס באופן זהה 28000 ש"ח.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...