Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עו"ד

שימו לב! השרשור הזה בן 3791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 176
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה אמור לקבל בדואר כתב-הגנה בימים אלו (תתקשר שוב לביהמ"ש ותשאל אם הוא התקבל שם). אם הם לא קיבלו אותו אתה יכול להגיש בקשה שפסק הדין שקבלת יהיה תקף. תעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי כרגע שוב אם בית המשפט, לפי מה שהיא רואה, לפי החלטת השופטת, ברגע שהם משלמים לי את ה500 שקל, פסק הדין הקודם מבוטל, וניקבע מועד חדש למשפט,

לפי מה שהיא אומר כל הליל מישפטי, צריך להגיש כתב הגנה, השאלה אם הם יגישו באמת או שלא, ( כמו הפעם שעברה שהם לא הגישו)

ואם הם לא מגישים, מה הצעד הבא שלי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמור לקבל בדואר כתב-הגנה בימים אלו (תתקשר שוב לביהמ"ש ותשאל אם הוא התקבל שם). אם הם לא קיבלו אותו אתה יכול להגיש בקשה שפסק הדין שקבלת יהיה תקף. תעדכן.

התקבל בביהמ"ש כתב הגנה או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה. הם שמים עליך פס. אני הייתי מגיש בקשה לרשמת (חפש "נט המשפט" בגוגל להגשת הבקשה מהבית) לאשר מחדש את פסק הדין מהסיבה שהם מזלזלים בחוק ובך ולא מגישים כתב-הגנה בזמן (החוק נותן להם 15 ימים). או שהרשמת תאשר את הבקשה או שלא. לפחות ניסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי

תמתין מ 15.9 15 יום כאשר התקופה של סוכות לא נספרת (פגרה של בתי המשפט ) בגדול משהו בסביבות 10.10

ואז תבדוק אם הגישו או לא.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי שוב את ההחלטה. עכשיו זה נראה לי, אם אני לא טועה, כמו 15 ימי עבודה מיום תשלום ההוצאות. הדבר הזה, ממתי מונים את הזמן, הוא לפעמים בעייתי. תן להם עוד זמן ונראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי שוב את ההחלטה. עכשיו זה נראה לי, אם אני לא טועה, כמו 15 ימי עבודה מיום תשלום ההוצאות. הדבר הזה, ממתי מונים את הזמן, הוא לפעמים בעייתי. תן להם עוד זמן ונראה.

סופרים ימים קלנדריים

אם היום האחרון יוצא ששי או שבת אז היום האחרון יהיה יום ראשון שמיד לאחריהם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10.10.13

ככה אם לא הגישו ותגיש בקשה לקיום פסק הדין לא יייחשב לך שעמדת בסטופר וחיכתה שיעבור הזמן החוקי

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אוקיי

אז קיבלתי כתב הגנה ואני מעלה אותו לפה לישמוע חוות דעת והמשך התנהלות

רק כמה נקודות

1. לפי הצ'ק שקיבלתי מחברת הביטוח אפשר ליראות שקיבלתי 21.184, ולא לפי מה שהמחירון היה 22.176.

2. השמעי קבע שמחירון הרכב באותו זמן היה 23.800.

כמו שאפשר ליראות הרשימות של השמאי, קיבלתי 3000 שקל על פירוק והרכבה והשלמת צנרת שניפגע{תקנו אותי אם אני טועה}.

3. וו גרירה 1000 שקל השמאי קבע שמגיע לי { תקנו אותי אם אני טועה}

תודה רבה . והמשך ערב ניפלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...