Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עו"ד

שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 176
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. פנה לחברת הביטוח, ולפי תגובתם תמשיך לפעול ( אם ישלמו - טוב, ואם לא פנה להוצאה לפועל עם פסק הדין )

2. ערך השרידים מופיע במינוס כי לעיתים הבעלים של הרכב מקבל צ'ק ישירות מהקונה של השרידים, או שהוא בוחר להשאיר אותם לעצמו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

היי,

פנו אליי מחברת הביטוח שהם מוכנים לשלם,

החלטת השופט היה 6500 שקל

הם מוכנים לסידור ה6000 שקל, את ה500 הם לא מוכנים לשלם,

הם טוענים שאם אני יסרב לקבל את ה6000 שקל כמו שהם רוצים,

הם יגישו תביעה שהם לא קיבלו הזמנה לבית משפט ולביטול החוב שהם חייבים לי,

מה אתם אומרים?

הם יכולים לעשות דבר כזה,

בפרוטוקול רשום שהם קיבלו את ההזמנה לבית משפט וחתמו עליו שקיבלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמה שחברת הביטוח מנסה לעשות זה לא חוקי והם מאיימים איומי סרק.

למרות זאת הייתי לוקח את ה-6000 ש"ח ומאחל להם שה-500 ש"ח שהם לא רוצים לשלם ישלמו פי 10 לרופאים ותרופות.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה500 שקל זה לא מה שמדבר פה, זה הפרנציפ,

שזכיתי במישפט 4 פעמיים התקשרתי אליהם כדי להמשיך בתהליך לקבלת הכסף, כל אחד זרק אותי למישהו אחר ובסופו של דבר ניתקו לי את הטלפון בפנים,

4 פעמיים ניתוק,

השאלה היא , האם אני מסרב, הם יכולים לתבוע אותי, בטענה שהם לא קיבלו, זימון לבית משפט או משהו כזה

יותר מיזה שיש אישור חתום על קבלה זימון למישפט, הם גם לא הגיעו למישפט, לא הגיבו לתביעה ב30 יום, ממש לא היה יחס מהצד שלהם,

כי הרי אם אני היתי מבקש מהם 500 שקל הנחה על הביטוח לרכב הם לא היו מסכימים, למה שאני יסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך גש להוצאה לפועל עם עותק מפסק-הדין, והתחל בהליכים למימושו. זה יעלה להם לא מעט כסף.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטה של שופט זו לא הצעה והיא סופית אלא אם הוא מבטל אותה. יש להם X ימים לערער על פסק הדין (30 או 45 יום, לא זוכר) ובדוק בהחלטה אם פרק הזמן הזה לא עבר. אם X הימים לא עברו הם יכולים לערער על פסק הדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה להם 30 יום להגיב, הם לא הגיבו, השופט נתן פסק דין של 6500 , עכשיו הם מחפשים לצמצם ״נזקים״ ומוכנים לשלם 6000 בלבד, אחרת הם יגישו משפט חוזר בתענה שהם לא יודעו מקיומו של המשפט,

״ אנחנו מוכנים לשלם 6000 שקל, אחרת אנחנו ניפנה לבית ממשפט שלא ידענו שמתנהל משפט״

אלה היו המילים שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שייפנו, הם חברת ביטוח ולא יכולים לטעון שבדיוק עברו דירה או משהו בסגנון.

אם זאת, אני אישיתי הייתי שם אגו ופרנציפים בצד ולוקח את ה6000 ש"ח.

בשביל תוספת של עוד 500 ש"ח לא שווה לחכות חודשים.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה, דיברתי עכשיו אם הסוכנת שלי , היא אמרה את מה שטתם אמרתם, ומה שהיא אומרת אני אומר אמן, אין סוכנים כאלה ,

אין שירות כזה , מי שיש לו לעשות בקרוב ביטוח, ומחפש המלצות, זה המקום.

בכל מיקרה תודה רבה רבה לכלום אני יוותר על 500 שקל וניכור אם זה

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכנת הביטוח רוצה לדעתי לשמור על יחסים טובים עם החברה ולכן היא מציאה לך לטובתם. אני לא הייתי מתפשר. חברות הביטוח מחפשות פראיירים כמוך כל יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור שסוכנות הביטוח רוצה לשימור על יחסים טובים,

לכן עברתי חברת ביטוח, לסוכנת החדשה , שהיא עשתה לי טובה וטיפלה בתיק שלי למרות שזה לא עניין שלה , ולמרות שהיא לא היתה חייבת, ורצה ועשתה בשבילי,

בידל זה אני אומר מה שהיא אומרת לי בעינייני ביטוח אני אומר אמן

סוכנת כזאת לא קיימות הרבה אז טוב לשימור אותן

טיפול יוצר מהכלל קיבלתי ממנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...