Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עו"ד

שימו לב! השרשור הזה בן 3791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, כמו שחשבתי זו בקשה של הראל ואתה יכול לענות לבקשה:

קודם כל תרגע. נראה שאתה לחוץ מתחילת הסיפור וגם בהראל מזהים את זה. אם אני לא טועה קבלת פניה מהשופט לתגובה. תתנגד לבקשה מהסיבה שכבר נמצא, אם אני זוכר נכון, שהראל קיבלו את הזימון למשפט ומתחילת הסיפור הם מתעלמים מפניות שלך ולכן לא ראוי להיענות לבקשתם כעת. הסיכוי להתנגדות כזו הוא בד"כ נמוך, עד כמה שאני יודע, אבל צריך לנסות ובסוף כנראה שיהיה משפט חוזר. זה מה יש.

הם בקשו לבטל את פסק הדין ואת ההוצאה לפועל ואתה יכול להגיב לבקשה תוך 10 ימים.

לא יודע איך הגשת את התביעה אבל אפשר להגיב לבקשה שלהם באתר "נט המשפט" (חפש בגוגל) במקום להגיע לביהמ"ש תוך שימוש באינטרנט אקספלורר בלבד. תכנס שם לתיק שלך, אמורה להיות שם הבקשה הזו ותגיב לה. בסיום תבדוק שאכן התגובה שלך נקלטה ע"י המערכת כראוי.

תרשום בתגובה, שכבר נמצא בדיון הקודם שהתביעה התקבלה בחברה, ואתה לא אשם בבלאגן שיש בחברה עם נסיון רב בתחום, שגרם לכך שהתביעה לא הועברה לגורם המתאים ולא היה טיפול משפטי בתיק. תקרא עוד באינטרנט על "תביעות קטנות" והמלצות איך להגיב לבקשת ביטול פסק דין שקיבלת. שוב הסיכוי שהבקשה הזו שלך תתקבל נמוך לדעתי ויהיה שוב משפט אבל צריך לנסות.

למה הם לא היו מוכנים לשלם את ה-4000 ש"ח? תעלה מסמכים אם יש לך כדי שאנשים יוכלו לבדוק אם יש משהו בטענות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טוב, כמו שחשבתי זו בקשה של הראל ואתה יכול לענות לבקשה:

הם בקשו לבטל את פסק הדין ואת ההוצאה לפועל ואתה יכול להגיב לבקשה תוך 10 ימים.

לא יודע איך הגשת את התביעה אבל אפשר להגיב לבקשה שלהם באתר "נט המשפט" (חפש בגוגל) במקום להגיע לביהמ"ש תוך שימוש באינטרנט אקספלורר בלבד. תכנס שם לתיק שלך, אמורה להיות שם הבקשה הזו ותגיב לה. בסיום תבדוק שאכן התגובה שלך נקלטה ע"י המערכת כראוי.

תרשום בתגובה, שכבר נמצא בדיון הקודם שהתביעה התקבלה בחברה, ואתה לא אשם בבלאגן שיש בחברה עם נסיון רב בתחום, שגרם לכך שהתביעה לא הועברה לגורם המתאים ולא היה טיפול משפטי בתיק. תקרא עוד באינטרנט על "תביעות קטנות" והמלצות איך להגיב לבקשת ביטול פסק דין שקיבלת. שוב הסיכוי שהבקשה הזו שלך תתקבל נמוך לדעתי ויהיה שוב משפט אבל צריך לנסות.

למה הם לא היו מוכנים לשלם את ה-4000 ש"ח? תעלה מסמכים אם יש לך כדי שאנשים יוכלו לבדוק אם יש משהו בטענות שלהם.

אין לי ולאף אחד מושג למה הם לא מוכנים לשלם,

כל המסמכים שיש לי העלתי אין יותר מסמכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

לדעתי אתה נלחץ יתר על המידה.

אל תשכח שמדובר בבית דין לתביעות קטנות, כלומר לא מעורבים בדיון עורכי דין. החברה יכולה לכתוב מכתבים מרשימים (הם עושים זאת על מנת להרתיע אותך), אבל בדיון עצמו יופיע נציג של החברה ללא הכשרה משפטית.

מציע לך ליצור קשר עם המועצה לצרכנות, הם נותנים סיוע משפטי לתביעות קטנות.

כמו כן נסה ליצור קשר עם גופים שונים כמו 'קו הידידות' שפונים לארגון בשמך ויכולים לנסות להוציא מהם את הסכום המלא ללא משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הם לא מוותרים הראל

הינה הם ניזכרו אחרי פסק דין לבקש עירעור והם קיבלו ,

השופטת החליטה שהם כרגע משלמים לי 500 שקלים, ואז יפתחו את התיק שוב,

איך הנציגה שלהם אמרה לי באותה יום שהיא התקשה אחרי המשפט והציעה לי לקחת את הכסף מינוס ה500 שקל ושאם אני לא יסכים היא תיגרור אותי לבתי מישפט

גם שהסכמתי היא גוררת אותי

הראל ,, לא מוותרים,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופטת נתנה החלטה שעליך להגיב תוך 10 ימים לבקשה של הראל לביטול פסק הדין.

כנראה שלא הגבת , אז בית המשפט החליט לקבל את בקשתם והמשפט יישמע מחדש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל צפוי כפי שכבר נכתב לך. בתי-המשפט לתביעות קטנות קשובים לשני הצדדים ולכן אושר משפט חוזר. תעשה טוב שיעורי-בית ואל תראה סמרטוט כי הראל מזהים מול מי הם מתמודדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השופטת נתנה החלטה שעליך להגיב תוך 10 ימים לבקשה של הראל לביטול פסק הדין.

כנראה שלא הגבת , אז בית המשפט החליט לקבל את בקשתם והמשפט יישמע מחדש.

לא היה לי אופציה להגיב ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל צפוי כפי שכבר נכתב לך. בתי-המשפט לתביעות קטנות קשובים לשני הצדדים ולכן אושר משפט חוזר. תעשה טוב שיעורי-בית ואל תראה סמרטוט כי הראל מזהים מול מי הם מתמודדים.

לפי דעתי הם זילותו בבית מהשפט,

1. הם לא הגיעו למשפט

2. לא הגישו כתב הגנה.

3. לא הופיעו לפסק דין.

4. רק אחרי החלטת והפסק דין הם ניזכרו להגיש עירור,

ממש ביזיון מה שהולך פה,

תן לי טיפים לאיזה שיעורי בית כדאי לי לחזור

מה יש להם לזהות בי, האמת , אני הולך פה כבר על עיוור, יש לי הרגשה שהלך לי הכסף, אבל אני הולך בכל זאת כדי להסביר לשופטת כמה פעמיים הם היו צריכים להופיע ולא הופיעו ורק עכשיו ניזכרו , הפסדתי הפסדתי , לא ניראה לי שאני יקבל פה משהו,

חוץ מיזה הבנתי שהם שולחים נציג לא זה עורך דין או משהו,

חוץ מיזה אני רוצה להגיד שהם ניסו ליסחוט אותי בהצעה שלהם שהציעו לי אחרי המשפט לקבל כסף ואם אני יחליט שלא לקבל הם יגררו אותי לבתי מישפט , ואני צריך להחליט עכשיו, ושהסכמתי לקבל את ההצעה שלהם מינוס סכום מסויים הם ביטלו את העסקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תירגע

סלח לי

למה לא היה אופציה להגיב.

קיבלת מבית המשפט את הבקשה של הראל שעליה בצד ימין למעלה החלטת השופטת לתגובה תוך 10 ימים.

לא הגבת , אז החלטת השופטת הייתה מבטלת את פסק הדין בתנאי שהראל ישלמו לך 500 ש"ח.

האם יש מצב שתעלה את ההחלטה שלה לכאן?

כפי שאני משער נכתב שם גם כי על הראל להגיש כתב הגנה תוך X ימים ואולי גם קבעה מועד לדיון.

כאשר תקבל את כתב ההגנה תעלה אותו לכאן נוכל להגיב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי טיפים לאיזה שיעורי בית כדאי לי לחזור

מה יש להם לזהות בי

טיפים: תקרא טוב כל מסמך שאתה מקבל. אם השופטת כותבת לך להגיב תוך X ימים, תגיב.

מה יש להם לזהות בך? אתה בא להלחם בהם בביהמ"ש אבל מוכן להתפשר על כל הצעה שלהם וכך אתה מראה חולשה שהם מזהים. לכן הם מוכנים להלחם אתך. תתייעץ בפורום גם אם אתה מרים להם טלפון מכיוון שבד"כ בטלפון לא משתמשים בהליכים משפטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להבין למה הם לא מוכנים לשלם לך את הכל. קודם כל הערכת השווי שלהם שונה מזו של השמאי. למה? לא יודע.

גם אני מבוטח בהראל וזה מה שהם כותבים בפוליסה. בקשר לשכר שמאי כתוב בפוליסה שהם ישלמו כפי שנהוג אצלם. שמאי עלה לך 1500 ש"ח והם נתנו לך 1000 ש"ח שזה מה שכנראה נהוג אצלם.

הם לא אישרו לך את מערכת הגז והוו-גרירה. הפוליסה אומרת שהחברה לא תשלם לך "לכל רכוש אחר הנמצא ברכב ואינו חלק מאביזריו, אלא אם הוסכם אחרת בכתב". בכתב אני משער שלא היה.

למה תבעת אותם על 4K ולא על 5124 ש"ח שהוא ההפרש שנמצא ע"י סוכן הביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביקשתי כסף על המערכת גז, ולא על הוו גרירה, ביקשתי את מה שמגיע לי על ערך הרכב,

תיקון טעות

אני כן מבקש כסף על המערכת גז ועל הוו גרירה

הרכב היה שווה 23.800

מערכת גז 3000

וו גרירה 1000

שמאות 1500

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...