Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח אישי על יונדאי I25 -מליסינג

orel86
שימו לב! השרשור הזה בן 2963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים איתך אכן הפורטה איכותי יותר ודלת זה דלת ופנים הרכב יותר איכותי ,

אבל אל תשכח שהם לא באותה קטגוריה והמנוע לא אותו דבר והפורטה בולעת דלק כאילו מחובר לה צינור דלק לתוך המיכל.

לי היונדאי אוכלת ככה כנראה בגלל שאני נוסע המון בפקקים אבל תאמת שהרגשתי מס פעמים קפיצות בגיר, יכול להיות שקיבלתי רכב עם בעיית גיר??

אני החזרתי לא מזמן אחת שעברה אצלי 60 אלף קילומטרים בשנה, אני מסכים בנוגע לביצועים הפושרים אבל צריכת הדלק המשולבת שלי הייתה 12 ק״מ לליטר בלי להקפיד על חיסכון.

מדובר ברכב שעדיף בבירור בכל תחום על האקסנט האפרורית אבל עדיין לא מצטיין בשום דבר, אני לא נהיניתי ממנו ומרגישים היטב את הסיבות לפערי המחיר בינה לבין פורטה למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הפורטה 4 הילוכים אצלי הייתה חסכונית יותר, הממוצע איתה היה 12.5 ק״מ לליטר ועם ה-i25 אני גירדתי את ה-12 רוב הזמן. ה-i30 גם מגיעה אצלי לצריכה של הפורטה.

אני לא חושב שצריכת דלק היא סיבה להעדיף את ה-i25, הסיבה היחידה היא מחיר וללקוח הפרטי אין סיבה אמיתית לרכוש i25 בגלל שהפורטה למשל נמכרת רוב הזמן במחירים מאוד קרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחת להפתיע אותי. פלסטיקי וזול? ציפיתי ליותר מיונדאי לנוכח ההובלה בטבלת המסירות.

יכול להיות שבגרסאות איבזור שהן לא ליסינג איכות החומרים והמושבים משתנה?

לדעתי גיר עם 4 הילוכים שייך לעבר. אני נוהג על רכב עם 4 הילוכים והייתי נותן הכל בשביל חמישי.

איך התיבה עצמה? מחליפה הילוכים חלק או שדורשת הסתגלות ארוכה?

תודה רבה על הסקירה

שנה טובה

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק זול אלא גם קשיח מעצבן כזה למשל איפה שהחלון שהנהגי מוניות שמים את היד(חח) הפלסטיק ממש קשה ודק

לא חושב שאיכות החומרים יכולה עד כדי כך להשתנות עד כדי כך שבלסינג הדלת כלכך דקה עד כדי תחושת נייר.

התיבה עצמה יש לה קריזות למשל כשהרכב על הילוך נמוך ואני נוסע לאט ויש מזגן ואני צריך להגביר מהירות לפעמים קורה מצב כאילו הגיר עובד על ניוטרל ואז כשלוחצים הרבה על הגז פתאום הרכב קופץ כזה בשאגה אדירה בצורה ממש מוזרה מקווה שהצלחת להבין ...

רכב לא מוצלח לדעתי חוץ מזה שהוא מרווח ונראה לדעתי טוב מאוד אבל היו צריכים לשדך לו תיבת 5 הילוכים ואולי הכל היה יותר טוב.

באופן מאוד כללי אני לא יודע איך אבל הוא נותן את התמורה בגלל תא מטען גדול ,תוספות לא רעות שהבנתי שב I30 אין כמו USB

הצלחת להפתיע אותי. פלסטיקי וזול? ציפיתי ליותר מיונדאי לנוכח ההובלה בטבלת המסירות.

יכול להיות שבגרסאות איבזור שהן לא ליסינג איכות החומרים והמושבים משתנה?

לדעתי גיר עם 4 הילוכים שייך לעבר. אני נוהג על רכב עם 4 הילוכים והייתי נותן הכל בשביל חמישי.

איך התיבה עצמה? מחליפה הילוכים חלק או שדורשת הסתגלות ארוכה?

תודה רבה על הסקירה

שנה טובה

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל את חוות דעתכם איך הייתה הסקירה והאם לדעתכם אני צריך להוסיף דברים,להוריד דברים או לנסח אחרת כדי שלהבא אהיה סוקר יותר טוב:)

שלום לכולם ,

זאת פעם ראשונה שאני נותן חוות דעת על רכב אז מקווה שתהנו:)

לאחר נהיגה על רכבי אודי (שנת 2001+2004 מנועי 1800+מנוע 2000) קיבלתי לא מזמן רכב מהעבודה מסוג יונדאי i25 מנוע 1400 ארבעה הילוכים טיפטרוניק ורציתי לדווח ולשתף אותכם חברי הפורום היקרים בחויית הנהיגה ברכב לאחר 2500 ק"מ שעשיתי עם הרכב+נסיעה לאילת .

אז ככה אתחיל מסקירה כללית על הרכב מבפנים ומבחוץ.

פנים וחוץ הרכב:

הרכב עצמו הוא יפה למראה מקדימה מרשים מאוד ומאחורה טיפה צר ולא פרופורציונאלי אבל בצורה נסבלת,תא המטען של הרכב גדול כ 465 ליטר ככה שמי שקיבל רכב מקבוצה B וצריך רכב גדול לדעתי הוא המועדף דלתות הרכב כמו נייר וקצת פחד שלא תיתלש הדלת .

פנים הרכב מאוד נעים למראה למרות שכל הרכב מאיר בצבע כחול שזה קצת מעצבן,

הרכב מאובזר יחסית יפה ליונדאי אקסנט (מדובר במתיחת פנים והוספת שם אך זאת עדיין אקסנט) מערכת קוראת MP3 ,יציאת aux ויציאת USB , אהבתי את עיצוב ההגה המודרני חללי קצת אך ההגה עשוי כולו פלסטיק קשיח לא נעים למגע וגל כל חלל הרכב עשוי מפלסטיק לא נעים ,אין רמקולים מאחורה אך ורק מקדימה .

המזגן מקרר לא רע בכלל ,מושבי הרכב לא נעימים למגע -עשויים ממעיין סוג של ניילוןי, מושבי הרכב יחסית נוחים ומתכווננים לגובה וגם קדימה ואחורה ,יש משענת יד שממוקמת קצת אחורה שזה לא הכי נוח למי שרגיל למשענות יד , מאחורה הרכב מרווח והמושבים יחסית נוחים ואין מחיצה ליושבים באמצע ככה שזה אחלה, יכולים לשבת 3 אנשים מבוגרים בצורה נוחה .

ביצועים :

אתן לכם חוות דעת מעורבת גם מהנסיעה לאילת וגם בנסיעה יום יומית,

מנוע 1400 4 הילוכים 109 כוח סוס.

הנסיעה ברכב מלווה ברעשי כביש וכל מהמורה מורגשת בכביש אך למרות כל זה הנסיעה יחסית נעימה וברגע שמגיעים לכביש ללא מהמורות הנסיעה נחמדה מאוד.

בכביש מהיר ובשיוט כשהרכב מעלה בהדרגה מהירות הרכב מגיב יחסית טוב ומגיע למהירויות גבוהות יחסית בקלות ללא רעידות ללא השתעלויות וללא רעשי מנוע נוראיים כמו שחשבתי,

מבחינת תצרוכת דלק המצב הכי אופטימלי שהגעתי איתו הוא אחד ל 10.5

אך לצערי עניין הרעשי רקע של הכביש והרוח אינם נעלמים ומורגשים מאוד אך עם מוזיקה הכל נעלם:)

אך אם תרצו לבצע קיק דאון ותרצו להגביר מהירות כדי לעקוף קצת קשה לו וישמעו רעשי עצבנות ממנוע ה 1400 שלו.

בהרי אילת המצב מקצת מבאס הטיפוס בהרים עם הרכב מגיע למצב שממש קשה לו לעלות וכל רוח צדדית מוציאה אותו מאיזון ,

רק לאחר לחיצה רצינית וממושכת על הגז הרכב מתחיל להגיב ואפילו דיי נחמד .

סיכום,

סהכ אני די נהנה מהרכב

חיובי:

והנסיעה שלו חביבה בהחלט מראה יפה ומכובד ונסיעה סבירה בהחלט לרכב מקבוצה B עם מנוע 1400 ו4 יחסי העברה תא המטען שלו מצויין והרכב יחסית מאובזר והמזגן מצויין

שלילי:

רעשי רקע שנשמעים לכל אורך הדרך אם זה מהכביש ואם זה מהרוח , הרכב מאוד פלסטיקי והרכב מאוד קליל וזה נותן קצת תחושה של חוסר ביטחון מנועה מתאמץ מאוד ומרעיש מאוד כאשר נדרש לקצת מעל הלחיצת גז הסטנדרטית או בעליות .

חשבתי שצריכת הדלק תהיה קצת יותר חסכונית אבל מדובר על רכב שאוהב דלק 10.5 ק"מל זה המקרה הטוב שאני הגעתי איתו.

חג שמח לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

I25 זה רכב שאני מאוד אוהב גלל הצורה העתידנית משהו שלה.

מעבר לזה, חשבתי לקנות אותה בשנה שנתיים הקרובות כשהמחיר שלה ירד מעט,

אבל העניין של הקושי בסחיבה בעליות גורם לי לחרטות מסויימות.

בכל מקרה, תודה רבה על הסיקור, מחכה לדיווח הבא ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה עיצוב עתידני מצאת בה, אולי אתה מבלבל עם I35 הנאה והגדולה יותר.

בכל אופן אם I25 אז רק דגם ה-1.6 המאובזר שמציע ביצועים עדיפים ולמרות שההבדל הוא רק פנסי ערפל וחיישוקי מגנזיום הוא גם נראה הרבה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך אכן הפורטה איכותי יותר ודלת זה דלת ופנים הרכב יותר איכותי ,

אבל אל תשכח שהם לא באותה קטגוריה והמנוע לא אותו דבר והפורטה בולעת דלק כאילו מחובר לה צינור דלק לתוך המיכל.

אני נוהג בפורטה (הגרסה של השישה הילוכים) כבר מעל שנה בנסועה משלובת עירוני/בין עירוני (כ-17000 ק"מ עד כה). צריכת הדלק סבירה לקטגוריה 1-10.5 ובנסיעה מתונה אפשר להגיע קרוב מאוד ל - 1-12. בהשוואה למאזדה 3 הנוכחית צריכת הדלק חד משמעית עדיפה לדוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, אחרי 2500 ק"מ לא נראה לי שאומדן הדלק מהווה אינדיקציה. צריך לנסוע עוד עם הרכב ולבצע מעקב שוטף בשיטה שהוזכרה אינספור פעמים בשרשורים כאן.

שנית, גיר אוטומטי 4 הילוכים? :shock: אולי הגיע הזמן להתעדכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איזה עיצוב עתידני מצאת בה, אולי אתה מבלבל עם I35 הנאה והגדולה יותר.

בכל אופן אם I25 אז רק דגם ה-1.6 המאובזר שמציע ביצועים עדיפים ולמרות שההבדל הוא רק פנסי ערפל וחיישוקי מגנזיום הוא גם נראה הרבה יותר טוב.

רכשנו לפני חצי שנה את דגם ה-1600 המפואר (כלל גם סאנרוף) לאימי.

הרכב מפתיע לטובה מבחינת מראה,מרווח,עלויות אחזקה,ביצועים.וצריכת דלק.

הרכב אכן רועש יחסית בשל היעדר הילוך חמישי/ששי.

תחושה מעט פלסטיקית בתא הנוסעים אבל לא משהו נורא כמו בדורות הקודמים.

הרכב משרת מצויין את המטרה שלשמה הוא נרכש (כמשומש במחיר מצויין עם קילומטרז נמוך),אישה שנוסעת בעיקר בעיר וצריכה רכב שניראה גדול (כי זה מה שהיא אוהבת) ומאכלס בלי בעיה את הנכדים והציוד שלהם בבגאז׳ הגדול מאוד.

אני מאוד מרוצה מביצועי המנוע למרות הרעש בטורים גבוהים.

סה״כ ממליץ על הרכב אבל לא בתור רכב חדש.

אנחנו שילמנו 90000 שקל על רכב בן עשרה חודשים כאשר חדש היה אמור להגיע ליותר מ-115000 על הכביש.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני קיבלתי את הרכב עם 17,500 ק"מ אז ככה שמבחינת מנוע הוא כבר השתפשף,

מבחינת הבדיקה של הדלק אני יודע כיצד לבדוק.

וכן זה פשוט נוראי ה4 הילוכים רצוי שיתעדכנו,

לאבא שלי יש גם פורטה אבל עם ה 5 הילוכים(או שאולי זה 4? אני לא זוכר בדיוק) אבל היא צרכן של דלק אבל הוא לא נוסע הרבה אז זה פחות משנה לו .

ואכן הI25 מאובזר יפה ביחס למתחרות .

תודה רבה שקראתם את הסיקור מקווה שהיה לכם נחמד ומשכיל:) נראה אולי אם אסע על עוד רכב אתן לכם דיווח .

שיהיה אחלה שבת(מה שנשאר ממנו)

לדעתי, אחרי 2500 ק"מ לא נראה לי שאומדן הדלק מהווה אינדיקציה. צריך לנסוע עוד עם הרכב ולבצע מעקב שוטף בשיטה שהוזכרה אינספור פעמים בשרשורים כאן.

שנית, גיר אוטומטי 4 הילוכים? :shock: אולי הגיע הזמן להתעדכן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף את הרכב הזה על מאזדה 3 ,ואני יודע שזה לא אותו הקטגוריה ,אבל מאזדה 3 צפופה מאחור וגם אני לא אוהב את ה OVER עיצוב ,ובחייאת 105 כוח סוס ו 4 הילוכים , זה פשוט בדיחה

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי פחות טובה , גימור פנימי,מנוע,לדעתי המאזדה יפה יותר ונוסע טוב יותר, אם כבר היונדאי סאת בדיחה אחת גדולה(חוץ ממה שצינתי כמובן) ואין מה לעשות מאזדה טובה בכמה רמות (לפחות מה2 רכבים שאתה ציינת)

לא יודע אני בכלל לא התלהבתי ולמרות שאינני חובב גדול גם של מאזדה,

אני מעדיף גולף או סקודה אוקטביה.

אני מעדיף את הרכב הזה על מאזדה 3 ,ואני יודע שזה לא אותו הקטגוריה ,אבל מאזדה 3 צפופה מאחור וגם אני לא אוהב את ה OVER עיצוב ,ובחייאת 105 כוח סוס ו 4 הילוכים , זה פשוט בדיחה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...