Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב התאכזבתי מEXOGEAR, הדגם הראשון שרכשתי בזמנו נשבר מהשמש, והגומיות נפלו מהשבוע הראשון. לפני שבוע התפתתי והזמנתי את הגירסא החדשה "ExoMount Touch", לטובה אציין שהסאקשן קאפ באמת נדבקת גם לדשבורד מחוספס כמו שלי ונשארת דבוקה גם בימים חמים מאוד, הרעיון של הטאצ' ממש שימושי ונוח. לשלילה אציין שהמכשיר (במקרה שלי אייפון 4) מחליק לאיטו במצב אנכי וזה ממש ממש מבאס.

הולך לנסות את זה

http://www.ebay.com/itm/261222079611?var=560202488154&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

$(KGrHqJ,!qQFG+yNbcecBRy)j)eUK!~~60_35.JPG

חבר טוב נמדד בכמה השקעה הוא מנער את הרגליים לפני שהוא נכנס לך לאוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סדר גודל של 100 דולר, לך יצא 90 אם היית מזמין אחד, אז מה ההבדל?

יש יבואן ישראלי לברודיט/פרוקליפ, במחירים סבירים יחסית.

סט עם שקע טעינה לאייפון יוצא כ400 ש״ח כולל משלוח.

http://www.handsfree.co.il/items~43~0.htm

זה טוב גם אם מחליפים רכב וצריך רק קליפס, עולה 150 שח, אני קניתי ממנו עכשיו לאוקטביה שתגיע בקרוב.

אתה יודע האם ניתן לחבר עריסות אחרות לתושבת שלהם?

יש לי פורד פיאסטה חדשה וחשבתי שאוכל להשתמש ב-Exogear (כפי שהיה לי עד עכשיו ברכב אחר).

אפילו הוזמן ה-Exomount touch חדש לכבוד הרכב החדש...

אני לא נוהג למקם את הטלפון על השמשה אלא על ה-dashboard.

בפיאסטה יש המון משטחים קמורים/עגולים ולכן קשה מאוד למצוא מקום שניתן יהיה למקם בו את התושבת ויהיה נגיש ונוח עם התמודדות טובה עם השמש תוך כדי נהיגה...

מצאתי מחבר של ProClip המתאים לפיאסטה אך התושבת שיש להם לא מתאימה לטלפון עם כיסוי (Nexus 4).

האם ניתן לחבר תושבות של חברות אחרות למתאם/מחבר לרכב (עם מעט התאמות)?

תודה,

אלי

פורד פיאסטה, 1.25 ידנית Trend, שנת 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב התאכזבתי מEXOGEAR, הדגם הראשון שרכשתי בזמנו נשבר מהשמש, והגומיות נפלו מהשבוע הראשון. לפני שבוע התפתתי והזמנתי את הגירסא החדשה "ExoMount Touch", לטובה אציין שהסאקשן קאפ באמת נדבקת גם לדשבורד מחוספס כמו שלי ונשארת דבוקה גם בימים חמים מאוד, הרעיון של הטאצ' ממש שימושי ונוח. לשלילה אציין שהמכשיר (במקרה שלי אייפון 4) מחליק לאיטו במצב אנכי וזה ממש ממש מבאס.

האם הטלפון עם כיסוי?

האם אתה מחובר למטען עם כבל קפיצי (מסולסל), שאולי מושך את המכשיר?

לי יש את הדגם שלהם ל-CD והוא מחזיק מעולה HTC ONE עם כיסוי. מנגנון ה-Touch עובד מעולה והמכשיר נשאר בדיוק במקום שהוא ניתפס ברגע ההכנסה למתקן.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מוציאים את הטלפון מהאקסוגיר טאץ' עם יד אחת??

אחרי כל ההמלצות כאן, הזמנתי, קיבלתי, מבסוט ושמח התקנתי ברכב. אך אבוי! אי אפשר להוציא את המכשיר (נקסוס 5) מהמתקן בעזרת יד אחת ואני צריך לעקם את היד השנייה (שבינתיים הוציאה את המפתחות מהסוויץ') וללחוץ על הידיות.

פגם בהנדסת אנוש? טלפון גדול מדי? ידיים קטנות מדי? מישהו רוצה לקנות ממני את המתקן?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שחיפשת באתר של ברודיט רק.

יש קצת הבדל בין האתר האמריקאי לאירופאי מבחינת דגמים. באמריקאי יש תושבת אוניברסלית מתכווננת שמתאימה לנקסוס 4 גם :

246824-d.jpg-350x350

http://www.proclipusa.com/phone-holders/device/google/nexus-4-lg/medium-universal-adjustable-holder-for-devices-with-a-case-246824-19161.cmsv

לא מצאתי את המק"ט הזה (246824) באתר האירופאי. תוכל ליצור קשר עם דודי, היבואן הישראלי, ולבקש שיביא לך את זה ספציפית.

בכללי, הקליפס שיושב על הדשבורד הוא בסה"כ משטח חלק, שאליו מבריגים את התושבת עם ארבעה ברגים קודחים קטנים (אין בו חורים מוכנים בכלל).

אז כל תושבת שתמצא ותוכל להצמיד אותה עם ברגים למשטח תוכל להתאים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מוציאים את הטלפון מהאקסוגיר טאץ' עם יד אחת??

אחרי כל ההמלצות כאן, הזמנתי, קיבלתי, מבסוט ושמח התקנתי ברכב. אך אבוי! אי אפשר להוציא את המכשיר (נקסוס 5) מהמתקן בעזרת יד אחת ואני צריך לעקם את היד השנייה (שבינתיים הוציאה את המפתחות מהסוויץ') וללחוץ על הידיות.

פגם בהנדסת אנוש? טלפון גדול מדי? ידיים קטנות מדי? מישהו רוצה לקנות ממני את המתקן?

בקלות.

אם אתה משתמש ביד ימין אז האמה (אצבע אמצעית) לוחצת על לחצן השחרור בצד ימין מאחור והאגודל דוחפת את המכשיר משמאל לימין (ותוך כך מרחיבה את התופסנים) תוך כדי שליפה שלו החוצה.

התוצאה היא שהמכשיר בחוץ והמתקן מוכן לקליטה מחדש עם תופסנים במצב פתוח.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, U mean to tell me שאני לא אמור ללחוץ על שני הכפתורים (לחצני שחרור או איך שלא קוראים להם בשם המדעי), אלא רק על אחד מהם, ואת השני לדחוף עם הטלפון עצמו? יש הרי שני לחצנים. mind blown.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סרטון?!?!?!?

jaw.gif

רק לי המוזיקה של הסרטון גרמה לרצות לראות פיצוצי אש גדולים כל פעם שהמדגים הזיז את הזרוע הנועלת של הוואקום או שם את הטלפון במתקן? הבומים שלא הושתקו נשמעו כלכך קשוחים עם המטאל הזה ברקע :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, U mean to tell me שאני לא אמור ללחוץ על שני הכפתורים (לחצני שחרור או איך שלא קוראים להם בשם המדעי), אלא רק על אחד מהם, ואת השני לדחוף עם הטלפון עצמו? יש הרי שני לחצנים. mind blown.

אתה יכול, כמובן, להמשיך ולעשות שימוש בשני הכפתורים וכך להרגיש שאתה מנצל את כל מה ששילמת עבורו.

או פשוט להשתמש בנוחות בכפתור אחד.

אני מניח שהסיבה לשני הכפתורים זה שהמתקן יתאים לשימוש בשתי הידיים, זאת אומרת, לרכב עם הגה ימני או שמאלי או לחילופין להעמדה של המתקן מימין לנהג או משמאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער, כנראה לא הייתי ברור. ההודעה נכתבה בלי שמץ של ציניות. באמת לא הבנתי וכשהסברת הכל פתאום נראה לי הגיוני. תודה רבה על ההסבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר קריאת המלצות וצפייה בסיקורים שונים ברשת, החלטתי לרכוש מעמד לרכב ותושבת אוניברסלית של ProClip/Brodit.

ביררתי מחירים בחו"ל ומחירים אצל דודי בארץ (היבואן הישראלי, בהמלצתו של misterb) והחלטתי שהפער (הקטן) שווה לי את המיידיות והאחריות.

ברצוני לציין לחיוב את הזמינות והשירות שנתן דודי שאפילו ליווה אותי לרכב והתקין זאת בעצמו (עניין של 2 דקות...), כל זאת במחיר הוגן.

אשמח לחזור ולעדכן בעתיד.

אלי

2014-08-27 14.00.32.jpg2014-08-27 14.00.38.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית בשכל ! תתחדש, נראה מצויין. איזה תושבת לקחת בסוף ? המק"ט שמצאתי באתר של ברודיט ? כמה יצא לך סה"כ ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאופנועים יש מתקן RAM MOUNT מאוד..מאוד מאוד חזק! ננעל בצורה של X על הפלאפון וגם בשטח המכשיר לא זז מילימטר..

אם יש דבר כזה לרכב, זאת התשובה שלכם.

RamHandleBarXGripMountRAMB149ZUN7.gif

יש לי את זה על האופנוע, ממליץ בחום.

RamHandleBarXGripMountRAMB149ZUN7.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית בשכל ! תתחדש, נראה מצויין. איזה תושבת לקחת בסוף ? המק"ט שמצאתי באתר של ברודיט ? כמה יצא לך סה"כ ?

תודה.

גם את התושבת שהצעת מצאתי אצל דודי, אך הוא הציג מספר דגמים נוספים של תושבות סטנדרטיות, ובדקנו אותן מול תושבות יעודיות למכשירים שונים.

בסוף קניתי את הדגם 511258.

זהו דגם בעל זרועות מתכוונות ו-4 ברגים מאחור לחיזוק הזרועות במפתח הרצוי המתאים למגוון מכשירים עם כיסוי.

כשהגעתי למשרד בחנתי תאימות שלו למכשירים נוספים ולכולם הוא נמצא מתאים (iPhone 4S, Galaxy 3, Galaxy 4, LG G2, Nexus 5).

שוב תודה על המלצתך,

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...