Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כבישי הצפון, אירופה בארץ :) !!!

Aדי
שימו לב! השרשור הזה בן 2146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקטנה - אפשר לגהץ את זה גם ב40קמ"ש

פשוט תבוא למרכז,עם גלגל בפס האמצע וגלגל בצד,עובר ממש ממש מהר ולא כואב (לא לך ולא לרכב)

איזו הקפצה,14שנה :shock:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הבנת. ברור שאפשר לעבור את זה, אפשר ב-40, אפשר על 10, ואפשר גם לנסות לקלוע בדיוק לפסים באמצע.

אבל מי שלא מכיר את הכביש, המנע-בקר הזה עלול להפתיע אותו כשהוא על 100 ואין מספיק זמן/מרחק לבלום.

לנו זה קל, נהגנו בכביש הזה כמה וכמה פעמים ויודעים לחפש אותם ולהיות מוכנים, אבל הוא לא מהאזור וזה עלול להפתיע אותו בתור בן אדם שפעם ראשונה נוהג בכביש הזה.

וזה לא הקפצה, זה שרשור שנפתח בנפרד ואחד המנהלים החליט לאחד אותו עם השרשור הזה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה,אבל זו זריקת אחריות

גם למי שינהג פעם ראשונה בכביש כלשהו עם מעברי בקר שכאלו,ראוי שיפקח 2 עיניים ולא יסמוך על האוטו\ווייז\WHATEVER ב100%

כמו שתיבהל מחיה על הכביש או משהו אחר ,אותו דבר מזה - אז אפשר להנות ובאותה מידה להיות עירני לכל מצב

מן הסתם 100% לא יהיה ותמיד יש הפתעות,אבל אפשר לצמצם..

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הקפצת המאה. ב-14 שנה כבישי הצפון עברו מהפך לא פחות ממדהים, עם איכות סלילה מהטובות בעולם, ורדיוסים ראויים לאוטובאן גרמני בכבישים המתאימים. גם מענג וגם בטוח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכל'ס, קטע גולני-קדרים-עמיעד הפך להיות כביש נהיגה בפני עצמו.

לגבי מחסומי הבקר בדרך נוף גלבוע, כעקרון הם משולטים היטב, אך עדיין כדאי להזהר שם. חלק מהם עקומים, או לא יושבים בגובה האספלט אלא שקועים למטה. כך או כך זה עיקוף גדול מאוד בדרך לטבריה, כך שאני לא רואה טעם להגיע לשם במיוחד.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכל'ס, קטע גולני-קדרים-עמיעד הפך להיות כביש נהיגה בפני עצמו.

לא ממש,אולי שיוט קבוע על 90\100

יש ניידות במיקומים קבועים לכל אורך הכביש,וגם מצלמה חדשה בעמיעד.

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם למי שינהג פעם ראשונה בכביש כלשהו עם מעברי בקר שכאלו,ראוי שיפקח 2 עיניים ולא יסמוך על האוטו\ווייז\WHATEVER ב100%

כמו שתיבהל מחיה על הכביש או משהו אחר ,אותו דבר מזה - אז אפשר להנות ובאותה מידה להיות עירני לכל מצב

בנוסף למנע בקר הזה יש שלטים לפני, אני שמתי לב לשלט בפעם הראשונה שלי שם ובלמתי מיד

מאמין שהרבה אנשים לא שמים לב ועולים לשם במהירויות גבוהות מאוד..נשמח לשמוע מה עבר עליהם אם יש כאלה פה :lol:

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הקשר לזריקת אחריות? סך הכל מזהיר את הבן אדם.

ברור שהם משולטים, עדיין אפשר לפספס, אז מזהירים בן אדם שלא היה שם אף פעם. לא רואה מה הבעיה פה...?

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הקפצת המאה. ב-14 שנה כבישי הצפון עברו מהפך לא פחות ממדהים, עם איכות סלילה מהטובות בעולם, ורדיוסים ראויים לאוטובאן גרמני בכבישים המתאימים. גם מענג וגם בטוח.

ואובדן חלקים מכביש הצפון לנהיגת אזרחית לאחר הנסיגה מלבנון.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב...אז יצאתי לטיול.

הקדמה קצרה:

זה הנופש הראשון שלי מזה בערך 15 שנה.

זה הנופש הראשוו מאז שהתחתנתי (ויש לי כבר 3 ילדים)

זה היה טיול הנהיגה הראשון שלי גם כן והוא השאיר לי הרבה טעם מגעיל....אבל של עוד....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב...אז יצאתי לטיול.

הקדמה קצרה:

זה הנופש הראשון שלי מזה בערך 15 שנה.

זה הנופש הראשוו מאז שהתחתנתי (ויש לי כבר 3 ילדים)

זה היה טיול הנהיגה הראשון שלי גם כן והוא השאיר לי הרבה טעם מגעיל....אבל של עוד....

איזה טעם מגעיל יכול להשאיר טיול נהיגה? אלא אם היו תאונות וכו', חו"ח.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שהטיול נעשה על לאדה סמארה בפקק בין נתניה לגלילות ביום ראשון ב9 בבוקר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה ההודעה לא נשלחה במלואה, כתבתי שקמתי בבוקר עם כאבי בטן ובחילות, הטעות הראשונה שעשיתי היא שהתפתתי לאכול, כשכולם יצאו לטייל/לבריכה/לחוף,

אני ישבתי בחדר וחשבתי מה לעשות, וכל דבר מהאטרקציות שבמלון פשוט היה נראה לי בלתי אפשרי אז עשיתי צעד חכם, נסעתי לכביש מבוא חמה.

הכל היה נפלא כבישים מדהימים, נופים עוצרי נשימה מהירות טובה, אבל כשהתקרבתי לחמת גדר הבנתי שעשיתי עוד טעות, נהיגה זריזה, עליות, וירידות בטיבול פיתולים חריפים הם מתכון לבחילות כמובן, עד שזה שבר אותי ועשיתי אחורה פנה ובדרך חזרה גם הקאתי לא עליכם (לא הכרתי את הכבישים. האלו ולא דומים לאלו, לא ידעתי מה מצפה לי ולא חשבתי שזה יכול לקרות הרי יש לי בסך הכל רכב משפחתי רגיל, אבל...זה קרה)

לכן נשאר בפה טעם מגעיל, אבל של עוד...מצפה להגיע שוב ולצלוח את טיול ב"ה

תודה לכולם על ההמלצות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...