Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 605 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עד עתה הכל סוכר בגולן.

האינטרנט מאוד מהיר, יותר מה2.5 מגה הוט שיש לי בבית, הכל עןבד מעולה למעט שני אינסידנטים:

בלוד גבול אחיסמך לא היתה לי קליטה ברשת גולן. כצפוי המכשיר נדד לרשת סלקום ch3g אבל לא היה לי אינטרנט...

היום בבוקר ברמת אביב לא היתה רשת גולן וגם לא סלקום למשך כעשר דקות. המכשיר מצא רק פלאפון ואורנג. אולי אנטנה משותפת הפסיקה לעבוד?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נבלות האורנג' האלה, אני נכנס עכשיו לאתר של גולן להנדיד (יש כזאת מילה? אם לא, זכויות יוצרים שלי!) עוד קו, אז מקישים שם את הטלפון שלך והם שולחים קוד שצריך להקיש באתר.

אני מכניס את הטלפון שלי, מקיש ENTER ותוך שניה מקבל את הקוד.

שבריר שניה לאחר מכן הודעה נוספת, הפעם מאורנג' (העושק הנוכחי שלי) "חדש באורנג', שיחות והודעות ללא הגבלה ב 139 ש"ח"

אז קודם כל זה 40 ש"ח מעל גולן, שנית, הם לא מדברים על גלישה אבל הכי מעצבן זה ההתעלמות.

יש מחלקת קשרי לקוחות? תרימו טלפון, תגידו "שמע" יש מבצע כזה וכזה" ואני כבר אחליט אבל אם הם יעשו את זה ואני אחליט להשאר אצלם אז הם יפסידו את הכסף שאני נותן להם כיום אז הם שותקים, אולי יצליחו לנקנק ממני עוד כמה גרושים שאמן, יהיו להם לתרופות.

בי ביי אורנג', שינשך אותכם כלב מוכה כלבת! :lol:

אליי,אורנג' התקשרו שבועיים,לאחר שניידתי לגולן וניסו לשכנע אותי,"לחזור הביתה"כדבריהם

התחילו עם 135 ש"ח ללא הגבלה,אני לא חוזר הביתה

ירדו ל 124 ש"ח ללא הגבלה,אני לא חוזר הביתה

ירדו ל 107 ש"ח ללא הגבלה,אני לא חוזר הביתה

התייאשו ממני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלוד גבול אחיסמך לא היתה לי קליטה ברשת גולן. כצפוי המכשיר נדד לרשת סלקום ch3g אבל לא היה לי אינטרנט...

באיזה מכשיר אתה משתמש? הפעל גלישה בנדידה. Data roaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליי,אורנג' התקשרו שבועיים,לאחר שניידתי לגולן וניסו לשכנע אותי,"לחזור הביתה"כדבריהם

התחילו עם 135 ש"ח ללא הגבלה,אני לא חוזר הביתה

ירדו ל 124 ש"ח ללא הגבלה,אני לא חוזר הביתה

ירדו ל 107 ש"ח ללא הגבלה,אני לא חוזר הביתה

התייאשו ממני.

לי שלחו מייל מרגש עד דמעות של "פרידה".

ישר הלך ל SPAM ומשם דרכו למחיקה לתמיד הייתה קצרה מהרגיל.

צריך באמת לעדכן את הבנק שיחסמו להם את ההוראת קבע, שלא יוכלו לגעת בי עוד.

עריכה:

אגב, רשת גולן, כבר שבועיים-שלושה, הכול פנטסטי. אינטרנט רץ, קליטה אחלה, איכות שיחה סבבה, והכי חשוב 99 שקל לחודש :)

we happy.

BTW, אני הודעה 666 בדיון :onfire:

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה מכשיר אתה משתמש? הפעל גלישה בנדידה. Data roaming

מכשיר אנדרואיד, מוטורולה פוטון, כמובן שזה מופעל אצלי :roll:

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה לשתף בחווית הניוד שלי להוט:

בראשון לחודש נרשמתי באתר של הוט לניוד שני קווים מרמי לוי.

אתמול קיבלתי הודעה הקוראת לי לבוא לקחת את כרטיסי הסים. הגעתי למרכז השירות שלהם, ואחרי המתנה של כ-40 דקות, יצאתי עם שני כרטיסי סים והבטחה לניוד תוך שלוש שעות.

בערך שעתיים וחצי אחרי, נעלמה הקליטה של רמי לוי. הכנסתי את הסים של הוט - יש שיחות יוצאות ונכנסות, הודעות SMS ו- MMS יוצאות ונכנסות וגם הגלישה עובדת.

בנתיים אני מרוצה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה מתרגז לחינם. המסרון שקיבלת הגיע רק במקרה שבריר שניה אחרי זה מגולן והוא אינו קשור לניוד בשלב זה.

כל עוד לא קיבלת והפעלת את הסים של גולן, לא מתחיל שום הליך ניוד ולאורנג' אין מושג ולא חצי מושג על רצונך להתנייד.

הם לא מתעלמים מימך יותר מהרגיל, רק תזמון גרוע ונטול קשר.

קרה לי אותו הדבר עם פלאפון, לא נראה לי מקרה.

פורד מונדאו סטיישן 2011

פורד פוקוס 5 דלתות 1.6 2008

פורד פיאסטה 2000, כבר לא רכב כל כך פשוט...- נמכרה:cry: אבל עדיין עונה על שאלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לגולן טלקום!

הזמנתי את הסים ביום ראשון בערב והיום (שלישי) הוא היה כבר אצלי בתיבה!

הניוד לקח 3 שעות ועשר דקות ומרגע הניתוק של הרשת הקודמת ועד שגולן התחברו לקח 2/3 דקות בערך, לא עקבתי כל כך כי לא ציפיתי לכזו מהירות.

כמובן שצריך היה להגדיר APN בשביל האינטרנט ומצאתי את האפליקציה הזו (לאנדרואיד) שמטפלת בזה בזריזות https://play.google.com/store/apps/details?id=com.daniel.apnisrael

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שכתבתי על הקפאת הקו באורנג', אני לא זוכר מי אבל אמרו פה שזה כרוך בתשלום.

היום קיבלתי חשבונית מאורנג' כאשר יום ההקפאה היה יום לפני סגירת החשבונית והסכום החודשי הקבוע למסלול היה 95 ש"ח. בחשבונית האחרונה שנסגרה יום לאחר ההקפאה מופיע סכום לחיוב של 88 ש"ח, וזה אומר שלא רק שלא שילמתי על ההקפאה, אלא שגם שילמתי משום מה פחות ממה שאני אמור לשלם על החבילה. עכשיו יש לי שקט מהם ל-3 חודשים עד ההקפאה הבאה או ניוד (כנראה שאני אלך על זה) להוט במסלול שלא דיברת לא שילמת.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל להיראות כאילו חבלי הלידה מאחוריהם, מעודד מאוד.

תאורים חיוביים, אפילו בעית הניוד של אשתי נפתרה - אתמול היא נוידה להוט לאחר לא פחות משבוע וכ-7 שעות המתנה ושיחה עם נציגי השירות.

לצערי - חבלי הלידה נמשכים, כעת נתקלתי בבעיה חדשה, בקו של הוט: לפני מספר שעות נחתתי מעבר לים, הפעלתי את הטלפון, התחברתי לרשת המקומית.

SMS - הגיע ליעדו.

שיחה נכנסת - אכן צלצלה (לא עניתי).

שיחה יוצאת - על המסך הופיעה הודעה להמתין לשיחה נכנסת. אז המתנתי, ומתנתי, והמתנתי.

למזלי במלון יש WiFi חופשי, הבאתי אתי מחשב ויש סקייפ. לפחות בערב לא תהיה בעיית קשר עם המשפחה.

אני מקווה שמחר מישהו מהמשפחה יצליח לדבר עם 444*. מנסיוני - חוץ מחימום הסוללה לא ישיג דבר (או, ליתר דיוק, מענה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...