Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גניבת רכב כשהנהג יוצא ממנו ומשאיר אותו מונע

shablool
שימו לב! השרשור הזה בן 7245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

**** הכותרת נערכה ****

חבר של דוד שלי נהג בהונדה אקורד שלו

כאשר הגיע לרחוב עם פניה שמאלה וימינה והוא בא לפנות שמאלה

כאשר בפניה שמאלה מונח קרש עץ שחוסם את הכביש

בתמימותו הוא יצא מהאוטו להזיז את הקרש

איך שיצא נכנס גנב לרכב פנה ימינה וגנב לו את האוטו..

גנבים מתוחכמים יש היום.. :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

שיטה ישנה ומוכרת.

זה קורה אצלנו הרבה (נס ציונה).

אצלנו , יש לגנבים שיטה נוספת - מחברים לאגזוז רצועת מתכת , הרעש מפריע לנהג , הנהג יוצא ומשאיר את הרכב מונע והגנב נכנס ובורח עם האוטו.

*לא לצאת מהאוטו ולהשאיר את המנוע עובד , אף פעם!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בלילה נסעתי לנתב"ג לקחת את אח שלי שחזר מחו"ל, וכשאני מתקרב לטרמינל אני קולט אנשי ביטחון תופסים איזה ילדון שפרץ\ניסה לפרוץ למכוניות בחניון.

הבנזונה הקטן ראיתי אותו מקבל מכות מהשוטרים שם וטוב שכך, כי אם הם לא היו מרביצים לו - אני הייתי עושה את זה !

אחרי זה לקחו אותו...כולי תקווה שהוא עדיין יושב במעצר איפושהו :x

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בלילה נסעתי לנתב"ג לקחת את אח שלי שחזר מחו"ל, וכשאני מתקרב לטרמינל אני קולט אנשי ביטחון תופסים איזה ילדון שפרץ\ניסה לפרוץ למכוניות בחניון.

הבנזונה הקטן ראיתי אותו מקבל מכות מהשוטרים שם וטוב שכך, כי אם הם לא היו מרביצים לו - אני הייתי עושה את זה !

אחרי זה לקחו אותו...כולי תקווה שהוא עדיין יושב במעצר איפושהו :x

בטח.. במעצר בית (=מתחת לבית של אחד מאיתנו ועובד כבר על הפריצה הבאה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי כבר על מקרים של גנבים מחכים בחניות הפרטיות של אנשים וברגע שהאדם נכנס לאוטו ומתניע ,הגנב בא ומאיים עם סכין/אקדח ו... לוקח את האוטו לסיבוב !

אותו דבר גם ברמזורים ! אנשים מחכים ברמזור אדום ו.. ווווואלה .. אין אוטו !

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המקרים הללו מוכרים. פשוט לא לצאת מהאוטו עם מנוע מכובה אפילו לא בשביל "דקה" לקנות סיגריות. :mad:

פליקס.

טעית טיפה

פשוט לא לצאת מהאוטו עם מנוע דולק, זה היה המשפט הנכון... ולא להפך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המקרים הללו מוכרים. פשוט לא לצאת מהאוטו עם מנוע מכובה אפילו לא בשביל "דקה" לקנות סיגריות. :mad:

פליקס.

טעית טיפה

פשוט לא לצאת מהאוטו עם מנוע דולק, זה היה המשפט הנכון... ולא להפך...

:shock::shock::shock: איך לעזעזל יכלתי ככה לטעות? :oops::oops::oops:

פליקס.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תשמעו סיפור איך גנבו לאבא שלי את האוטו לפני שנה... סיפור דומה מאוד...

לפני כשנה בערך, גרנו בשכונה תמימה למדיי, שקטה, אנשים טובים... כול ערב אבי היה חוזר מהעבודה ומוציא דואר באיזור של מכולת השכונתית... הוא עשה זאת במשך שנתיים ככה שגרנו שם...

כאשר, הוא היה יורד להוציא את הדואר, הוא היה משאיר את המפתחות במכונית כי בשביל מה צריך לכבות את האוטו? (כך הוא חשב... וגם היה באוטו קוד הקלדה לפני הטנעה)

יום אחד, הוא עשה זאת כרגיל כמו בכול יום, חיכו לו 20 מטר מהאוטו 2-3 גנבים (ודרך אגב, הוא לא היחיד שהשאיר את האוטו דולק כשירד להוציא דואר...), ברגע שהוא ירד שניים מהם זינקו ישר למכונית, האחד נהג, והשני עמד בין המכונית לאבא שלי כדי לחסום אותו מהלגיע לרכב... השלישי כנראה צפה בכול זה ווידא שאין משטרות או עדים...

מזלנו, שזה היה רכב של החברה, כלום לא היה ברכב חוץ מאולי כמה שקלים וכמובן התעודות שלו, ביטוח וכו'...

אבל המזל הגדול ביותר הוא, שאף אחד מהילדים (אני ואחיות שלי) לא היינו ברכב, כי אם כן לכו תדעו מה היה קורה...

סיפור באמת מפתיע, כאשר שמעתי אותו היה לי מוזר... כמו שאתם חושבים עכשיו כנראה...

זה סיפור אמיתי, מבוסס על מקרה אמתי!!! :wink:

כך, שכדי לגנוב, עושים הכול! ויש הרבה דרכים...

אהה... ולבסוף אחרי חודשיים בערך מצאו את הרכב, זרוק באיזה כפר ערבי מלא חרא של כבשים ופרות... ולמי שמעוניין לדעת זאת הייתה מזדה לנטיס 323!!! הכניסו לשם כבשים ופרות, שתבינו!

מי אמר שזה רק רק ל5 נוסעים?! :wink:

כך אמר שדרן החדשות...

"שלושה נערים נעצרו בגין סחר בסמים, שלושתם משכונת התקווה" :-o

פיגו ג'ט פורס למכירה, פרטים כאן...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=75833

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבועים לבערך הייתה כתבה ב'ידיעות אחרונות' על השיטות ה"חדשות"

1) מספר גנבים "מביימים" תאונה עם רכב אחר- וכאשר הקורבן יוצא לקחת פרטים נכנס גנב אחר לרכבו של הקורבן ונוסע משם

2) "שליפה בכוח" - הקורבן עומד ברמזור וגנב אחד שולף אותו מן הרכב תוך הפעלת אלימות

3) הרכב מונע בעוד הקורבן בחוץ - הקורבן יוצא לכמה רגעים כדי לקנות משהו מפיצוציה או קופץ שניה לבנק ומשאיר את הרכב מונע והגנב מנצל את טיפשותו (!) של הקורבן, נכנס לרכב ונעלם.

4)"אחי - יש לך תקלה" - גנב אחד הולך בצמוד לרכב ומודיע לקורבן שיש לרכבו פנצ'ר או משהו אחר, הקורבן יוצא מן הרכב וביינתים מגיח גנב אחר מן הצד השני, נכנס לרכב ונוסע.

מסקנה: לפני שאתם יוצאים מן הרכב (גם למספר שניות) - כבו אותו, תרימו הנדברקס, תוציאו מפתחות, תעבירו להילוך, תסנדלו גלגל ( :) - נסחפתי) ואת המפתחות (חשוב מאוד) אל תחשפו אותן ע"י נשיאה ביד אלא שימו בכיס, כמה שניות של בטיחות ימנעו ממכם את אי-הנעימות ותחושת חוסר האונים שקוראת כאשר הרכב שלך נגנב. לא נעים, לא נעים בכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:mad::mad::mad:

פעם ראשונה שאני שומע על שיטה כזאת..

לשבור לאנשים כאלה את העצמות. :evil:

פעם ראשונה?!

זה שיטה מאוד נפוצה , לפעמיםשאתה עוצר איפהשהו הם קוראים לך החוצה ותמיד יש אחד שמתחבה ברגע שיצאת והשארת את המפתחות באוטו הלך האוטו

*מסקנה אף פעם לא להשאיר את המפתחות באוטו*

ניסן אלמרה 01' 1800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...