Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחנות לדתלוק עצמי באיזור השרון, איפה ?

Sefi
שימו לב! השרשור הזה בן 7241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוכלו לפרט בבקשה איפה יש תחנות דלק עם תדלוק עצמי, 15 אגרות הנחה לליטר (יותר הנחה תתקבל בברכה) ברעננה, הרצליה, כפר סבא,הוד השרון וכו' (באיזור רעננה במיוחד)

תודה לכל מי שיענה.

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכלו לפרט בבקשה איפה יש תחנות דלק עם תדלוק עצמי, 15 אגרות הנחה לליטר (יותר הנחה תתקבל בברכה) ברעננה, הרצליה, כפר סבא,הוד השרון וכו' (באיזור רעננה במיוחד)

תודה לכל מי שיענה.

ברעננה איזור התעשיה תחנת דלק פז.

המשאבות הראשונות כלומר מאחורה...נדמה לי שזה משאבות 1-6 לא בטוח.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יוצא לך לנסוע קצת יותר צפונה (בדיוק 5 דקות...) אז תחנת סדש מול כלא הדרים היא בין התחנות הזולות והטובות שאני מכיר בתדלוק עצמי.

מומלץ בחום!!

איך מגיעים :

כביש 4 לכיוון צפון, פניה ימינה לכיוון תל מונד (מול הכלא), 100 מטר אחרי הפניה לפנות שוב ימינה לכיוון הגן ארועים ושוב ימינה לתחנת דלק...

נועם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצליה סונול אילוש - בבריגדה היהודית , לכיוון כביש החוף.

ד"א אם 98/99 הוא מה שאתה חושק עזוב אותך מה15 אגורות האילו ... זה לא הבדל בכלל , בסונול גלילות יש 99 איכותי ב5.51 שזה די מחיר ללא מתחרה.

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א אם 98/99 הוא מה שאתה חושק עזוב אותך מה15 אגורות האילו ... זה לא הבדל בכלל , בסונול גלילות יש 99 איכותי ב5.51 שזה די מחיר ללא מתחרה.

ליביו.

סונול גלילות איכותי?

זאת אחת התחנות המושמצות ביותר לגבי איכות הדלק שלהם וגם היו סיפורים רבים של מהילת דלק במים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליביו.

סונול גלילות איכותי?

זאת אחת התחנות המושמצות ביותר לגבי איכות הדלק שלהם וגם היו סיפורים רבים של מהילת דלק במים.

:mm_yeah:

האוטו שלי לא אוהב את הדלק שלהם.

בלחיצה על הגז על מנת לצאת במהירות מהמקום, הורגשו קרטועים עם הדלק שלהם :roll:

המלצה שלי : רק דור- אלון

דור - יקום / ליד המפגש ברמת גן

אלון - געש

כמובן שיש בהן תדלוק עצמי

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצליה סונול אילוש - בבריגדה היהודית , לכיוון כביש החוף. ד"א אם 98/99 הוא מה שאתה חושק עזוב אותך מה15 אגורות האילו ... זה לא הבדל בכלל , בסונול גלילות יש 99 איכותי ב5.51 שזה די מחיר ללא מתחרה.

ליביו.

סונול גלילות איכותי?

אחרי ההשמצה האחרונה הזו נדמה לי שלא נותרה עוד תחנת דלק שלא שמעתי עליה שהיא "מושמצת, עם סיפורים רבים של מהילות דלק במים, נפט, קמפרי, קוסמופוליטן ומה לא".

בכל מקרה את ה-99 שלהם האוטו שלי מאוד אוהב, ואצלי די קל לזהות מתי האוקטן נמוך. הארנק, לעומת זאת, אהב את הדלק שלהם הרבה פחות, ולכן עברתי לתחנות סונול אחרות (למשל בדרך נמיר) שנתנו 40/50 אג' הנחה ל-99 לפני גלילות, כמדומני.

לא שזה ישנה הרבה בקרוב עם קצב עליית המחירים.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם כשהייתי צעיר ויפה (לפני שנתיים) הסתובבתי ביום יום על 205GTI שהיא כידוע לכולם אחת המכוניות הכי רגישות בארץ לדלק לא איכותי.

מה שלמדתי עם האוטו הזה לא הייתי לומד עם רכב אחר...

הדלק של "פז" על הפנים, מדגם יותר ממייצג של התחנות הצהובות היה כרוך השיהוקים, גיהוקים וסתם סחיבה לא משהו של האוטו.

בתחנות חדשות יש באופן מובהק דלק טוב יותר/נקי יותר. זה אמנם די הגיוני אבל כשחושבים על זה זה לא מדעי.

התחנה ליד הבית שלי (תחנת "דלק", שדרות ירושלים בהרצליה) מעולה! אני מתדלק רק שם או בתחנות "חדשות" אחרות של "דור", "אלון" וכו'.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחנה ליד הבית שלי (תחנת "דלק", שדרות ירושלים בהרצליה) מעולה! אני מתדלק רק שם או בתחנות "חדשות" אחרות של "דור", "אלון" וכו'.

באמת ? היא ממש קרובה בשבילי. אבל הזונות לא עושים הנחה לכלום, ועוד גובים דמי שירות ...

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת ? היא ממש קרובה בשבילי. אבל הזונות לא עושים הנחה לכלום, ועוד גובים דמי שירות ...

קודם כל אני מתדלק שם בד"כ כיום שישי אחה"צ כשאין מתדלקים אז מתדלקים עצמאית.

ונכון...אין שם הנחות.

אבל ה"זונות" שם מכירים אותי כבר ויום אחד כשנעלמה לי הויזה מהארנק הם נתנו לי ללכת וסמכו עלי שאחזור לשלם.

ד"א, בתחנה הזאת יש שואב אבק מעולה וזול (1 ש"ח לשתי דקות שאיבה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספר

בסונול גלילות אתה ממלא 99 ?

כי אני שם כל פעם שמילאתי 99 האוטו שלי נסע מצוין

והאוטו שלי כבר הרגיש בהבדל עם דלק באיכות גרועה , שזה מתחיל מהנעה קצת יותר קשה והרבה זיופים וכו ודווקא שם אני מאוד מרוצה מדלק בגלילות.

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי כבר פעם, בתור תושב רעננה, נסיעה עד לתחנה עם הנחה של 15 אגורות לליטר תחסוך בסופו של דבר עד מקסימום 5 שקלים למיכל, ותקח פי שתיים זמן. לכן אני מוותר וממלא בסונול באזה"ת (בפז באזה"ת כבר אין הנחה למיטב ידיעתי)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...