Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה למקום לשטיפה ידנית בצפון תל אביב

Inoni
שימו לב! השרשור הזה בן 7299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום...

כיום אני רוחץ את הרכב שלי ברחיצה אוטומטית שמול הלונה פארק, איפה שמשרד הרישוי.

רציתי לעבור אולי למקום שעושים שם שטיפה ידנית ברמה גבוהה, אז יש מקום מומלץ ??

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום...

תודה,

ינון.

אפשר לשאול למה אתה רוצה לעבור?

גם אני רוחץ ושם, ואני מאוד מרוצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום...

תודה,

ינון.

אפשר לשאול למה אתה רוצה לעבור?

גם אני רוחץ ושם, ואני מאוד מרוצה...

לאחרונה אני לא מרוצה מהניקוי הידני שם... מתחילים לעשות לי פרצופים כשאני מבקש לנקות ג'נטים או דברים אחרים, לפעמים יש מנקים ממש ממש בסדר, אבל זה לא אחיד והרוב לא משקיעים ואפילו אם אתה מנדנד.

לכן רציתי מקום שעושה שטיפה ידנית יסודית כמו שצריך ואני מוכן לשלם על זה יותר גם.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עונה להגדרה של צפון ת"א

שם מנקים לך בצורה מטורפת לא עושים פרצופים והג'נט שלך יהיה מראה !

אם זה לא עמוק מידי בעיר וקרוב לאיילון אז אין לי בעיה ליסוע במיוחד בשביל זה... בטח עם המלצה שכזו(והיחידה בינתיים), אז תן עוד פרטים בבקשה, כולל מחיר.

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם אתה לוקח שמאלה....(תאחלס...זה לפני בלומפילד אתה תראה אותו מימינך) וברמזור שוב שמאלה (רחוב התחיה נדמה לי..) מצד ימין לך תראה מכון כיוון פרונט מ-א-ו-ד מומלץ והגון שגלגלים רבים מפורום זה עברו בו...אתה ממשיך ישר עובר צומת ראשונה, ואז מצד ימין תראה "מכון שטיפה XXX" כנס עם הרכב...יש שם מלא חניות כאלו, ובחור נורא נחמד שמיד יגש אליך ויקבל את ה"הזמנה"

אתה לא תפספס את המקום, זה בולט !!...רק תקפיד מיד אחרי הצומת מצד ימין...כי למעלה יותר יש משהו חרטה

מחיר בין 45 ל50 שקל לא זוכר...אבל שטיפה מטורפת בפנים בחוץ לא תכיר את הרכב, משתמשים בחומרים של חברות מובילות וחומרים יעודיים לכל דבר : ג'נטים סקאי פח מה שלא יהיה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם אתה לוקח שמאלה....(תאחלס...זה לפני בלומפילד אתה תראה אותו מימינך) וברמזור שוב שמאלה (רחוב התחיה נדמה לי..) מצד ימין לך תראה מכון כיוון פרונט מ-א-ו-ד מומלץ והגון שגלגלים רבים מפורום זה עברו בו...אתה ממשיך ישר עובר צומת ראשונה, ואז מצד ימין תראה "מכון שטיפה XXX" כנס עם הרכב...יש שם מלא חניות כאלו, ובחור נורא נחמד שמיד יגש אליך ויקבל את ה"הזמנה"

אתה לא תפספס את המקום, זה בולט !!...רק תקפיד מיד אחרי הצומת מצד ימין...כי למעלה יותר יש משהו חרטה

מחיר בין 45 ל50 שקל לא זוכר...אבל שטיפה מטורפת בפנים בחוץ לא תכיר את הרכב, משתמשים בחומרים של חברות מובילות וחומרים יעודיים לכל דבר : ג'נטים סקאי פח מה שלא יהיה....

אחלה תודה, אומנם לא ממש יושב על איילון, אבל נשמע שזה שווה את המאמץ... ואחרי זה נקפוץ לאבולעפיה... :)

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום...

תודה,

ינון.

בנמל ת"א איפה גלידה מונטנה יש שם טיפה לפני מקום שכל העשירים רוחצים שם את המכוניות(פורשים,מרצדסים,במוו,ועוד כל השאר)אוטו יוצא משם חדש אבל אני לא יודע כמה זה עולה נראה לי שזה יקר! :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7299 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...