Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב הראשון שלי - POLO YOUNG 1.4 2011 [תמונות]

LT-Style
שימו לב! השרשור הזה בן 4532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי זה שאמר שזה יקר, אולי זה יקר יחסית לאוטו שאתה רגיל אליו אבל רק שתדע שהדגם הרגיל הכי פשוט של פולו חדשה עולה יותר מהדגם הזה, שזה מצחיק לי ועצוב לאלה שקנו אותה לא מזמן בגירסא הרגילה.. חחחח

ולגבי הקול של המנוע אין מה להתווכח בכלל אני לא ציפיתי שאוטו כזה קטן כבד עם מנוע חלש יפיק כזה כח וצליל נקי,ופעם אחרונה שלקחתי משהו זה היה מורפיום לפני שנתיים לא נראה לי שאני בהשפעה עדיין חחחחחח

בקיצור אחי רכב מעולה (:

אם באלך לחפש את שאר הבעלים של כזאתי שחורה ולעשות סיבוב אני בעד (:

מחפש אנשים עם הפולו החדשה למפגשים (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלא תטעה, לדעתי הרכב מדהים, נראה טוב וקיבלת איתו אחלה צ'ופרים, אך כמו שאמרו מעלי, אין סיבה שסיאט וסקודה ימכרו את הסופר מיני ב70K והפולו תמכר ב20K יותר!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער , האוטו נראה מצויין , ובטוח שגם נוסע טוב , אבל 90 אלף לא הייתי שם על אוטו כזה.

במיוחד כשמוכרים מכוניות ב70 אלף וגם זה לא המחיר שלהן , אם צ'מפיון מרשים לעצמם להוריד את האיביזה והפאביה ל70 אלף זה רק ממחיש כמה מרוויחים עלינו , ואפשר להוריד את המחיר גם בפולו.

חוץ מזה תתחדש ותהנה.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיאט זה מבצע זמני,אז מה נשאר לנו? קליאו? הפולו חזקה יותר,איכותית יותר,שוק הרבה יותר טוב,ואז נשארנו עם הפאביה ב 75,רכב טוב הפאביה,אך הפולו ניראית הרבה יותר צעירה,לכן למשפחה ברור פאביה יותר מתאימה מבחינת הדלתות אך לחברה צעירים אחלה אופציה ה פולו 3 דלתות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תתחדש! אני הזמנתי את אותו דגם בדיוק עם תוספת ג'אנטים של GTI וצבע אפור עכבר מטאלי, אמורה להגיע ממש בעוד כמה ימים!

יצא לי 94,000 על הכביש (מה לעשות הג'אנטים היו קצת יקרים :)) אבל אני לא מתחרט.

שקלתי גם לקחת סופר מיני ב-70,000 אבל לדעתי אין תחרות מבחינת האבזור והאיכות של הדגם הזה.

שלחתי לך הודעה פרטית לגבי הרכב יש לי כמה שאלות אשמח אם תענה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LT-Style כותב :

מדובר בפולקסווגן פולו 1.4 שהגיעה בשבוע שעבר מגרמניה

צר לי להיות משבית שמחות , אבל הפולו שלך אינה אשכנזית אלא ממוצא ספרדי . איך היא הגיע מגרמניה אם היא מיוצרת בספרד ?

דרך אגב , זה בדיוק המפעל שמרכיב איביזות לסיאט...)

ראה כאן את פרטי הדגם שלך : (רשמי ממדינת ישראל - משרד התחבורה - רשות הרישוי)

http://info.mot.gov.il/CAR-TYPE/moreDetails.php?type=rehevprati2&kodDegem=00008&SemelTozar=0727

ודרך אגב , אם אכן יש בפולו 3 דלתות שכל כך מתלהבים ממנה רק 2 כריות אוויר - מדובר בבושה גדולה ! (העיקר שיש ג'נטים

מגנזיום...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LT-Style כותב :

צר לי להיות משבית שמחות , אבל הפולו שלך אינה אשכנזית אלא ממוצא ספרדי . איך היא הגיע מגרמניה אם היא מיוצרת בספרד ?

http://info.mot.gov.il/CAR-TYPE/moreDetails.php?type=rehevprati2&kodDegem=00008&SemelTozar=0727

ודרך אגב , אם אכן יש בפולו 3 דלתות שכל כך מתלהבים ממנה רק 2 כריות אוויר - מדובר בבושה גדולה ! (העיקר שיש ג'נטים

מגנזיום...)

אחח הקנאה, שחרר תבחור קנה רכב מדהים במחיר סופר זול.

זו העסקה הטובה ביותר שקיימת היום בשוק הרכב נקודה!!

איזה רכב יפה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לשלם 90K עבור רכב תוצרת ספרד עם 3 דלתות ורק 2 כריות אויר זה נחשב "העסקה הטובה ביותר שקיימת היום בשוק הרכב

נקודה!!" - אז שיבושם לך !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש ותהנה.

לפי דעתי הג'אנטים לא עושים חסד עם הרכב, אבל עדיף על טאסות.

דבר שני אני לא מבין מה הקשר בין האוטו הזה למנוע 1.4? דגם עם כל טוב ומנוע שממש רחוק מלהיות מתאים לו.

מינימום 1.2TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סע בזהירות.

תתחדש.

תהנה.

מה עם הרצה? כמה ואיך לפי הספר יצרן?

יש מספיק מקום לקניות מהסופר בתא מטען?

אתה מוזמן לשתף בעוד חוויות.

התא מטען הפתיע לטובה , הפתיע מאוד אפילו !

ההרצה לפי מה שהבנתי ב 1000 ק"מ הראשונים לא לעבור את ה 4000 סל"ד ולא להגיע למהירות גבוהה מדי.. יצא לי בערך 3 פעמים להגיע ל 110-120 אבל לא יותר מזה

בקשר לג'אנטים.. יש איזה מקום שקונה ג'אנטים ? ממש מעוניין להחליף לג'אנטים של GTI

Hyundai I30 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח הקנאה, שחרר תבחור קנה רכב מדהים במחיר סופר זול.

זו העסקה הטובה ביותר שקיימת היום בשוק הרכב נקודה!!

איזה רכב יפה!!

איפה בדיוק הקנאה פה? הוא תיקן את הבחור שחשב שהוא קנה רכב גרמני שהרכב מספרד

העסקה הטובה ביותר שקיימת היום בשוק הרכב? אני מבין שהדרך שבא אתה עושה עסקים היא דרך העיניים, זו דרך מצויינת להיות יצחק תשובה / נוחי דנקנר הבא - המון בהצלחה חבר

זה שהרכב יפה - מסכים, זה שהאבזור שהוא קיבל הוא מפנה יותר ביחס לקטגוריה - אכן, לגבי ה-2 כריות אויר - :shock::shock::shock:

המחיר לא סופר זול

לפותח השרשור - הרכב נראה טוב, תשמור עליו וסע בדרכים טובות

שפר את הג'אנטים כי הם באמת נקודת תורפה ברכב

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפר את הג'אנטים כי הם באמת נקודת תורפה ברכב

לדעתי זה עוול לנעול מגנזיום על רכב שיש לו בלמי תוף מאחור

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LT-Style כותב :

מגנזיום...)

שאלה, האם היא מורכבת בספרד או שהיא מיוצרת בספרד? יש קצת הבדל בין השניים, גם האייפון מורכב בסין אבל החלקים מיוצרים במדינה אחרת.

הנתונים של משרד הרישוי לא מדוייקים.

לגבי 2 כריות אוויר, זו טעות. יש 4 והנה מה שרשום באתר של פולקסווגן:

זוג כריות אוויר לנהג ולנסוע שלצידו

זוג כריות אוויר צדיות בעלות הגנה לראש הנהג ולנסוע שלצידו

הנתונים כאן:

http://www.vw.co.il/files/89af7c5774febbbdbc96bff959a35c07/polo.pdf

עוד שאלה לגבי הבולמים האחוריים, גם אני הזמנתי את הרכב וזה קצת מפריע לי, מה העלות של החלפת בולמי תוף בבולמי דיסק? האם מדובר בהוצאה יקרה להחריד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תגובות מעצבנות יש כאן לחלק מהאנשים.

הבנאדם קנה רכב חדש. אחד הרכבים הטובים בקטגוריה אם לא הטוב מביניהם.

הפולו בגירסה הזאת משתלמת יחסית למחירים הרגילים של פולקסווגן. עד לפני שנה לא היו מציעים רכבי סופר מיני במחירים נמוכים מ100 אלף ש"ח, אז זה שיש אופציות כאלה ועוד שקוראים לה פולו בפרט זה כבר התקדמות.

אז נכון שהמחיר שלה לא צריך להיות גבוה מ80 אלף ש"ח, גם עם האיבזור הזה, אבל סה"כ הבנאדם קנה רכב מצויין, מתקדם ומודרני(ביחס לפאביה, קליאו או איביזה) במחיר סביר.

שיהיה לך נסיעה טובה, שמור עליה היא יפהפיה, ותעלה תמונות לאחר שידרוג הג'אנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...