Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקדים - סעו מעל 210, והשוטרים לא יוכלו לעצור אתכם

srack
שימו לב! השרשור הזה בן 4601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והנה עוד בעיה קטנה: השופט נהרי מציין כי מהפרוטוקול עולה כי השוטר א' הוסמך

להפעיל את מכשיר הממל"ז ב-1 בספטמבר 2008 - שלושה חודשים אחרי

שמדד את החשוד במהירות של 211 קמ"ש. אמנם לא על בעיה זו נסמך זיכוי הנהג, אך

ספק אם הייתה לעובדה זו תרומה חיובית במשפטו.

ומה עם הקטע הנ"ל שממנו נובע שבמשך לפחות שלושה חודשים השוטר הפעיל מערכת למה שלא היה מוסמך לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מדובר בטעות בתאריך של ההסמכה שנרשמה בפרוטוקול שאף אחד לא שם לב אליה בעת נהיול המשפט .

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאן יש למהר ?... למסיבת הפתעה? מה זה 210 ?! אני מאחל לכל אלו במהירות הזו אבן קטנטנה על הכביש שאולי תחזיר להם את השפיות.

כמה שטויות במשפט אחד!!!

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש הצדקה לנסוע במהירות כזו בכבישים מלאים במכוניות אחרות.

שום פגישה/מסיבה או וואטאבר לא שווים את הסיכון.

רוצה להתפרע? אי בעיה! מובן... תמצא חור ותתהפך בו לבד.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

leon תסביר לי מה השטות בבקשה .

השטות היא קלישאת האבן הקטנה, דבר חסר בסיס כמעט כמו קלישאת ה"אין מה לעשות בארץ עם מכוניות ספורט". גם הרוח המתחסדת לא לעניין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפוא הבאת את השטות הנ"ל

השוטר טען ששמר על קשר עין עם הנהג (אחרת הדו"ח היה מתבטל מייד).

נניח שהשוטר היה צריך לחזור לאוטו, להניע, להתחיל נסיעה ולהאיץ ל-200 קמ"ש כדי להשיג את הנהג.

כל התהליך יקח לפחות דקה (רק 100-200 לוקח דקה לפי

).

בקיצור, אין מצב שהצליח לשמור על קשר עין בזמן הזה.

גם אם הנהג החליט להאט נניח ל-100 אחרי שראה אעת השוטר, הוא עדיין הספיק לעבור מרחק לא קטן.

גם אז, לדברי השוטר - הוא עצר אותו אחרי 1500 מטר. משמע, תוך 15 שניות הוא נכנס לאוטו, הניע, השתלב בתנועה (בכביש מהיר כשהוא בעמידה), הגיע למעל 100 קמ"ש (כי הוא צריך להשיג את הנהג) ובסוף עצר אותו.

נשמע לך הגיוני?

לי נשמע שהשוטר לא דייק, בלשון המעטה, בעדות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, תודה על פסק הדין.

למיטב הבנתי זה היה בקטע כביש שבין מחלף קק"ל למחלף הסירה.

כביש ישר לאורך כ-5 ק"מ (עם תוספת של 2 ק"מ נוספים, לכיוון הרצליה הצפונית),

4 נתיבים, עם מהירות מקסימלית המותרת והאבסורדית של 90 קמ"ש -

לכן מבצעים שם מערבים כמעט מדי יום, כדי לתפוס "עבריינים" שנוסעים 120-130 קמ"ש.

האירוע התרחש ב 7.6.08 - זה היה יום שבת. לא רשום באיזה שעה, אבל אני מאמין כי התנועה היתה מאוד דלילה.

כנראה הממל"ז לא שיקר, אך התביעה נכשלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר טען ששמר על קשר עין עם הנהג (אחרת הדו"ח היה מתבטל מייד).

נניח שהשוטר היה צריך לחזור לאוטו, להניע, להתחיל נסיעה ולהאיץ ל-200 קמ"ש כדי להשיג את הנהג.

כל התהליך יקח לפחות דקה (רק 100-200 לוקח דקה לפי

).

בקיצור, אין מצב שהצליח לשמור על קשר עין בזמן הזה.

גם אם הנהג החליט להאט נניח ל-100 אחרי שראה אעת השוטר, הוא עדיין הספיק לעבור מרחק לא קטן.

גם אז, לדברי השוטר - הוא עצר אותו אחרי 1500 מטר. משמע, תוך 15 שניות הוא נכנס לאוטו, הניע, השתלב בתנועה (בכביש מהיר כשהוא בעמידה), הגיע למעל 100 קמ"ש (כי הוא צריך להשיג את הנהג) ובסוף עצר אותו.

נשמע לך הגיוני?

לי נשמע שהשוטר לא דייק, בלשון המעטה, בעדות שלו.

כתבתי כי עדות השוטר הייתה לא מקצועית וקצין המשמרת לא תיחקר אותו כיאות ביום המקרה כדי שיירשמו כל הפרטים הנחוצים ולכן הנהג זוכה.

קריאת המהירות נעשתה במרחק של 286 מטר מהשוטר . כלומר 5 שניות במהירות בה נסע להגיע אל השוטר

בד"כ ,אלא אם מדובר בעבריין , אתה מאיט כאשר אתה מבחין ברכב משטרתי ולכן הזמן היה יותר מ 5 שניות

בד"כ רכב השיטור מונע למה? לא מגיע לשוטר מיזוג ,פניו לכיוון התנועה מוכן למרדף.

ולכן השוטר כבר היה במצב של יציאה למרדף כאשר הנהג חלף על פניו. לא יודע איך הנחת שהוא היה זקוק ל 15 שניות לכל התהליך.

השופט המלומד הניח כי הרכב לא היה מונע לא היה בהילוך וכו' וכו' ולכן נגZל זמן יקר.

כמובן שלאחר 1500 מטר שני כלי הרכב היו במהירות 0

ולכן השוטר לא היה צריך להגיע ל 200 קמ"ש .,

ואין בעיה היה לשמור על קשר עין.

ובנוסף התביעה לא העמידה עדות מומחה לסתור את עדות המומחה של ההגנה והתוצאה זיכוי!!

למקרא העדות של השוטר ברור שהוא לא ניסה לשקר אלא ענה ללא מעט שאלות בלא יודע לא זוכר, וזו המשך הפשלה.

גם אף אחד לא מדד כי אכן מדובר ב 1500 מטר ולא ב 1600 מטר ו או 2500 מטר.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ ,אלא אם מדובר בעבריין , אתה מאיט כאשר אתה מבחין ברכב משטרתי ולכן הזמן היה יותר מ 5 שניות

בד"כ, אלא אם מדובר בעבריין, אתה לא נוסע במהירות של 200 קמ"ש באיילון.

ולכן השוטר כבר היה במצב של יציאה למרדף כאשר הנהג חלף על פניו. לא יודע איך הנחת שהוא היה זקוק ל 15 שניות לכל התהליך.

צודק, טעות שלי. יותר לכיוון ה-50 שניות.

ואין בעיה היה לשמור על קשר עין.

וזה למה? לא בדיוק הבנתי באיזה קטע של איילון כל הסיפור קרה. גם אם נניח שהכביש היה ישר, השוטר היה לבד.

כל פעולה כמו השתלבות בתנועה משמעה איבוד קשר עין עם הנהג. גם אם לשניה אחת. יכול להיות שבדיוק באותה שניה חלף על פני רכב דומה והשוטר התבלבל בינהם ברגע שחזר להביט בכביש.

למקרא העדות של השוטר ברור שהוא לא ניסה לשקר אלא ענה ללא מעט שאלות בלא יודע לא זוכר, וזו המשך הפשלה.

השוטר טען ששמר על קשר עין רציף. לי (ולשופט?) זה לא נשמע הגיוני.

אולי גם לשוטר עצמו ולכן שיחק אותה ראש קטן במשפט ("לא זוכר", "לא יודע").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם עבודה משפטית מרושלת מצד המשטרה,

אי אפשר להסיק מהמקרה הזה משהו גורף חוץ מזה

שאף פעם לא מזיק עו"ד טוב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השטות היא קלישאת האבן הקטנה, דבר חסר בסיס כמעט כמו קלישאת ה"אין מה לעשות בארץ עם מכוניות ספורט". גם הרוח המתחסדת לא לעניין.

תודה זו בדיוק הנקודה, מספיק להתיפיף בואו נשנה את שם המדינה לאיראן 2. במקום שנשפר פה את איכות החיים אתם ממליצים על שנמוך האיכות. חוק מוטורי מסודר ורכבי ספורט כן וגם מהירות 210 לא צריכות להיות מילים גסות!

אינני מומחה בתחום הרכב, נא לקחת כל מה שנרשם ע"י בערבון מוגבל. אין להתייחס לרשום כעל מידע אמין ומדוייק אלא כעל מידע של חובב רכב בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת מגזים, יש הרבה מכוניות החל מ2.0 ליטר שמסוגלות לעבור 210 קמ"ש.

E46 של אחי,1800CC בכייף מגיעה ל220 ועוד הזרוע נטויה} ->BMW318 2001

אני עם E36 318 1992 הגעתי עד כמה שנים ל210.היום לא מצליח להגיע ליותר מ190 בכביש ישר,הרבה סוסים עזבו את החווה.

איביזה TSI של חבר גם הגיעה יפה מאוד למהיריות האלו

והפתעה: סובארו לגאסי ישנה ידנית שממש בכייף מגיעה ל210,ב230 היא צורכת דלק כמו האמר.נדהמנו לראות איזה מהירות הדלק יורד.

היינו ילדים,,,מאז התבגרנו והבנו שלא משנה באיזה מהירות אתה נוסע,כולם בסוף נפגשים ברמזור...

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה זו בדיוק הנקודה, מספיק להתיפיף בואו נשנה את שם המדינה לאיראן 2. במקום שנשפר פה את איכות החיים אתם ממליצים על שנמוך האיכות. חוק מוטורי מסודר ורכבי ספורט כן וגם מהירות 210 לא צריכות להיות מילים גסות!

אז עד שיוסדר החוק ויוקמו מסלולים ייעודיים אפשר לא לעשות את הנסיונות האלו על הכבישים הציבוריים בהם אני נוסע להנאתי עם המשפחה שלי ? נמאס לי מכל החוראנים המ****ם האלו שלא יודעים אפילו לנהוג (נהיגה מקצועית)על רכבי הצעצוע שלהם ובנוסף הם מספיק טיפשים כדי לצלם את עצמם ולהעלות לפייסבוק.

עברת על החוק,תהיה גבר ותשלם!

נתפסת מעשן סיגריה בקניון מה תעשה?,תתחיל לרוץ ריצת אמוק לברוח מהפקח תוך כדי תדליק סיגריות ברצף ותפיל זקנות ותינוקות מהדרגנוע?בחייאת.

מי שחושב שאני מתחסד זו הבעיה שלו.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה

פעם ניסית לשמור על קשר עין עם רכב במרחק 1500 מטר? יש לך ראיית סנטינל?

מעטים הרכבים המשטרתיים שיכולים להגיע לשם. מה שגם כשהוא יהיה ב200, בעל ה211 קמש יוכל להגביר את המהירות בטח הרבה מעל.

זה מצחיק לומר שמדובר במתאבד, אבל מי מכם נסע לגרמניה? מי מכם נסע בגרמניה מעל 200? שם הם לא מתאבדים, נהפוכו, אלו שנוסעים לאט מתאבדים. הכבישים שם לא יותר טובים משל הארץ. החוק שונה, אבל זה לא אומר שאתה מתאבד. אלא רק עבריין.

בפועל המציאות אומרת, על סמך פסק הדין הפשוט הזה, שנסיעה ב211 קמש תזכה אותך ממלז. מאוד פשוט. בכל מצב אחר שום שוטר לא יוכל להוכיח קשר עין עם הנהג.

זה הגיוני, ומאוד מקובל בהמון מדינות. זה בהחלט מהווה סדק גדול מאוד בסכר שנקרא "ממל"ז".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...