Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיווח על מכמונות מהירות

FifthGear
שימו לב! השרשור הזה בן 2148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה בטוח דווח פה כבר, אך בכל זאת - כביש החוף לכיוון צפון: בין מחלף פולג למחלף נתניה יש עוד מחלף, במחלף הזה מתחבא שוטר עם דבורה, הוא עומד בנתיב ההאצה וכמעט ואינו נראה מהכביש.

איילון דרום: במחלף גלילות, עומד על אי התנועה בנק' ההשתלבות לאיילון, מסוכן למי שבא מכיוון הרצליה, כי הכביש שם פתוח לגמרי, הוא גם מתחבא היטב.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בטוח דווח פה כבר, אך בכל זאת - כביש החוף לכיוון צפון: בין מחלף פולג למחלף נתניה יש עוד מחלף, במחלף הזה מתחבא שוטר עם דבורה, הוא עומד בנתיב ההאצה וכמעט ואינו נראה מהכביש.

איילון דרום: במחלף גלילות, עומד על אי התנועה בנק' ההשתלבות לאיילון, מסוכן למי שבא מכיוון הרצליה, כי הכביש שם פתוח לגמרי, הוא גם מתחבא היטב.

מתי ראית בפעם האחרונה שוטר בגלילות? הצ'יטה תמיד מתריע על זה וזה נראה כמו משהו רחוק שלא קרה כבר המון שנים.

גם בכביש החוף הצ'יטה מתריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי המצלמה בתל עדשים.

היום ב7 בבוקר ראיתי משאית של חברה לחירוץ כבישים.

שיהיה במזל טוב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרתם לי את החידה ששאלו את ג'והן מקליין ב"מת לחיות 3" (0:44):

שתרגמתי אותה פעם למישהו: "כשנסעתי לתל עדשים, פגשתי אדם עם 7 נשים" :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אני גר במעלה אדומים, בדרכי לבית ממש לפני הצומת של עיסוויה מותקנת מצלמת מהירות, המהירות המותרת 70 קמ"ש.

הבעייה היא שממש כמה מטרים לפני באופן קבוע בני דודנו היקרים מיידים אבנים לעיתים קרובות , דבר שגורם לנהגים לנסות להתחמק ואף להגבר מהירות במטרה להתחמק ממידי האבנים.

במידה והמצלמה פעילה ( לדעתי לא ) ומישהו נאלץ לעבור את הצומת במהירות גבוה מהמותר או חס וחלילה באדום וצולם, האם הוא יכול לערער או להישפט ולהסביר את כל זה לשופט וזה יתקבל.

קרה לי כבר כמה פעמים שידו עלי אבנים שם( כולל היום בערך בן 18:00 - 19:00 מה שגרם לי לחשוב) ונאלצתי להגביר מהירות או לא הייתי מרוכז בכביש ושמתי לב למהירות, המזל שלי שאני מכיר את הכביש ומודע למצלמה ולכן מאיט הרבה לפניה , אבל מה יכול לעשות מי שלא ?

שאלה נוספת האם המצלמה פעילה ( היא לא דחליל אבל לדעתי לא קיימת ) ?

באופן כללי ,התופעה הזאת לא זוכה לטיפול רציני ולכן מאיימת על עיר שלמה ואלפי מכוניות בדרכם לדרום .

עריכה אחרונה על ידי shaulc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה נוספת האם המצלמה פעילה ( היא לא דחליל אבל לדעתי לא קיימת ) ?

אחת האינדיקציות, ולא מחייבת, האם המדבקות הלבנות הוסרו מהחלוניות או לא. יש מצלמות שמיום הצבתן, עדיין הן עם המדבקות.

אבל לא הייתי עוצר לבדוק, רק אם יש לך נוסע ברכב, בקש ממנו להעיף מבט אחורה למצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת האינדיקציות, ולא מחייבת, האם המדבקות הלבנות הוסרו מהחלוניות או לא. יש מצלמות שמיום הצבתן, עדיין הן עם המדבקות.

אבל לא הייתי עוצר לבדוק, רק אם יש לך נוסע ברכב, בקש ממנו להעיף מבט אחורה למצלמה.

בדקתי

אין מצלמה בכלל בקופסה , אין מדבקות אבל לא רואים כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

נתקלתי הערב במארב לייזר במיקום שכבר שנים לא היה מאוייש. בעבר זה היה באמצעות רכב מוסווה עם מולטינובה.

מדובר בכביש בגין בירושלים, בנסיעה מליפתא לכוון עטרות/מודיעין, כ-300-400 מטר לפני הפניה לכביש 20, מחלף בן-ציון, שעולה לכיוון פסגת זאב. ראו מפה מצורפת.

begin_ramot.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מזמן לא היה שם מארב.

תודה, זה כביש שהרבה נוסעים מעל 80 הקמ"ש המותרים.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2148 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...