Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלת הרכב- החלפה או שיפוץ

UrK
שימו לב! השרשור הזה בן 4706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה, התחדשתי בתאונה הראשונה שלי ב- 15 שנה האחרונות. מה שכן, אני גם יצאתי אשם. :-(

אצלי פגעתי ב- 2 דלותות וכנף.

הפגיעה היא כזאת שאפשר להתווכח אם צריך להחליף את הדלות (אחת או שניהם).

רציתי לשאול: מה עדיף מבחינת השמירה על ערך הרכב וסיכוי לבעיות בעתיד: להחליף את הדלת או לנסות להציל את הדלת המקורית של הרכב?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב מדובר?

יש לך אפשרות להעלות תמונות של הנזק?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתבאס.

קרה גם לי, אתמול על הבוקר. גם אחרי 15 שנה בלי לשרוט אף רכב. גם באשמתי,גם עם שכן שלי (לא נעים בכלל) . גם במאזדה שקיבלתי רק לפני שבועיים. :?

טוב, נו, לא נורא, כבר חזרתי מהפחח הכל כחדש כמו שהיה.

לעניינך:

בעקרון, תמיד עדיף לא להחליף חלקים. המשמעות המסחרית של זה גבוהה משל תיקון.

אבל אם אי אפשר ליישר את החלק חזרה למצב "חדש", עדיף להחליף ולא להשאיר סימני תיקון/ישור. זה יפגע יותר במכירה.

לך לפחח שאתה סומך עליו ותן לו להחליט מה עדיף (יחד עם השמאי עם מעורב ביטוח)

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה התמונה של הנזק.

הבעיה שלא ממש אפשר לראות בתמונה שלדת האחורית יש בטן לא קטנה.

2 פחחים מתוך 3 אמרו שצריך להחליף דלת אחורית.

אחד מהם אפילו אמר צריך להחליף 2.

מבחינת כסף זה לא בעיה, כי גם כך הביטוח מעורב כאן.

יש לי עוד יום להתלבט.

imag0131l.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחורית לא תחזור לעולם לצורתה המקורית.

את הקדמית פחח טוב יכול להציל, קח בחשבון שיהיה מילוי חומר באזור הכיפוף החד מתחת לידית.

גם מילוי חומר זה לא שוס במכון בדיקות הקנייה.

מה שצריך "להדאיג" אותך הכי הרבה זו דווקא המעיכה בסף התחתון.

יש לזה משמעות מסחרית.

נתקו

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט ניתן לתקן את שתי הדלתות והסף במטרת חיסכון כספי , אך מכיוון שממילא הביטוח מעורב , תפנה לפחח שיודע את העבודה שלו , הוא ידאג שיחליפו לך את הדלת האחורית בודאות ויתכן גם את הקידמית (תלוי בטיב הקשרים שלו עם השמאי)

את הסף מתקנים. במידה והפחח יבצע עבודה טובה מלבד "טריות" הצבע לא ישאר שום סימן לתאונה.

אריק

מוסך חזי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בגלל הבדלי צבע?

אני הייתי ממליץ לך לשמור את התמונות הללו למעמד המכירה כשיגיע,כי כשמדובר על החלפת דלתות אפשר לחשוב שהרכב קיבל מכה חזקה בצד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הבדלי צבע כמעט ולא נראים.

יש הרבה דברים קטנים: הדלתות לא נסגורת עכשיו חלק בנגיעה, רואים תיקונים על דלתות מבפנים (כמובן, קיבלתי דלתות יד שניה), שתי השפות בשני הצדדים עכשיו במרקם שונה, וכו'.

את התמונות שמרתי. למרות אם אני הייתי במצב של קונה- הייתי מתייחס גם לתמונות כאלה כמו לכל תאונה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אחרי תיקון לא חוזר למצבו המקורי, הפסקתי כבר להאמין לסיפורי "לא יראו את התיקון".

גוון הצבע - גם אם עכשיו נראה טוב - יתחיל להשתנות ככול שהתיקון יתיישן ויתרחק המהגוון המקורי של הרכב.

כאן תראה נזילות צבע, שם התזת צבע רשלנית.

החלקים כבר לא יושבים במקום כמו קודם כי יש סיכוי שאינם מקוריים ולא כוונו כראוי.

סביר להניח שקליפסים שבורים יתגלו כשתחפש את מקור הרעשים הלא מוכרים שברכב.

בקיצור - לטעמי לפחות - תיקון מהסוג הזה מבשר את סופו של שלב "הרכב החדש" ומתחיל שלב חדש של הרכב שמתחיל להציק בעין ולבאס, שלב שמסתיים במכירה מוקדמת מהצפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...