Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נראה לי שאני אוכל בבית היום, ולומד לכתוב כותרת עיניינית

cjns
שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברגע שמחירי המכוניות החדשות ירדו - יעלו יותר מכוניות לכביש ללא ספק.

אך תמיד אפשר להגביל את כמות הרכבים - לדוגמה מס על רכב שני וכו'. אני לא צריך ללמד את הממשלה על המיסים, בזה הם אלופים גם בלעדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא רוצה שיעשו תשתיות וכבישים חדשים, אני לא רוצה שיורידו מס על מכוניות, אני לא רוצה שיעשו תחבורה ציבורים נורמלית.

רק שיורידו את מחירי הדלק !.

אני גר בשפרעם, חור נידח בצפון. ובלי רכב, אתה מוגבל מאוד בתנועות. אין קו אוטובוס פנימי שאני אוכל לקחת בשביל לגשת לעשות את הסידורים שלי. נסיעה משפרעם לחיפה לוקחת באוטובוס שעה וחצי !!!. אותה נסיעה אני עושה ברבע שעה עם רכב.

אז עם כל הכבוד לרצון של כולם לשפר את הכבישים ואת התחבורת והציבורים וכל מיני דברים אחרים שלעולם לא יקרו, תוזילו לי את הדלק ותנו לי לשבור את הראש עם הרכב שלי.

שונא גזענים !.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתנחם בזה שנסיעה באוטובוס מעפולה לשכונה מסויימת (גדולה יחסית) בגבעת המורה לוקחת שעה שלמה. ברכב אני מגיע ב5 דקות, ואני לא מגזים. הקו הזה (14 של "קווים") תמיד מפוצץ באנשים והוא מטלטל אותך במשך שעה בכל העיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקפה לא רחוקה משם 17 שח לכוס גדולה, ואם אתם מחובבי הסויה הנה הגעתם אחרי תוספת 3 שקלים ל20 שח.

רוב הישראלים סתם מתבכיינים, הם קונים וקונים ובוכים שהכל יקר

בגלל שהדלק יקר לא אומר שצריך להסתגר בבית ולא לצאת לבלות מידי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.mako.co.il/cars-cars-news/local/Article-ec6925935270f21004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=529170498

מה נסגר עם מחירי הדלק? בסוף רק מיליונרים יסעו במכוניות..

חייבים לעשות משהו.

אני בעד מלחמת אזרחים!

שמע הרגת אותי מצחוק עם היציאה הזאת, תישאר בסביבה איש:roflmao: :roflmao:

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינה מתוקנת יש גם תחבורה ציבורית מפותחת וגם מכוניות פרטיות הרבה יותר זולות. אם המס על רכישת רכב לא היה כל כך גבוה אז היו על הכביש הרבה יותר מכוניות חדשות, יותר בטוחות ויותר ידידותיות לסביבה.

אבל מישהו צריך לממן את האברכים, לא? שיעשו צבא!

איזה פראיירים אנחנו..

אולי תפסיק לבלבל את השכל?

תבדוק את הנתונים כמה האברכים מקבלים מהמדינה

ולעומת זאת כמה אנשי הקבע, המכרזים התפורים (במידות גדולות) באוניברסיטאות, או הבזבוז המשווע ב"מוסד" כפי שפירסם השבוע מבקר המדינה

אם תבדוק לעומק ולא תקנה את כל ההסתה הפרועה של העיתונות צמאת הדם

אתה תתחיל לדבר קצת אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולעומת זאת כמה אנשי הקבע, המכרזים התפורים (במידות גדולות) באוניברסיטאות, או הבזבוז המשווע ב"מוסד" כפי שפירסם השבוע מבקר המדינה

אתה תתחיל לדבר קצת אחרת

+1000000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפלתי על האברכים כי מאד מעצבן אותי באופן אישי שהם לא משרתים בצבא ואני "בזבזתי" 3 שנים מחיי בצבא במקום ללמוד ולהתקדם בחיי האישיים.

ברור שכספי המדינה מתבזבזים על עוד ועוד דברים לא מוצדקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לחילופין אולי תבדוק כמה אברכים עושים שירות לאומי/אזרחי בטיפול עם נוער בסיכון, מועדונים לילדים חולים, עזרה למשפחות עם צרכים מיוחדים (רמז: מדובר באלפי אברכים)

עוד נקודה

אתה לא "ביזבזת" 3 שנים מחייך

אתה "תרמת" אותם למדינה ולביטחונה

יחי ההבדל החשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באנגליה מזיזים עניינים עם הפגנות,

למה בארץ אי אפשר להתארגן כל מועדוני הרכב ולגייס את החברים שלהם ולצאת להפגנה אחת מאסיבית שלא יכולו להתעלם ממנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת רוצים לעשות משהו זה לשים על עצמנו כמה נשק ותחמושת שאפשר וללכת לכאסח לקדאפי את הצורה. כרגע הוא אחד "התורמים" הגדולים לעליית מחירי הדלק.

אחד התורמים הגדולים הם מיסים. מחיר הדלק בישראל סביר לגמרי לפני המיסים ויקר בצורה דרקונית אחרי המיסים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה שיעשו תשתיות וכבישים חדשים, אני לא רוצה שיורידו מס על מכוניות, אני לא רוצה שיעשו תחבורה ציבורים נורמלית.

רק שיורידו את מחירי הדלק !.

אני גר בשפרעם, חור נידח בצפון. ובלי רכב, אתה מוגבל מאוד בתנועות. אין קו אוטובוס פנימי שאני אוכל לקחת בשביל לגשת לעשות את הסידורים שלי. נסיעה משפרעם לחיפה לוקחת באוטובוס שעה וחצי !!!. אותה נסיעה אני עושה ברבע שעה עם רכב.

אז עם כל הכבוד לרצון של כולם לשפר את הכבישים ואת התחבורת והציבורים וכל מיני דברים אחרים שלעולם לא יקרו, תוזילו לי את הדלק ותנו לי לשבור את הראש עם הרכב שלי.

סאמר, אם מדברים על שפרעם והסביבה אולי תואיל בטובך לומר לנו אם יש לך מושג כמה עשרות ואולי מאות מליונים המדינה השקיעה בשיפור הכבישים והתשתיות שם? אולי אתה יכול לומר לי כמה מליונים הוציאה המדינה על שיפוץ והרחבה של צומת סומך והאזור כולו? ראית איזה יופי שינו את כל האזור שם? אין בעייה, צריך רכב להתניידות? קונים פורד פיאסטה שנת 96 שאוכלת 1 ל 17 בנסיעות בין עירוניות ויש לך אחלה מכונית להתנייד במקום לחכות לאוטובוס. יחסית למקום נידח את שאתה קורא לזה הכבישים בשפרעם והסביבה מתחוזקים ברמה גבוהה. קצת מוזר שהיית מעדיף שיהיה כביש ברמה של מדינה כמו אפריקה אבל דלק זול.

אתה תתחיל לדבר קצת אחרת

בבקשה ממך שלא תעיז לדבר על מערך חיילי הקבע. נכון מאוד, ייתכן שישנם אוכלי חינם פה ושם אבל במגזר הציבורי לא חסר. בדרך כלל מדובר באנשי קבע שרואים את המשפחות שלהם לעיתים רחוקות. בכל מקרה כל מי שקבע מקריב הקרבה מסויימת. אם זה בתורנויות לילה או שבתות וחגים. מלהיות בקבע לא הופכים מליונרים זה בטוח.

באנגליה מזיזים עניינים עם הפגנות,

למה בארץ אי אפשר להתארגן כל מועדוני הרכב ולגייס את החברים שלהם ולצאת להפגנה אחת מאסיבית שלא יכולו להתעלם ממנה?

לידעתך הרבה, אנגליה במצב קשה. אירלנד הייתה על סף פשיטת רגל. האנגלים מאוד סקרנים לדעת איך ישראל מחזיקה מעמד. בזמן שהמשקים הזרים מראים ירידה המשק הישראלי דווקא מראה צמיחה וזאת עובדה.

אחד התורמים הגדולים הם מיסים. מחיר הדלק בישראל סביר לגמרי לפני המיסים ויקר בצורה דרקונית אחרי המיסים.

מה לעשות? השירותים שאתה מקבל מהמדינה כגון חינוך, בריאות וביטחון שווים כסף והרבה מאוד. המדינה צריכה לשלם עליהם מאיפה שהוא לא? קח לדוגמה את סוללות כיפת ברזל שלאחרונה מדברים עליהן. האם ידעת שכל טיל של הסוללה הזו עולה 50 אלף דולר פלוס מינוס? כמה טילים יש כאלה? 20 טילים? הנה לך מיליון דולר רק בזה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות? השירותים שאתה מקבל מהמדינה כגון חינוך, בריאות וביטחון שווים כסף והרבה מאוד.

ביטחון כולל גם ביטחון פנים ואת זה אני לא מקבל - הארץ אין משטרה שמגינה על האזרחים. אם הייתי משלם מיסים לפי מה שאני מקבל, הדלק היה עולה לי 10 אג' ל-50 ליטר. ניראה שהמיסים ממני מממנים למישהו נדל"ן בחו"ל ואסלות מזהב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...