Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפ היום - לא מחנים בעלייה רכב שמיכל הדלק שלו כמעט ריק

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 4799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדיוק אתמול נסעתי עם מישהי באוטו והיא שאלה אותי בכמה אני מתדלק.

אמרתי שלא הגבלתי את זה בכלל כי אני ממלא הכל והיא לא ממש הבינה איך אני עושה את זה ושאותה לימדו בבית שצריך להגביל.

אין לה רישיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להוריד לסוס את כמות הקש בהדרגה, כדי שיתרגל, עד שיגיע למצב שיגמל מהתלות בקש!

או השטות "לא אכפת לי מעליית הדלק אני ממלא(ת) כל פעם בחמישים"

מדובר בשטויות שלא יביישו את טובי הכדורגלנים (לא מזלזול בכדורגלנים חלילה, פשוט המשפטים הכי טפשיים שמפורסמים כיום ובהם נתקלתי הם של כדורגלנים מהשורה הראשונה לדוגמה).

אין טעם לנהוג כך דרך קבע אלא במקרים של שימוש מוגבל ברכב, למשל ילד שלוקח את הרכב מההורים ומתחייב למלא דלק, או מעוניין להגיע עד לנקודה מסויימת, להחזיר את הרכב להורים ושאלה ידאגו למלאו.

או מקרה קיצוני של ירידת מחיר משמעותית במחיר הדלק ומעוניינים "למשוך עוד קצת". אולי יש הנחה משמעותית לתדלוק במזומן (סולר למשל) ותקועים ללא מזומנים. כל היתר זה שילוב של טפשות וקמצנות. (זה התדלוק האחרון? הסעודה האחרונה? לא תסע עם הרכב יותר מ- 500 ק"מ? אתה לפני גריטה? לפני מכירה? מריח צונאמי מתקרב?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף וממולץ למלא רכב כאשר מגיעים לחצי, משמע חצי זה כאילו אפס.

אני ממלא ב-7/8.

הכי טוב זה להחזיק ג'ריקן בבגאז', ולמלא בסוף כל נסיעה...:roll:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה אנשים פשוט לא ממלאים את המיכל עד הסוף פעם ב"יותר זמן"?

הרי הם ימלאו את המיכל באותו סכום בכל זאת מתישהו, אז למה לא לחסוך את הזמן ולמלא מיד עד הסוף?

אצלנו במשפחה ממלאים את ה55 ליטר פעם בשבוע ושלום על ישראל.

עצלנות נטו :).

אחרי יום לימודים, כל מה שאני רוצה זה להגיע הביתה :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממלא ב-7/8.

הכי טוב זה להחזיק ג'ריקן בבגאז', ולמלא בסוף כל נסיעה...:roll:

עזוב אותך, אני גורר מאוחרי מיכלית והמשאבה מחובר ישר אליה, ואם במיכלית יורד המפלס אני מקפיץ הרקולס שיעשה לה תדלוק אווירי.

באמת שתרבות התדלוק בארץ הזויה, באירופה בכל תחנה יש עובד אחד, המוכר בחנות - פה בארץ מחזיקים מתדלקים, שצריכים לקבל משכורת, ואז לא מבינים למה הדלק יקר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצלנות נטו :).

אחרי יום לימודים, כל מה שאני רוצה זה להגיע הביתה :).

מילוי פעם ב"יותר זמן" מיכל מלא לעומת מילוי חלקי בתדירות גבוהה יותר זה בדיוק לעצלנים שכמונו...

Mazda 2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא ממלא מיכל מלא כי זה מוסיף משקל לרכב וזה יגרום לצריכת דלק גבוהה ויפגע בהאצה של הרכב.

סתם סתם אני צוחק, אני מתדלק כול פעם ב100-150 שקל בגלל שכבד עלי לראות 300 שקלים חדשים נכנסים למיכל, ברור שאני סתם עובד עובד על עצמי ועוד שבוע אני יכנס לשוב תחנה (מה שיגרום לי לבזבוז זמן ומעט דלק).

אבל באמת שהכול פסיכולוגי, מי שהצליח להתגבר על הבעיה הזאת הרוויח.

ובקשר למאזדה שנכבתה בסיבוב, הייתי גר באותה תקופה בבניין עם חנייה תת קרקעית, ואחותי הקטנה הייתה "שותפה" שלי לרכבים לצערי, היא הייתה נוסעת עד הילטר האחרון, ולא פעם ולא פעמיים כשיצאתי מהחניה התת קרקעית והיציאה ממנה היא עליה בשיפוע חד יחסית נכבו לי הרכבים גםפ הסופה וגם המאזדה ולא פעם אחת, היו גם פעמים שנקעתי בגללה בדרך לתחנת דלק ונאלצתי לדחוף את הרכבים ידנית לתחנה או במרחק גדול ללכת להביא דלק במיכל.

מה שמצחיק ומעצבן זה שלה בחיים לא קרה מקרה כזה, תמיד כשאני הייתי לוקח את הרכב אחריה הייתי נתקע, וכמובן שתמיד אני גם הייתי מתדלק, מה שגרם למריבות גדולות בבית הקטן, אז החלטתי כבר למכור את הג'יפון ולקנות לעצמי פרייבט נורמאלית, ושהיא תתקע עם המאזדה בפניות ועליות. דלק דלק..:evil:

המון חלקים ותוספות לפולקסוואגן, וג'יפ סופה! 0546615205

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממלא מיכל מלא בערך כל יומיים ועדיין יוצא לי לנהוג הרבה כשהנורה דולקת והמחוג כבר יורד מתחת לקו האדום, יש בזה מעין יצר הרפתקנות... השאלה איפה באמת נגמר הדלק, עם הגרנד מרקיז הזללנית נסעתי כ30 מייל אחרי שהמחשב הראה טווח 0.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא ממלא מיכל מלא כי זה מוסיף משקל לרכב וזה יגרום לצריכת דלק גבוהה ויפגע בהאצה של הרכב.

סתם סתם אני צוחק, אני מתדלק כול פעם ב100-150 שקל בגלל שכבד עלי לראות 300 שקלים חדשים נכנסים למיכל, ברור שאני סתם עובד עובד על עצמי ועוד שבוע אני יכנס לשוב תחנה (מה שיגרום לי לבזבוז זמן ומעט דלק).

אבל באמת שהכול פסיכולוגי, מי שהצליח להתגבר על הבעיה הזאת הרוויח. אתה כבר 7/8 לפתרון הבעיה.

ובקשר למאזדה שנכבתה בסיבוב, הייתי גר באותה תקופה בבניין עם חנייה תת קרקעית, ואחותי הקטנה הייתה "שותפה" שלי לרכבים לצערי, היא הייתה נוסעת עד הילטר האחרון, ולא פעם ולא פעמיים [הזוי מה שקורה אצלכם] כשיצאתי מהחניה התת קרקעית והיציאה ממנה היא עליה בשיפוע חד יחסית נכבו לי הרכבים גםפ הסופה וגם המאזדה ולא פעם אחת, היו גם פעמים שנקעתי בגללה בדרך לתחנת דלק ונאלצתי לדחוף את הרכבים ידנית לתחנה או במרחק גדול ללכת להביא דלק במיכל.

מה שמצחיק ומעצבן זה שלה בחיים לא קרה מקרה כזה [זה כשרון - מיוחד לנשים], תמיד כשאני הייתי לוקח את הרכב אחריה הייתי נתקע, וכמובן שתמיד אני גם הייתי מתדלק, מה שגרם למריבות גדולות בבית הקטן, אז החלטתי כבר למכור את הג'יפון ולקנות לעצמי פרייבט נורמאלית, ושהיא תתקע עם המאזדה בפניות ועליות. דלק דלק..:evil:

אני ממלא מיכל מלא בערך כל יומיים ועדיין יוצא לי לנהוג הרבה כשהנורה דולקת והמחוג כבר יורד מתחת לקו האדום, יש בזה מעין יצר הרפתקנות... השאלה איפה באמת נגמר הדלק, עם הגרנד מרקיז הזללנית נסעתי כ30 מייל אחרי שהמחשב הראה טווח 0.

יצר הרפתקנות מפוקפק... מזכיר את קריימר בפרק של סיינפלד בסוכנות רכב (סאאב? אני כבר לא זוכר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7 שנים יש לי רישיון, הפעם היחידה שהגבלתי תדלוק זה היה בגלל ששכחתי את הכ"א בבית והיה עליי שטר של 100 ש"ח מזומן. מעבר לכך תמיד אני ממלא מיכל מלא לחלוטין, כמה שפחות לבקר בתחנה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגלה לך סוד קטן, יש שם פילטר.

יכול להיות שאתה צודק, אבל שורה תחתונה למה להגיע בכלל לסוף המיכל אם אפשר להמנע מזה? גם ככה אם תמלא דלק ב 100 שקל כל פעם, כבר לא כדאי למלא את ה 100 האלו כאשר יש לך רבע מיכל לדוגמא? ככה כל פעם כשתגיע לרבע תמלא שוב ב 100 ש"ח ותמנע מכל כאב הראש.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...