Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצירה קבועה בשוליים - עבירה של מוניות שירות

alon79
שימו לב! השרשור הזה בן 4882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מידי בוקר אני נוהג על כביש 2 מדרום לצפון (ת"א - נתניה) ובאופן קבוע אני מבחין במחלף הסירה (שדי עמוס יש לציין) במוניות שירות שבמקום לרדת במחלף כדי להוריד נוסעים באופן תקין בתחנת אוטובוס שאחרי המחלף, ממשיכים ישר ועל הגשר הם נעצרים בשוליים תוך הפרעה לתנועה מן הסתם, ומורידים נוסעים, ואז ממשיכים להם בדרכם...

למי לפנות במצב זה? יש למשטרת התנועה מייל על מנת לתאר להם את הבעיה?

תאונה זה רק עיניין של זמן שם. ולאו דווקא תאונה של מונית השירות אלא בקלות של רכב שמתחמק מהתנגשות מהמונית ויכנס ברכב בנתיב אחר. זה כבר כמעט קרה לפחות פעמיים שאני ראיתי.

פשוט מרתיח.

אז למי פונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מתעלק על השרשור, אך האם עצירה של מוניות בתחנות אוטובוס על מנת להוריד נוסעים היא בלתי חוקית?

בנוגע לשאלתך-אני ממליץ לך לפנות למשטרת התנועה ולמפקח על המוניות במשרד התחבורה. בפנייה למשטרת התנועה צרף מספר מונית (על הכובע הצהוב) ומספר רישוי.

ממש סכנת נפשות שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל בוקר אני רואה את מוניות השירות בכביש החוף מבצעות שלל עבירות, כמו עקיפה על השוליים, אי מתן זכות קדימה, אי הפעלת איתות, ופנייה ימינה שלא מהנתיב הימני (כשהוא נתיב הפנייה היחיד). משטרת התנועה, גם אם נמצאת בסביבה, מפגינה התעלמות מוחלטת ממוניות השירות (כנראה מפחדים לחטוף מכות).

לאחרונה, הצטרפו לחגיגה האוטובוסים של חברת "נתיב אקספרס" שנוהגים בסגנון דומה.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוחה שחלק מהמוניות שם הם לא מוניות תקניות, וחלק מהנהגים הם "חאפרים", לכן כדי להגיע ספציפית לאותו נהג כדי להתלונן נגדו תצתרך לקחת מספר רכב ולדוח לתחנה שבה הוא מועסק.

ניתן גם לפנות למשטרת ישראל כאן :arrow: היכן שכתוב "צור קשר" ולתאר את הבעיה בצורה מפורטת, אני בטוחה שהדבר יועבר ליחידת התנועה הנוגעת באזור שתבצע סריקות ותנסה למגר את התופעה, הרי המטרה היא להפחית ולמנוע תאונות דרכים קטלניות, והורדת נוסעים לא בתחנה מאושרת תורמת לעליה במספרים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה תטפל בעניין מהר יותר אם תצלם כמה סרטונים ותמונות ותשלח ל- ynet.

כשפיקוד המשטרה שומע עיתונאי שמדבר איתו, הוא מפעיל את הפקודים מהר יותר. (בדוק...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוחה שהדבר יועבר ליחידת התנועה הנוגעת באזור שתבצע סריקות ותנסה למגר את התופעה, הרי המטרה היא להפחית ולמנוע תאונות דרכים קטלניות, והורדת נוסעים לא בתחנה מאושרת תורמת לעליה במספרים.

ואני בטוח שלא.

אני מבלה על כביש החוף יותר מדי שעות. אני רואה את משטרת התנועה, ואין לי ספק שהיא מתעלמת במכוון מאופן הנהיגה הפרוע של מוניות השירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשטרה תטפל בעניין מהר יותר אם תצלם כמה סרטונים ותמונות ותשלח ל- ynet.

כשפיקוד המשטרה שומע עיתונאי שמדבר איתו, הוא מפעיל את הפקודים מהר יותר. (בדוק...)

חשבתי על זה.

אבל לעזאזל, לסכן את עצמי בלעמוד בשוליים (וגם, אגב לעבור על החוק, אבל זה לצורך העיניין למטרה נעלה..)

התלבטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני בטוח שלא.

אני מבלה על כביש החוף יותר מדי שעות. אני רואה את משטרת התנועה, ואין לי ספק שהיא מתעלמת במכוון מאופן הנהיגה הפרוע של מוניות השירות.

אז לא להתלונן, כי אין פיתרון ולהמשיך כרגיל.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה.

אבל לעזאזל, לסכן את עצמי בלעמוד בשוליים (וגם, אגב לעבור על החוק, אבל זה לצורך העיניין למטרה נעלה..)

התלבטות.

פנה ב"מייל האדום" של YNET ודומיו באתרים המתחרים , תעלה בפניהם את הבעיה, הם כבר ישלחו צלמים וצוות תיעוד לנושא, מה גם שיש להם מדור רכב ותחבורה שנהנה לנגח את המשטרה (והממשלה) בכל הזדמנות בכתבות שלהם.

נפתרה ההתלבטות :lol:

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא להתלונן, כי אין פיתרון ולהמשיך כרגיל.

לא כרגיל! בקרבת מוניות שירות אני נוהג בהיכון - רגל מוכנה מול דוושת הברקס ויד מוכנה מול כפתור הצופר - בסבירות גבוהה יהיה צורך לתפעל אחד מהם או שניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מתעלק על השרשור, אך האם עצירה של מוניות בתחנות אוטובוס על מנת להוריד נוסעים היא בלתי חוקית?

רק לאוטובוס שרות מותר לעצור בתחנת הסעה המיועדת לאוטובוסים.

לא פרטי, לא מונית, לא אוטובוס פרטי/ציבורי, פשוט לאף אחד מלבד קו-שרות.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מונית תעצור או רכב פרטי כדי להוריד נוסעים בתחנה בצורה מסודרת, אמנם זה אינו חוקי על פי חוק, אך לא תקבל על כך דוח, מכיוון שמעלימים עין ועדיף שנוסעים ירדו בצורה בטוחה במקום בטוח ולא יסכנו את עצמם.

הבעיה מופיעה כאשר אנשים פרטיים מורידים קרובי משפחה ואז הסאגה של הפרידה מהם מתחילה עם חיבוקים/נשיקות נפנופי שלום, ובכך משתהים יתר על המידה בתחנה ומעכבים את האוובוסים שמגיעים להוריד נוסעים.

(עיכוב והפרעה לתנועה ועוד ועוד).

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה מפריע שהמוניות שירות בכביש נתניה תל אביב-כי הם לא מעכבים את התנועה -בסך הכל מעלים מורידים נוסע וממשיכים...כמה שניות וזהו.

מה שכן יותר מפריע שמוניות חאפרים עומדים קרוב לתחנת רכבת בתל אביב ובתחנה מרכזית שאילו מקומות צפופים במיוחד עם מנועי דיזל מזהמים ומחכים לנוסעים ומעכבים את האוטובוסים במקום - לא ראיתי שם פעם אחת שקיבלו קנס או לפחות קריאה לזוז מהמקום.

מתגעגע... לאוטוביאנקי Y10 שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...