Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית משענת יד לסיאט איביזה

NikkoTin
שימו לב! השרשור הזה בן 4871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי ניסיון לקנות אחת מוכנה באוטו-דיפו שפשוט לא נכנסה בשום מצב ובירור מחיר של אחת מקורית (קרוב ל2000 שח)

לא נשארו הרבה ברירות מלבד לשים יד באוויר או להכין אחת.

עלו לי לראש מספר רעיונות ונלקחה השראה רבה מהמשענת המקורית, אבל נקלעתי למצב די בעייתי והוא החומר -

להחליט באילו חומרים להשתמש - מתכת, עץ, פיברגלס? העבודה עם החומרים האלו קצת מסובכת לעבודה כזאת אך הייתי שמח לשמות עצות ואפילו טיפים לבניה של דבר כזה - בסופו של דבר אין כאן כוונה לבנות משהו מגעיל ולחסוך.

הסתכלתי בנושאים שנפתחו פה בפורום אך זה לא רלוונטי כ"כ מכיוון שהמקום בסיאט הוא מזערי. אפשרי לבנות אחת שנתפסת במקום של המחזיק כוסות האחורי, אך הבעיה היא שדבר זה ידרוש קדיחה שלא באה בחשבון. אשמח לקבל עצות, רעיונות וכד' גם לגבי החומר וגם לגבי שיטת הבניה. הרעיון הוא לבנות ידית שתהיה צרה ודי ארוכה, בצורה שלא תפריע לבלם היד שבנעילתו המלאה עולה נורא גבוה.

כמובן שבתיכנון גם תא איחסון אומנם לא גדול במיוחד.

לילה טוב ותודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לחפש באיביי בטוח תמצא שם משענת יד תחליפית\מקורית אשר תתאים לך בדיוק.

אני קניתי לגולף שלי MK4 ברבע מחיר מהמקורית והיא יושבת בדיוק במקום המקורית.

אם תתן שנתון של הרכב אוכל לעזור לך לבצע חיפוש באיביי.

בהצלחה,עידן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצורה שלא תפריע לבלם היד שבנעילתו המלאה עולה נורא גבוה.

מצטער אם זה נשמע מאכזב, אבל המשענת המקורית דווקא מפריעה לבלם היד ולהחלפת גיר.

בכל מקרה:

http://cgi.ebay.com/Seat-IBIZA-2008-Armster-Armrest-Brand-New-/200384815696?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ea7dda250

תהנה.

במאזדה 3 בלם היד נמצא בתוך התחת של הנוסע ליד הנהג.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן, לפני כל דבר שעשיתי הסתכלתי באיביי. ישנם תחליפים זולים שסביר להניח לא ישבו טוב, והיו כאלו שהיו נראים מצויינים כמו הקישור של זה מעליי שעולה קרוב ל700 שקל. תודה על העיצה בכל מקרה.

KhaledF, זו לא הידית המקורית. אומנם היא בנויה בצורה דומה, ברור שישנה הפרעה כלשהי, אך זה לא מפריע בצורה מציקה. נוסף על כך אפשר להרים את כל הידית שתהיה מאונכת לשלדה וככה אין הפרעה בכלל.

בכל אופן הקישור שהבאת זה בגדול מה שאני רוצה להכין, הבעיה היא עם השיפועים והצורות שיש להשתמש בהם כאן, שפה אני לא יודע באיזה חומר להשתמש לדבר איזה? לבנות מעץ ולגלף? ללמוד איך להכין מפיבר? להשתמש במתכות עם שילוב של תא איחסון מעץ?

אה ושחכתי להוסיף, המכונית משנת 2010 הצורה החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KhaledF, זו לא הידית המקורית. אומנם היא בנויה בצורה דומה, ברור שישנה הפרעה כלשהי, אך זה לא מפריע בצורה מציקה.

ציינתי באופן ברור שמדובר על החלק המקורי, ללא קשר למוצר בקישור eBay.

אכן נהגתי באיביזה 10' של ידיד [אשר נרכשה מ-Champion עם תוספות מקוריות, כולל המשענת] והמשענת כן מציקה, אבל כל איש לאהלו..

במאזדה 3 בלם היד נמצא בתוך התחת של הנוסע ליד הנהג.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אפשר לדעת בבקשה מה נגמר עם המשענת יד? האם היא התאימה לך לרכב ואם כן אולי לקבל קישור כי גם אני מחפש לאיביזה שלי שנת 2008 ללא כל כך הצלחה

תודה, אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...