Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות בנוגע למגבר ברכב + סאב

benchuk
שימו לב! השרשור הזה בן 4986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה..

יש לי 1500 ש"ח לקניית מגבר + סאב+התקנה

אחוריים יש לי JBL GT5963

בעתיד התכנון לקנות קומ' pulse לקדימה ..ולהוריד את האחוריים לרדיו דיסק

עכשיו התכנון שלי הוא כזה

המגבר - Platinum Audio USC9980 כן זבל סיני .. מה לעשות אבל הזבל סיני הזה יותר זול בחצי מכל דבר אחר שתקראו לו איכותי וברמה - 400 ש"ח

הסאב - קיקר C12 + תיבה אטומה יצא משהו בסביבות -500 ש"ח

יחד זה 900 התקנה בטח תעלה בסביבות 600 וסגר העניין

השאלה אם המגבר יוכל לפתוח את הסאב ובשילוב הרמקולים , ובעתיד אם הוא יוכל להחזיק גם את הסאב ואת הקומפוננט?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת אתה הולך לשלם 600 שקל על ההתקנה ?!!??!?!

ומאיפה אתה בארץ ? (אני יוכל לסדר לך מגבר חזק יותר בטווח הזה)

לא יודע על פי תגובות בפורום אני רואה שזה המחיר של התקנה..

ומודיעין והסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע ב 600 שקל?

תאמין לי מחיר כזה תצא עם עבודה טובה מרוצה עד הגג גם אם המגבר הזה שווה רק 400 שקל

וכן יכול להיות גם התקנה של 300 ו 400 שקל הכל תלוי בחיווט שישימו לך..

תכלס אין מה לשים חיווט זול אם המגבר הזה זול לפחות לא להקשות עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור בכלל .. החיווט עצמו עולה בסביבות ה 100-200 שקל ... והעבודה עצמה קלה .. כל בנאדם עם ידע בסיסי יוכל לעשות דבר כזה ... אולי לכוון את המערכת צריך לדעת אבל להעביר חוטים ?!!? נשמע לי מחיר ממש מוגזם ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נשמע מחיר גבוה להתקנה כה פשוטה ....

אם אתה מהצפון תבוא אלי נעזור לך להעביר חיווט בכיף ( ולא תמורת 600 שח :-D)

HU-kdc 6047 kenwood , Morel 3way , AMP-Kicker zx650.4 ,MONO-AUDISON LRX 1.1K Sub- ROCKFORD-P3122D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת ראיתי כמה אנשים עובדים על זה וקראתי הרבה מדריכים ודברים בנושא..

וזה נראה כל כך פשוט ..

יש מצב שאני ינסה לעשות את זה.. הפחד היחיד שלי זה ההעברת קבל RCA מאחורי הרדיו דיסק איך אני מעביר אותי ממאחורי הרדיו דיסק עד למגבר..

כל השאר נראה לי די פשוט יש אופציה שאני יקנה הכל ינסה להרכיב על הפונטו 95 הישנה שבקושי עובדת ואני מוכר אותה ואם הכל יהיה טוב אז על האוטו החדש בע"ה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנה של מגבר לא עולה בד"כ 600 שקל, יותר בכיוון של 300-400 כולל חיווט.

תוסיף לזה מגבר פיניקס גולד אוקטן מיד שניה או JBL מיד שניה או לייטנינג אודיו, וסאב של קיקר C12 ובעתיד קומפוננט ברמה סבירה ויש לך אחלה סטאפ.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קניתי קיט מאוטו דיפו של בוסס ב100 שקל , אני וחבר ישבנו שעתיים וחצי חיברנו כל מה שצריך,

הכבלים והכל מוכן רק חסר ציוד,עכשיו זה חסך לי כסף, אז אני בכיוון של של GTO1004 וסאב קיקר C12

ינסה למצוא יד שנייה אם לא , נקנה חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...