Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתיחת הפנים של ה-C5

shahar75
שימו לב! השרשור הזה בן 7351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כש"אלי55" פרסם, לראשונה, תמונות של ה-C5 המחודשת, זה היה מסקרן.

עכשיו אתר מכובד מפרסם ידיעה לגבי שינוי בהגה של הגרסה המחודשת ומצרף תמונות של הפנים והחזית, זה כבר נראה מעניין.

מה דעתכם?

http://www.autoexpress.co.uk/?http://www.autoexpress.co.uk/news/ae_news_story.php?id=46332

הובה לידיעתי בפורום Netcar ע"י "מושיקו הנהג" וכל הכבוד לו.

Interior.jpg

Front.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מעתיקנים עשו את הפנסים הקדמיים דיי דומים ל407 החדשה... בסטייל שלה

2. ההגה מכוער

1. מה רע בזה שPSA יעתיקו מעצמם?

2. לא אהבתי את הפנים וחבל ששינו את המבנה האלגנטי (ההגה אני יכול להבין ולקבל אבל בהחלט היו יכולים להעניק לו יותר אופי ויוקרתיות).

3. הפנסים לא רעים אם כי הפנס הנוכחי יפה דיו לדעתי. היה ניתן לשנות את הגריל בלי לשנותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה הוא חתיכת פלסטיק ענקית מגושמת ואפורה... |סמיילי מקיא|

אהבתי את הג'אנטים, אגרסיביים ויפים....

ה"גריל" החדש מסמל את הקו החדש שיהיה במכוניות הבאות של סיטרואן...

סה"כ לדעתי מתיחת הפנים לא מוצלחת במיוחד

נ.ב. ברכות למצמץ על ההיפטרות מהבובה בסמלון :lol:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגה מכוער טילים !!!!

:crazyeye:

אותי מדהים דבר אחד

אני זוכר לפני 10 שנים לפחות

קראתי ספר שהראה תמונות (חזה) איך המכוניות ייראו בעתיד...

נחשו מה - הם צדקו לחלוטין!!!

חבר'ה זה ההוכחה

אנחנו בעתיד!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. ברכות למצמץ על ההיפטרות מהבובה בסמלון :lol:

:lol: , חן חן לך אם כי זו לא סתם בובה זה FLAT ERIC :D. הבדיחה (המבין יבין) מיצתה את עצמה והחלטתי לחזור לסמלון הקודם והמוכר שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה מוזר מפני שהחלק הפנימי שלו לא מסתובב ביחד עם הגלגל עד כמה שאני יודע.

פיתוח חדש מבית סיטרואן , ההגה הופך למרכז שליטה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחידות תאורה יפות אבל רכב מכוער ישאר מכוער אם זה יהיה השינוי היחיד.

מה שיותר מדאיג הוא פנים הרכב, למי שמכיר (היכרות אישית לצערי) פנים הרכב מזכיר בעיצובו את ה- BX (צורת הדשבורד כאשר הוא גבוה בהרבה בהיתקרבותו לחלון,פתחי איוורור,מתחת לבקרת המיזוג ישנו תא סגור...).

לי זה נראה יותר מכל כמו מבצע של חברה נואשת ואני לא אתפלא אם סיטרואן תודיע בקרוב על הפסדי ענק.

citroenbxdash.jpg

bxseats.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה נראה נחמד, הגריל החדש יפהפה, אבל האם סיטרואן טיפלו בבעיה האמתית: האם ה-C5 המחודשת תפסיק לסבול מבעיות מחשב מציקות ומפחידות, שגורמות לכיבוי המכונית בנסיעה, לתצוגות לקויות ולשאר צרות? זה הדבר הכי דחוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגה נראה נחמד, הגריל החדש יפהפה, אבל האם סיטרואן טיפלו בבעיה האמתית: האם ה-C5 המחודשת תפסיק לסבול מבעיות מחשב מציקות ומפחידות, שגורמות לכיבוי המכונית בנסיעה, לתצוגות לקויות ולשאר צרות? זה הדבר הכי דחוף

כנראה שלא ולא משנה כמה סיטרואן תספר ותתגאה שטיפלה בבעיות השכיחות,הצרפתים פשוט לא יודעים להתעסק עם מערכות חשמל וכך גם האיטלקים.

עד מימי ה-BX העלובה שגרמה סבל לבעליה (אבא שלי) ושכבר בגיל 3 הצבע האדום שלה היה נשאר על הסמרטוט,סיטרואן לא ידעה לבנות מכונית שתחזיק יותר משנה בלי לגרום לבעליה לשנוא אותה ואפילו בעידן הזה אני יכול לספר על אבא של חבר שקיבל C5 מהעבודה ולאחר חצי שנה פשוט נלחם בציפורנים כדי שיחליפו לו רכב עד שזכה לקבל מונדיאו חדשה ולחץ הדם שלו חסר לגבול הנורמאלי.

לא ברור לי העניין,הרי סיטרואן ופג'ו הן אותה חברה אבל איך שהוא ה-605 מחזיקה יפה מאוד (אני הייתי נוהג על רכב שעבר 150Kק"מ והיה אמין להפליא) לעומת סיטרואן XM שכל מערכת שלה המחוברת לחשמל או מנגנון מכאני כלשהוא התקלקלה\קרסה\נשברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאק נראית מצויין אך עדיין מגושמת, אהבתי תפרונט ותסמל המחודש אבל דיי ציפיתי לפנסים בסגנון האיירדרים ובגלל זה אני מאוכזב.....

חוץ מזה התלהבתי מהפנים בטירוף אבל משהו לא מסתדר לי עם ההגה אבל אני מקווה להתרגל אליו כי מן הסתם אבא שלי יקנה כזאת (לא שיש לי בעיה אני מת עליה) בטרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...