Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקודות קטנות על הפח, כנראה מפרחים. אפשר להוריד? - סיאט איביזה 10'

שימו לב! השרשור הזה בן 4964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סע לקלין קאר בפ"ת. הם יעשו נסיון עם פוליש עדין לצבע מטאלי, אם הנסיון יצליח והנקודות יעלמו, הם יעברו על כל הרכב ואח"כ יעשו וקס. עשיתי שם פעם טיפול כזה כדי להוריד שריטות עדינות שהופיעו ממכונת שטיפה וזה עזר.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק בנוגע לפלסטלינה - עשיתי לשתי מכוניות בזמן האחרון, זה לוקח אמנם קרוב לשעה אבל מוריד כמעט את הכל די בקלות. אני השתמשתי במים בשביל סיכוך, כמובן לאחר שהרכב שטוף.

בנוגע לווקס - מי יכול להמליץ על חומר איכותי? הבנתי שקארפלאן טובים. האם יש באוטו דיפו?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחרונה השתמשתי בווקס של carplan.

ממש קל להשתמש, יורד בקלות..

אישית חיפשתי באוטודיפו ולא היה, הזמנתי מהאתר - יש להם תמיד מבצע על ווקס + שמפו + ג'ילדה באיזה 50-60שקל בערך.

בינתיים, אני אחכה שהפלסטלינה תגיע, אני אזמין את זו שהומלץ עליה פה קודם: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350239423077&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_1412wt_939

האם פלסטלינה טובה רק להסרת לכלוך עקשן במיוחד, או שגם סימן, שנראה כמו שריטה מאוד עדינה, יתכן ויעלם בעזרתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שריטות קלות מאוד יכולות לרדת או לפחות להצטמצם עם הפלסטלינה. עשיתי את זה על שריטה קטנה ברכב החדש של חברה שלי וזה עזר פלאים.

תודה על ההמלצה לאתר של קארפלאן. מישהו יודע איפה מוכרים את המוצרים שלהם מלבד בחנות שלהם בת"א?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

אני מעוניין לבצע היום את ההזמנה של הפלסטלינה ומאחר והמשלוח עולה כמעט כעלות המוצר,

רציתי לדעת - לכמה פעמים החומר הזה שמיש?

הרי ווקס, עד שהוא נגמר...

שמפו - כנ"ל...

אבל איך זה הולך עם החומר הזה? אם הוא נגמר במהרה הרי שעדיף לי להזמין כבר שניים כדי לחסוך על המשלוח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בשעה טובה, בעזרת המלצתכם הזמנתי את ה meguiars Clay kit והיום קיבלתי את המשלוח בדואר רשום.

מחר אנקה את האוטו אח"צ ולאחר מכן אבצע שימוש בפלסטלינה + ווקס לסיום.

הבנתי בגדול איך להשתמש וצפיתי בסרטון שלהם באתר, להשתמש בתרסיס כדי שלא לעשות את הפלסטלינה על יבש, שיפשוף ו....ניגוב.

לא נשמע מסובך מדי, אבל בכל זאת תהיתי לגבי הערכה,

תהיה ראשונה היא לגבי הפלסטלינה, קיבלתי 2 חתיכות, האם הן חד פעמיות או שניתן למחזר?

הרי ברור שזו לא תהיה הפעם האחרונה שאבצע שימוש בפלסטלינה לאוטו, האם ניתן להשתמש באותה חתיכה פעמיים? ואם לא, כיצד אני משמר אותה שלא תהרס עד הפעם הבאה? האם ניתן לנקות אותה?

ולגבי איך שאני מנקה את הרכב, משנה עם איזו מטלית, או העיקר שתהיה מטלית כותנה כלשהי שלא תשרוט את הפח?

ודבר נוסף, קיבלתי דוגמית שנקראת "Cleaner wax sample", האם יש יתרון לשימוש בה על פני הווקס של carplan?

מדובר בדוגמית, אני בספק אם תספיק לכל הרכב, ואני לא רוצה לבצע שימוש בווקסים שונים ולקבל תוצאות שונות....

מעבר לכך, אשמח לשמוע טיפ או שניים שיסייעו לפינישים טובים יותר, למנוסים עם החומר הזה שבניכם.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*אני מקווה שזה מובן שאינני עורך את ההודעה הקודמת מאחר ובכל פעם ישנה התפתחות חדשה, ואני מעוניין שהעוקבים בנושא ישימו לב לעדכונים.

ולעניין, ב7וחצי התחלתי בתהליך הרחיצה כדי להבטיח שהאוטו יהיה סופר נקי.

השתמשתי בשמפו של carplan, שפשפתי היטב עם בד כותנה ולאחר מכן ייבשתי עם ג'ילדה.

האוטו הבריק, אך הנקודות נראו היטב והחיספוס שלהם הורגש היטב.

כמו כן, חלקים מסוימים בפח - חלקו השמאלי של הטמבון האחורי, וכל ה"מלבן" מתחת למראה הימנית - הרגישו "מט" ולא "מבריק"

התחלתי במלאכת הפלסטלינה - לקחתי פיסת 50גר' של Meguiars, ובתוספת הנוזל שהם סיפקו עם הערכה ריססתי על הפלסטלינה ועל המשטח והתחלתי לשפשף.

תחילה בגג, לאחר מכן על מכסה המנוע, ובסופו של דבר על כל שאר הרכב... אם כבר אז כבר.

מהמכסה מנוע הפלסטלינה יצאה כמעט כתומה, נוכח כל הנקודות, כעת הגג מרגיש חלק כלכך שזה מדהים.

המשכתי לאיזור המראה המחוספס - לאחריו הפלסטלינה חומה. הפח - מבריק מינוס.

המשכתי למכסה מנוע, לאחר מכך הדלתות, ולבסוף תא המטען והטמבון האחורי - שם היו מקומות מחוספסים שכעת מרגישים דיי חלקים, אם לא באופן מדהים..מאופי ההצלחה של "מט" ל"מבריק" אני דיי מרוצה, אך במקום האחרון שעשיתי זה כבר לא שיא ההצלחה.

בקשר לנקודות שגררו את כל הטירוף הזה,

בעקבותן הזמנתי מוצר שעולה כ-50$ כולל משלוח לארץ.

בעקבותן יצאתי הבוקר נוכח העננים הכבדים ופצחתי בנקיון פסח לאוטו שעה לפני המבול.

בעקבותן כעת כל השכנים שלי סביר להניח חושבים שירדתי מהפסים - 7:30-9:30 מנקה אוטו. כשהולך לרדת גשם.

בעקבותן....

טוב, הן עדיין קיימות! אני מרוצה מהמרקם החדש של הפח, אם כי הנקודות, שאמנם כעת אינן מחוספסות אלא חלקות לחלוטין, עדיין נמצאות על הגג ומכסה המנוע.

כתוצאה מכך, אני נאלץ להגדיר את עניין הפלסטלינה כהתנסות טובה ומעניינת, אך כשלון לכל דבר ועניין....הנקודות עדיין שם.

אז כן, היו כתמים שחורים וכל מיני נקודות מ"זן אחר" שירדו, אך כל הנקודות הללו שמלכתחילה שיגעו אותי, נשארו.

הן השתטחו עד כדי שלא מרגישים אותן כשמלטפים את הפח, אך הן ועוד איך שם...

לבסוף, החלטתי לעשות ווקס לכל הרכב עם CarPlan כדי לסיים את יום הספא שעשיתי לרכב לקראת החורף.

הווקס האחרון בוצע לפני 4 חודשים, כשבועיים לאחר שקיבלתי את הרכב, וכעת שוב - לקראת החורף והגשמים.

בשורה התחתונה נותרתי עם 2 שאלות,

האחת - מה ניתן לעשות כעת כדי להיפטר מהן? כולם בפה אחד לא המליצו לי לעשות פוליש מאחר והצבע חדש לגמרי, והמליצו לי פלסטלינה.

השנייה, הבנתי שאחרי ווקס אסור לשטוף את האוטו כמה ימים כדי שהווקס ידבק כמו שצריך לפח, האם זה אומר שעוד כמה שעות ירד גשם\מבול.. "הלך עליו" ?

בסופו של יום, אמנם הנקודות לא ירדו, אבל כל השמפו + פלסטלינה + ווקס גרמו לפח להבריק ולנצנץ בצורה כמעט מוגזמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4964 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...