Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה חברים קיבלתי דוח ואני רוצה לצאת מימנו עיזרו לי

atar
שימו לב! השרשור הזה בן 7361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי דוח שמיספרו 055 שאומר שחניתי בתחנת אוטובוס על סך של 250 שח מישהוא יכול להמליץ על איזה שהיא דרך לצאת מיזה לפני שנה קיבלתי דוח על שלאקניתי תו חניה ובידיוק ראיתי את הפקח רושם דוח רצתי והוצאתי תו חניה והגשתי עירור אמרתי שבידיוק הוצאתי תו חניה והם ביטלו לי גם במיקרה הזה הוצאתי תו חניה רק שהוא בהפרש של 8 דקות מירגע שהפקח רשם את הדוח אולי תיעצו לי מה להגיד בעירור אני חייב לצאת מיזה תודה אלי לוי

ירוק בנשמה מכבי חיפה אלופה הוהוהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחנות בתחנת אוטובוס אסור - עם תו או בלי תו. אסור אפילו לעצור שם.

דבר שני: ידידי אלי לוי, כמה סימני פיסוק להבא לא יהרגו אותך...

דבר שלישי: עשית טעות, תשלם עליה. אין כזה דבר "חייב לצאת מזה". אי אפשר לצאת. נתפת ? תשא באחריות על פעולותיך.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי דוח דומה בעוד הפקח מרים לי על האוטו על גרר, אל הוא רשם בדו"ח סעיף שאינני זוכר את המספר שלו אך משמעותו היא:

חניה בתחנת אוטובוס בכביש שרוחבו קטן מ-12 מטר.

יש לציין שיש לי תו חניה איזורי ושזה נעשה בקטע מאד רחב ברחוב דיזינגוף בת"א.

האם ניתן לטעון שבזה שסעיף האישום מנוסח ככה - מותרן החניה בתחנות האוטובוס כאשר ידוע שאין אוטובוסים בשעה הזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, באמת שאלה שרציתי לשאול כבר הרבה זמן.

אם נגיד אני מגיע למקום כלשהו ביום שישי בערב, יום הידוע כיום שבו אין תחבורה ציבורית, האם מפאת מחסור בחניה מותר לי להחנות בתחנת אוטובוס? :shock:

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נגיד אני מגיע למקום כלשהו ביום שישי בערב, יום הידוע כיום שבו אין תחבורה ציבורית, האם מפאת מחסור בחניה מותר לי להחנות בתחנת אוטובוס? :shock:

מנסיון אישי בדוגמא הנ"ל , מותר .

בימי שישי אני חונה בתחנת אוטובוס (דיי ארוכה , מספיקה ל 5 מכוניות ועוד 2-3 מוניות שנמצאות שם תמיד) ,

והמשטרה שחונה ליד לא עושה כלום בנוגע לאלה שחונים בתחנת אוטובוס .

מה שכן חנייה כפולה היא אוסרת ואף נותנת דוחות .

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה לבטל דוחות מסוג זה היא הוכחה חד-משמעית לגבי הכרחיותה של החניה הנ"ל. וגם זה, לא תמיד.

ביטלתי בזמנו דוח על חניה באדום-לבן, מכיוון שהבאתי הוכחה (קבלה, במקרה זה) שאותו יום קניתי מחשב והייתי חייב לעמוד באותו מקום, שהיה ליד הבית שלי, כדי לפרוק את הסחורה ולקחת אותה הביתה. מיותר לציין כי באותו אזור ידוע כי אין סיכוי למציאת חניה חוקית (מרכז ת"א). אלמלא המצאתי את הקבלה, לא היה מתבטל הדוח.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימי שישי אני חונה בתחנת אוטובוס (דיי ארוכה , מספיקה ל 5 מכוניות ועוד 2-3 מוניות שנמצאות שם תמיד) ,

והמשטרה שחונה ליד לא עושה כלום בנוגע לאלה שחונים בתחנת אוטובוס .

זה לא שמותר , אלא זו דוגמא מצויינת להפעלת השכל הישר , גם אם החוק מציין אחרת. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימי שישי אני חונה בתחנת אוטובוס (דיי ארוכה , מספיקה ל 5 מכוניות ועוד 2-3 מוניות שנמצאות שם תמיד) ,והמשטרה שחונה ליד לא עושה כלום בנוגע לאלה שחונים בתחנת אוטובוס

זה לא שמותר , אלא זו דוגמא מצויינת להפעלת השכל הישר , גם אם החוק מציין אחרת. :idea:

שימוש בשכל הישר זה לפנות מכוניות חונות בחניה כפולה כך:

00049CB3-91E7-1F43-9D7B80C328EC0000.jpg

ויפה שעה אחת קודם! :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים כדי לצאת מקנס של 250 צריך לשלם 2500 לעו"ד. יחד עם זאת באם חנית בתחנת אוטובוס בשעות הפעילות ואין לך הגנת "צורך" (שלא היתה ברירה אחרת והדבר היה הכרחי ביותר) הרי שאין לך הרבה סיכוי מה גם שיצרת סיכון כי אוטובוס שאינו יכול להכנס לתחנה מסוכן ביותר ויוצר חסימה של התנועה (ולמרבה הצער יש נהגי אוטובוס שנוהגים כך גם אם התחנה-המפרץ פנויים לגמרי),אז חביבי אם הייתי במקומך הייתי משלם וממשיך הלאה בחיי..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי דוח שמיספרו 055 שאומר שחניתי בתחנת אוטובוס על סך של 250 שח מישהוא יכול להמליץ על איזה שהיא דרך לצאת מיזה לפני שנה קיבלתי דוח על שלאקניתי תו חניה ובידיוק ראיתי את הפקח רושם דוח רצתי והוצאתי תו חניה והגשתי עירור אמרתי שבידיוק הוצאתי תו חניה והם ביטלו לי גם במיקרה הזה הוצאתי תו חניה רק שהוא בהפרש של 8 דקות מירגע שהפקח רשם את הדוח אולי תיעצו לי מה להגיד בעירור אני חייב לצאת מיזה תודה אלי לוי

למה שיבטלו לך את הדו"ח?

Howard Walker, Autocar: That rumble you're feeling is Ferry Porsche turning in his grave

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...