Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי - אוקטובר 2010, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכיוון שהרכב מפרסם חברת בירה הרי שהרכב משמש את בעליו לצורך עבודה.

אם אינני טועה רכב אספנות לא ישמש את בעליו לעבודה.

אשמח אם מישהו יסביר לי איך אישרו לבעל הרכב לפרסם חברת בירה (ולהתפרנס מזה. זה הרי לא נעשה בחינם)

מה זה עינינך???

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 681
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באשקלון אוטו ישן גג ניפתח מבד גלגלי עץ עומד בתוך בית מעל 20 שנה רכב ישן מאוד

נשמע מעניין .. :roll:

גלגלי עץ ז"א שהרכב מהעשורים הראשונים של תחילת המאה שעברה ..

יהיה נחמד באם תעלה תמונה ( כמובן ללא מיקום ו/או מספר רישוי וכד' )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבעלי החיפושיות למינהם,

ישנה כבר אולי שבוע חיפושית במגרש ברזל ''חדש'' יחסית,

נראת במצב שלם צבע תכלת,אולי ניתן להציל ממנה חלקים למי שזקוק.

מבאר שבע בכביש לדימונה ממש על ההתחלה ליד החוות סוסים.

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התגובות על אוטו הבירה ( לא אוהב אותה אישית )

הכל יכול להיות כשר למהדרין

אם עיסוקו של בעליו הוא למשל מהנדס מחשבים אין זה משמש את צרכי עיסוקו.

אלא אם יקבע כי עיסוקו בפרסום.

אם הוא לא מוביל ברכב את ארגזי הבירה שהוא מקבל כחלק מהתשלום גם בסדר.

רכב אספנות

281א. (א) רשיון לרכב אספנות יהיה לשנים עשר חודשים, בכפוף לאמור בתקנה 273 ו-273ד, ובלבד שבעלו יציג תעודה, כאמור בתקנה 273(ו), פעם אחת בשנה.

(ב) בעל רכב אספנות יתקין בו לוחית זיהוי שתכלול את המילים "רכב אספנות".

(ג) רכב אספנות לא ינוע בדרך בשעות 07.00 ועד 09.00 בימים א' עד ה' שאינם חלים בחג או במועד.

(ד) רכב אספנות לא ישמש את צרכי עיסוקו של בעלו.

(ה) רכב אספנות פטור מתשלום אגרה בעד תקופה שבה לא היה רשיון הרכב תקף

(ו) לא יסיע אדם באוטובוס, שצוין ברישיון הרכב כרכב אספנות, יותר משישה נוסעים.

(ז) לא יוביל אדם מטען ברכב מסחרי שצוין ברישיון הרכב כרכב אספנות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בצהריים נתקלתי במחזה מוזר.

נשלחתי לאסוף מישהו מנתב"ג מישהו שהגיע מחו"ל (אני עובד בגוף דיפלומטי מסויים).

בכל אופן החניתי את הרכב (רכב דיפלומטי) בחניית הדיפלומטים בנתב"ג (סביר להניח שרובכם לא יודעים אבל בטרמינל 3 בקומת המוניות ישנה חניה מיוחדת לרכבים בעלי לוחית דיפלומטית).

ולמה אני מספר לכם על זה כי בחניה חנתה לה מרצדס 200 שלפי העכרתי היא מסוף שנות ה 70 תחילת ה 80 גג 82 או 83 (מכיוון שהלוחית דיפלומטית לא ניתן לדעת את הזנה) .

ככל הידוע לי אף שגרירות בישראל לא מחזיקה רכב יותר ישן משנות ה90 . (המרצדסים בעלי לוחית דיפלומטית הכי ישנים שפועלים בישראל לפי מיטב ידיעתי הם של שגרירות שוויץ ושגרירות ירדן והם משנות ה90).

בכל אופן המרצדס הדיפלומטית הייתה עם לא מעט חלודה וחורים אבל נראית סך הכל במצב סביר.

עוד הצלחתי להבחין כי על השמשה הקדמית מודבקת מדבקה של חברת מרצדס בצרפתית (אך מכיוון שאני מכיר את שגרירות צרפת אני יכול להגיד בוודאות שהרכב לא שלהם)

לצערי לא היה לי מצלמה לצלם אבל זה מחזה מאד מוזר ונדיר לראות רכב דיפלומטי משנות ה70 שעוד פעיל (למרות שלפי מצבו לא נראה שמשתמשים בו יותר מדי).

אם מישהו נתקל ברכב הזה ויודע לאיזו שגרירות שייך הרכב אשמח לשמוע.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, באותה מידה זה יכול להיות רכב פרטי של מישהו משגרירות, שפשוט אוהב את האוטו הזה- למיטב ידיעתי גם העובדים בשגרירות זכאים להחזיק רכב שלהם עם מספר דיפלומטי- תתפלא, אבל ראיתי לפני כמה שנים (לא יותר מדי) דלתא (דאצ'יה דלתה!) עם מספר דיפלומטי, והיא ממש לא הייתה במצב מצויין, ואני מאד עדין!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטירה.

המשאית על כביש טייבה - קלנסווה מאחורי תחנת דלק, לא זוכר את שם החברת הדלק - אבל היא לא מאחת הפירמות המוכרות, כשמגיעים מכיוון טייבה תחנת הדלק מצד ימין.

הג'נאט סתם כי הוא יפה בפירוקיה בקלנסווה מצד שמאל של הכביש בכיוון הנסיעה מטייבה, על גולף דור 3 מידה 205-55-R14.

פורד אסקורט (סימון 3, 80-86) לבנה בפירוקיה על הכביש הראשי של קלנסווה מצד ימין בכיוון הנסיעה מטייבה. אין תמונה.

06Jul_000.jpg

06Jul_0001.jpg

06Jul_0002.jpg

אם ראיתם וולוו 240 בפירוקיה אנא ספרו לי על כך

וגם אם ראיתם וולוו 700 או 900

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למייטב ידיעתי גם העובדים בשגרירות זכאים להחזיק רכב שלהם עם מספר דיפלומטי- שנים (לא יותר מדי) דלתא

לא יודע אם זה נכון, אבל אני ראיתי לפני כמה שנים חיפושית (ישנה, משנות ה 70) עם לוחית דיפלומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטירה.

המשאית על כביש טייבה - קלנסווה מאחורי תחנת דלק, לא זוכר את שם החברת הדלק - אבל היא לא מאחת הפירמות המוכרות,.

מדובר בכבאית מתוצרת מגירוס דוייטס, מנוע קירור אויר.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה נכון, אבל אני ראיתי לפני כמה שנים חיפושית (ישנה, משנות ה 70) עם לוחית דיפלומטית.

עדיין קיימת חיה ונוסעת. ראיתי אותה באילת לפני כמה חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...