Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, יולי - אוקטובר 2010, הנחיות בהודעה הראשונה

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 3188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הכבוד.

צילום נדיר של רכב נדיר (לפחות כאן בישראל)

מעיון ברחבי האינטרנט מסתבר שאכן יש כזה דגם ויש לו עשרות פורומים ומועדונים מסביב לעולם.

מעניין כמה כאלה יובאו לישראל .

ידעתי שיש כזה דבר ג'אסטי 4 על 4, אבל מעולם לא ראיתי אחת במציאות עד היום.

לפני מספר חודשים חיפשתי קצת ביד 2 ומצאתי אחת למכירה ופירסמתי אותה בפורום סובארוהוליק.

יובאו לישראל מעט מאוד כאלה (לדעתי עשרות בודדות) ושרדו כנראה עוד פחות.

בפורומים בחו"ל ראיתי כל מיני משוגעים שלקחו ג'אסטי מנוע 1000 סמ"ק 4 על 4 והוסיפו להם טורבו ואינטרקולר.

דווקא נשמע לי מדליק, יש לזה מנוע קטן משל אימפרזה טורבו פי 2, וזה שוקל בערך חצי. אולי זה פסיכו-טורבו-ארבע-על-ארבע גמדי? :twisted:

דניאל.

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 681
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש, או לפחות הייתה אחת אדומה עם הגג המוגבע באיזור המרכז, לדעתי מחולון. ומנוע של אימפרזה לא בדיוק מתאים- מדובר בתצורת המנוע שונה לגמרי!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש, או לפחות הייתה אחת אדומה עם הגג המוגבע באיזור המרכז, לדעתי מחולון. ומנוע של אימפרזה לא בדיוק מתאים- מדובר בתצורת המנוע שונה לגמרי!

לא התכוונתי לשים מנוע של אימפרזה בפנים, למרות שגם את זה עשו.

התכוונתי לזה:

http://subarujusty.proboards.com/index.cgi?board=memberjustys&action=display&thread=1229

זה מזעזע ומדליק בו זמנית... לעמוד לאיזה איזה קליאו ספורט ברמזור ולתת לה בראש עם ג'אסטי נשמע לי כל כך מצחיק...

אני שונא את הקיץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המבנה של האוטו מלחתחילה לא ממש נועד לביצועים ולכח, שלא לדבר כבר על המנוע ה"צעצוע" שלו 3 בוכנות! בסופו של דבר הסיפור ייגמר בשלדה מעוותת ומנוע גמור לרמה שלא ניתנת לתיקון! נחמד בתור "צעצוע חד-פעמי", לא יותר מזה... לא הייתי עושה לאוטו שאוהב!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסביון נטוש יותר משנתיים מרצדס סטיישן שנת ייצור 1989.

הרכב מתפורר ונרקב לו לאט לאט. מוכסה שכבות עבות של לכלוך וכ"ו.

בת"א בחניון "חנה וסע" (מלבד הפיאט אונו (שזה הזמן לתקן ולציין שהיא שנת ייצור 1990) שמתפרקת לגמרי ונראה שעברה התעללות בשנה (אפילו הרבה יותר) שהיא נטושה ) , קצת יותר בחלק הפנימי של החניון רכב מסחרי מוזר נטוש וגם כן מתפרק ורקוב בצבע אדום (הסתכלתי עליו מרחוק אולי מדובר ברנו אולי בפורד צריך לבדוק)

לא ברור לי מה מביא לתופעה המוזרה של נטישת רכבים לשנים בחניון הנ"ל. (כבר ננטשו שם מספר רב של רכבים שלאחרונה נגררו ע"י העירייה)

לגבי 2 הרכבים ברידינג קבלו ביטול , הרכבים נגררו אמש . (אנסה לעבור בחניון הגרירות לראות מה עלה בגורלם)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי הפיאסטות! אתמול ראיתי למכירה פורד פיאסטה שנת 87 בצבע ירוד שעשתה לי את היום!, ממה שהצחלתי לראות (הייתי בנסיעה) הרכב נראה מאוד מאוד שמור ויפה ובמצב נדיר! אפילו הטסות מקוריות! הרכב נמצא בקרית אונו, הייתי בנסיעה ולא לקחתי את המספר הטלפון אבל אם מישהו מעוניין אני יקח שאני יעבוד שם עוד פעם (וזה יקרה השבוע) ממה שהצלחתי לראות על השלט רשום שהרכב יד 1! עם 70 ומשהו אלף ק"מ?!, כמובן שאין לי קשר לרכב פשוט הייתי שמח אם היא תגיע לבית חם ואוהב.

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בכפר חבד

כרמל דוכס ו 13/60 נחות בשלווה

אלוהים יודע למי הן שייכות

וגם הרבי מלובביץ' ונ נח נחמ נחמן מאומן :lol:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בכפר חבד

הסטיישן מוכרת לי. עד לפני מספר שנים הסתובבה בכפר חב"ד נהוגה ע"י איש מבוגר מאד.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בכפר חבד

השמאלי זה החמור של המשיח

חשוב להיות בשמחה!!!:-D:lol:

אך אין להיות עצוב- אם לא מצליחים.

יש הרבה אנשים בעולם- אבל, בני אדם הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...