Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערכת מחיר לשיפוץ דירה

madmax
שימו לב! השרשור הזה בן 5105 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש כאן קבלנים / משפצים שיוכלו להעריך את המחירים לכתב הכמויות מטה?

אני מתכוון לשפץ דירת 4 חדרים בחולון ומבקש לקבל מכם סדר גודל עלויות. הדירה בגודל של כ 85 מ"ר בקומה ראשונה מעל עמודים, ניתן להוריד שרוול למכולה ברחוב וכמו כן להעלות חומרי בנייה דרך מרפסת השמש שפונה לרחוב.תיעשה הדבקה של ג"פ מעל ריצוף טרצו קיים. כדי להעביר מערכת אינסטלציה חדשה יהיה צורך בחציבה בקירות ופתיחה של חלק מריצוף הטרצו.

לסעיפים:

פרוק, הריסה ופינוי לאתר פסולת מורשה כולל שינוע

1. פירוק מטב קומפלט כולל ארונות, סניטציה וקרמיקה 2 מ"ר.

2. פירוק חדר אמבטיה קומפלט(קרמיקה, ריצוף כולל מצע, כיור ואסלה) גודל כ 3 מ"ר.

3. פירוק אמבטיה קומפלט(קרמיקה, ריצוף כולל מצע, כיור ואמבטיה) גודל כ 4 מ"ר.

4. פירוק חדר שרותים קומפלט(קרמיקה, ריצוף כולל מצע כיור ואסלה) כ 1.5 מ"ר גודל..

5. פירוק 5 משקופים כולל דלתות

6. פירוק מחיצת גבס רצפה-תקרה ללא פנל כ 1.5 מ"א.

עבודות אינסטלציה (SP בלחיצה)

1. 5 נקודות מלאות (קרים/חמים/דלוחין)

2. 2 נקודות קרים בלבד לאסלות

3. נקודה למכונת כביסה כולל קרים ודלוחין

4. נקודה מהשעון ועד הדירה והתחברות לצינור חדש שעולה לדוד שכבר קיים (כ 3 מ"א צינור)

עבודות איטום

1. איטום חדר אמבטיה כ 2 מ"ר

2. איטום חדר אמבטיה כ 3 מ"ר

3. איטום חדר שרותים כ 1 מ"ר.

עבודות ריצוף וחיפוי

1. ריצוף כ 85 מ"ר בגרנטי פורצלן בהדבקה על ריצוף קיים, 2-3 מ"מ פוגות וכולל רובה ופנלים

2. מחיר הדבקת קרמיקה בחדרי אמבטיה/שרותים/מטבח למ"ר

עבודות צבע

1. צביעת הקירות בצבע סופרקריל 3 גוונים

2. צביעת תקרות בפוליסיד

3.מחיר טיח פיגמנטי עדין (ונציה)(עמיד לרטיבות) למ"ר.

עבודות סניטציה:

1. התקנת מונובלוק X 2

2. התקנת כיור חדרי אמבטיה X 3 כולל ברז

3. התקנת אמבטיה כולל התקנת ברז סוללה

4. התקנת כיור מטבח כולל ברז

עבודות חשמל: (כולל אביזרי גוויס)

1. מחיר שקע כח

2. מחיר שקע רגיל

3. מחיר נקודת מאור

4 החלפת אביזר מקופסא 55 לקופסא גוויס כולל מפסקים/שקעים

5 החלפת לוח חשמל קיים תוך דירתי בלוח חדש כולל הארקה כ 12-14 מאמתים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי הכין לך את כתב הכמויות ?

האם זה לפי תכנית אדריכלית ?

מה לגבי:

1. נקודות חשמל ? לפי איזו תכנית ?

2. יחידות מיזוג אויר ?

3. ריצופים וחיפויים ? האם כלולים במחיר הקבלן ? לפי איזה חישוב ?

4. כלים סניטריים ? של איזו חברות ? איזה מפרט ?

5. אלומניום ? מחליפים חלונות בבית ?

6. דלתות פנים - מצויין בכתב כמויות הריסה. מה עם דלתות חדשות ? לפי איזה מחיר / מפרט לדלת ?

7. מטבח - כלול בהצעה ? נגרות ? משטחים ? חיפויים ? נקודות אינסטלציה ? אביזרי חשמל (תנור / קולט אדים וכו') ?

סתם לענות לך על המחירים שבכתב הכמויות לא יעזור הרבה. הוא מאוד חסר.

לידע כללי -

שיפוץ דירה, כולל עבודות הריסה / פינוי פסולת / בניה +

גמרים / ריצופים / חיפויים / צבע +

נקודות אינסטלציה וכלים סניטריים +

נקודות חשמל וגופי תאורה +

מיזוג אויר +

אלומניום / חלונות +

מטבח וכו':

המחיר מאוד משתנה בהתאם לסטנדט הבניה.

אפשר לבנות הכל גם בפחות מ-3000 ש"ח למ"ר, אם משתמשים במפרט בסיסי מאוד / קבלן זול / חומרי גמר זולים.

אפשר בקלות להגיע ל-5000 ש"ח למ"ר, ותכננתי דירות שהגיעו גם לפי 4 מהסכום הזה, לכל מ"ר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז,

אני מביא את החומר הלבן, כך שהוא לא חלק מכתב הכמויות.אני מחפש רק את מחיר העבודה כולל חומר שחור.

לגבי נקודות חשמל, יתווספו מספר נקודות חשמל (כח/מאור/שקעים רגילים) לפי תכנית שאתן למבצע. גם פה אני מחפש מחיר לנקודה.

לגבי מיזוג - יותקנו שלושה מזגני 1 כ"ס עיליים ע"י מתקין, כך ששוב זה לא בכתב הכמויות, למעט השקעים למזגנים(שק רגיל, מזגן 1 כ"ס).

שוב אודה להתיחסותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להעריך את המחיר ללא עלות החומרים (ריצוף, גודל\חומרי מטבח ועוד) .

אני לפני 5 שנים עשיתי שיפוץ די דומה, אפילו זהה , לדירת 4 חדרים בר"ג .

עלה לי (חישוב גס) - 60 אלף ש"ח חומרים (לא כולל נגרות), 60 אלף ש"ח עבודה ו60 אלף ש"ח נגרות (נגר פרטי: עץ מלא +ארונות אמבטיה, שידות, ארון בגדים).

מה שהיה מוצלח, זאת האדריכלית- היא הכינה מפרט מלא (כולל תכנית השיפוץ והכמויות), נפגשה (ביחד איתנו) עם 5-6 קבלנים - חילקה לכולם את המפרט לצורך מתן הצעת מחיר, ראתה עבודות של השניים, שהיו זולים יותר (לא תאמין, ההפרשים של הצעות מחיר הגיעו ל 50 אלף ש"ח על עבודה בלבד!) ופיקחה על העבודה- שלב אחרי שלב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפוץ דומה שסיימתי עכשיו עלה לי 35,000 ש"ח עבודה (ללא החלפת משקופים אבל כולל חלקי החשמל). אלה חלק מהתמונות אחרי (עשינו גם 2 מקלחות כשבאחת יש גם שירותים ועוד שירותי אורחים. בין הסלון למטבח היה קיר שנפתח ומחיר השיפוץ כולל גם את עבודות הגבס במטבח כולל החומר).

DSC_26.jpg

DSC_0028.jpg

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך ידיים טובות, זמן פנוי וחבר או שניים שמוכנים לעזור (כנ"ל עם ידיים טובות) תוכל לחסוך המון כסף. לפני כ-4 שנים רציתי לשפץ בית פרטי ישן. שיפוץ מאד מאסיבי שהשאיר את הבית כמעט עם המעטפת החיצונית בלבד. אינסטלציה וחשמל חדשים לחלוטין. ריצוף, איטום, טיח חוץ, עבודות גבס, חיזוקים ותמיכות חדשות ע"פ הוראות מקונסטרוקטור וכו'. גודל הבית כ - 115 מ"ר. כשהבאתי קבלנים להצעות מחיר, כולם נעו בטווח של 200-300 אלף ש"ח.

בסוף החלטתי שאני עושה את הכל לבד. התפטרתי מהעבודה והתחלתי לעבוד בבית.

לקח לי 4 חודשים. חסכתי כ 100 אלף והרווחתי המון המון ידע, נסיון, והנאה צרופה מכל דבר שעשיתי בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עבודות בעלות של מחיר כמו ש שי.ז רשם אלה אם כן אתה עושה חלק מהעבודה לבד או מביא פועלים על חשבונך.

אינסטלציה היום לדירה ב S.P לחיצה יעלה מינימום 10000 ש"ח כל מכולה כ 750 ש"ח.

פועל פשוט אפילו אם הוא דרפורי או אריתראה יעלה כ 300 ש"ח ליום הערבים באישור לוקחים כבר 400 ש"ח.

יומית של בעל מקצוע לפחות 500 ש"ח צבעי, טייח, איש גבס בלי לדבר על נקודת חשמל או מחיר למטר לריצוף הדבקה שסיני בלי אישור לוקח 50 ש"ח או ישראלי כ 90-100 ש"ח למטר.

בהערכה גסה תכין כ 60000 ש"ח לשיפוצניק-קבלן נורמלי.

עריכה.

כמו שנתי רשם הכי זול לפקח ולעשות לבד תרצה עזרה ובעלי מקצוע לכל שלב תבקש ותקבל אתה מחולון אני מת"א הפועלים שלי גרים קרוב אליך הם עובדים אצלי בקבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלקמינו, את השיפוץ אצלי עשה קבלן ישראלי רשום שעבד עם פועלים ישראלים בלבד (הדרישה שלי היתה עובדים חוקיים בלבד אבל הוא עובד רק עם ישראלים יהודים).

המחיר כלל הזזת נק' מים וביוב במטבח (הששת הכיור והכנה לבר מים) והזזת 3 נק' מים המקלחות, הוספת7 נק' כוח במטבח (כולן נמשכו מלוח החשמל כשלכל אחת קו משלה), הזזת נק' תאורה במטבח והוספת עוד אחת והכנת 4 נק' תאורה בסלון (צמודי הקיר. הנ' בתקרה לא הוזזו. המחיר כלל גם את עבודות הגבס במטבח אבל לא כלל קרמיקה, כלים סניטריים ומרצפות לריצוף (85 מר'. המחיר כלל את העבודה ומע"מ).

סך הכל גמרתי עם 160K כשמזה רק ארונות המטבח והשיש עלו 52,500.

ד"א, הניאגרות שהתקנו הן סמיות (3 יחידות) והאסלות תלויות.

מה שכן, לא החלפתי צנרת כמו שאתה הולך לעשות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפוץ דומה שסיימתי עכשיו עלה לי 35,000 ש"ח עבודה (ללא החלפת משקופים אבל כולל חלקי החשמל). אלה חלק מהתמונות אחרי (עשינו גם 2 מקלחות כשבאחת יש גם שירותים ועוד שירותי אורחים. בין הסלון למטבח היה קיר שנפתח ומחיר השיפוץ כולל גם את עבודות הגבס במטבח כולל החומר).

אני חייב להחמיא לתוצאה ולמחיר,

נראה שבחרת היטב :-).

מניסיוני המועט,

במקרה של החלפת צנרת, עלות השיפוץ הסופית הייתה כמעט כפולה מההערכה ראשונית (70K מול 45K).

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי ז.

טוב, לא החליפו את כל מערכת החשמל קומפלט,

רק החלפת הצנרת יכולה להגיע ל 10 אלפים ש"ח (כאשר מחליפים גם את מה שמחוץ לדירה).

גם הריסה+ פינוי פסולת עולה את ה 5 אלפים.

בקיצור, כדי לקבל עבודה ברמה סבירה למפרט שנתן פותח האשכול (כולל מטבח טוב), צריך להוציא את ה 180- 170 אלף ש"ח כמו כלום..

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

עשיתי כר שיפוץ אחד לבד כאשר אני הבאתי את החשמלאי, אינסטלטור, אלומיניום, דודים, רצף/צבעי ונגר. כעת ידועים לי היתרונות(מחיר) והחסרונות (תיאום/התעסקות/חוסר ידע במפרטים טכניים וכד') לכן החלטתי הפעם להביא קבלן.

אלקמינו, האם אתה קבלן? אם כן שלח ה"פ עם מספר הטלפון שלך ליצירת קשר.

שי ז. - האם הקבלן שלך יסכים לבצע עבודה במרכז? אם כן אשמח למספר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...