Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגו 206 1.6 XS שנת 2000- בעית טורים בזמן עמידה.

shai.s.
שימו לב! השרשור הזה בן 5134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, שבת שלום.

בזמן האחרון יש בעיה עם הטורים ברכב, כשהרכב במצב עמידה הטורים יושבים על 900 קבוע.

לפעמים קורה שאני מגיע למצב עמידה והטורים נעמדים על 1000 בדיוק.

חשוב לציין שאין משחק בטורים, לא שהוא עולה ל1000 ויורד ל900 וככה הלאה,

לפעמים בזמן עמידה, רמזור חנייה או כל עמידה כלשהי הטורים עומדים על 1000 ולא על 900 כמו שצריך.

במקרים שאני מתכוון אליהם המזגן לא עבד.

מישהו נתקל בבעיה כזו?

האם הבעיה היא במנוע צעדים?

או שזה נורמלי?

תודה ושבת שלום.

***PEUGEOT - THE KING OF THE JUNGLE***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה, גם בסמארט וגם בג'טה של אמא שלי כשהאוטו עומד הוא על 800-900 סל'ד,

וכשאני מתניע (בבוקר) כשמנוע קר- האוטו 5 דק' על 1300 סל'ד ואחרי שמתחמם קצת הוא חוזר לאלף סל'ד ואם הוא ישאר עוד כמה דק' דולק בעמידה הוא ירד גם ל800 סל'ד.

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת את הבעיה, כמובן שלא דיברתי על מצב שהאוטו קר, אלא על מצב של נסיעה ארוכה לאחר לפחות חצי שעה.

והבעיה היא שבמצב העמידה אמורים הטורים לעמוד על 900 כמו בכל המקרים, אך יש מקרים יוצאים מן הכלל שהסל"ד מחליט לא לרדת עד ל900 ולהישאר ב1000.

הדבר לא אמור להיות ככה, יש לי את האוטו כבר שנתיים עוד מעט ולא נתקלתי בזה עד היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה חיישן האוויר תקול הטורים היו משחקים לדעתי.

יש לי עוד בעיה ששאלתי עלייה לפני חודש ולא ענו לי, אולי הם קשורים אחד לשני,

כשאני בדרך כלל מגיע הביתה וחונה אני נותן כמה לחיצות על הגז בניוטרל כדי לשמוע את המנוע לפני כיבוי, לפעמים קורה שאני נותן לחיצות מהירות על הדוושה וישר משחרר (ממש לחיצות קטנות על הדוושה) ואז מה שקורה זה שהטורים לשנייה צונחים מתחת ל900 ואז ישר עולים חזרה(הדבר לא קורה כל הזמן), אבל כשאני נותן לחיצה רגילה הטורים עולים כרגיל בלי בעיה.

*בעיה קיימת גם כשהמנוע קר וגם כשחם לאחר נסיעה.

זה נשמע כאילו המנוע נחנק לשנייה.

אולי זה יעזור לאיתור התקלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

מצטער על כל ההקפצות אך העניין דיי חשוב לי.

אתמול נסעתי עם הרכב וכמה דקות ראשונות עד שהרכב התחמם, אז בכל עצירה של הרכב הטורים היו נעמדים ממש נמוך בערך על 600 סל"ד וכל לחיצה על הגז האוטו היה נחנק שנייה עד שמעלה את הסל"ד.

לאחר נסיעה של כמה דקות האוטו התחמם והטורים הסתדרו.

האם חייצן חמצן או מנוע צעדים זה כיוון התקלה?

מישהו נתקל בכזאת בעיה?

תודה ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

כבר מספר ימים שאתה רואה שאין לאף אחד תשובה בנושא, באמת שהייתי רוצה לעזור אך במקום להמשיך וזרוק שלל רעיונות, עצתי לך היא שפשוט תקפוץ למוסך ותברר את העניין (התחברות למחשב למשל).

בהצלחה,

סער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ישנם הרבה סיבות שאפשר לחשוב אליהם,הכי קל זה לחבר סורק תקלות ולעבור על כל הפרמטרים,בעל מקצוע שמכיר את הדגם יזהה את התקלה ב10 דקות

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

יש מצב שצריך לעשות ניקוי בית מצערת

לא סיפור יקר

לי לקחו אם אני לא טועה 150 ש"ח במוסך של פיז'ו

ועוד איזה 60 ש"ח על "לימוד דוושה"

מדובר בפיז'ו 307 2007

ההבדל בין חכם לטיפש הוא ששניהם חושבים אותו דבר רק שהטיפש אומר את זה בקול..:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5134 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...