Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה שומרת על כבוד המשפחה!

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 5164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי דעתי אין כמו סקר מוסכים,זה המדד הנכון ביותר בכל הנוגע לאמינות ותיקונים.

ציטוט:

מוסכניק אחר אמר כי "האימפרזה היא מכונית שאפשר ליהנות ממנה בלי לבקר כל חודש במוסך". רבים מהמוסכניקים שבחרו בקורולה כאמינה ביותר ציינו שהאימפרזה היא בעיניהם במקום השני, ולהפך. מכך ניתן להסיק כי מדובר בשתי מכוניות דומות ברמת אמינותן. כמה נשאלים ציינו גם הונדה סיוויק כמומלצת, אך טענו שהחלפים שלה יקרים יותר.

יש גם מכוניות שזכו לאהדה פחותה, כמו רנו מגאן....

לפי דעתי זה כ"כ נכון,ההונדה אמינה מאוד (כמו שבני טען) אך חלפים יקרים וטיפולים יקרים יחסית יותר מהקורולה ומהאימפרזה.

כן?

אולי פעם אחת תפסיק לבלבל את המוח ותביא ביסוס לטענות שלך? ולא, דוד מנהל מוסך לא מהווה שום בסיס.

במשך 3 שנים הייתה לי מגאן II (5 דלתות). חוץ מטיפולים שגרתיים, ביקרתי במוסך פעם אחת, בכדי להחליף נורת איתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקרתי במוסך פעם אחת, בכדי להחליף נורת איתות.

זו עובדה מצחיקה בפני עצמה. :)

אם זכרוני אינו מטעה אותי יש איזו נורה במגאן שדורשת תואר באווירונאוטיקה לצורך החלפה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי דעות אין מה להתווכח.

לגבי עובדות אתה פשוט טועה ומטעה.

בסקר JD POWER של 2009 (כנראה סקר האמינות/שביעות רצון הגדול והרציני בעולם) ביואיק ויגואר (!!) ממוקמות לפני לקסוס (!!!)

אפשר בבקשה לקבל את מיקומם של פזו,רנו,וסיטרואן בסקר הזה?

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא משווקים בארצות הברית ולכן סקר אמריקאי לא יכיל אותן.

המקומות האחרונים (שאומר שביעות רצון ממוצעת בלבד) שמורים לפולקסווגן, סוזוקי, לנדרובר ועוד הרבה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן?

אולי פעם אחת תפסיק לבלבל את המוח ותביא ביסוס לטענות שלך? ולא, דוד מנהל מוסך לא מהווה שום בסיס.

במשך 3 שנים הייתה לי מגאן II (5 דלתות). חוץ מטיפולים שגרתיים, ביקרתי במוסך פעם אחת, בכדי להחליף נורת איתות.

גם לרנו הייתה התייחסות:

ציטוט:

יש גם מכוניות שזכו לאהדה פחותה, כמו רנו מגאן....

זה לא שאני מבלבל את המוח,אני רק מביע את דעתי, מי שכתב את הכתבה מבלבל את המוח,או בעצם המוסכניקים מבלבלים את המוח, או אולי כולם מטעים ומביאים טענות ללא כל ביסוס?

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אמינות או לא אמינות-נראה מישהו מכם קונה היום מחשב חדש עם מע' הפעלה מיושנת(WINDOWS 98ׂ)למשל.

הרי זה לא הגיוני.

אז למה ברכב אתם מתפשרים ???

רק יצרני הרכב האירופים כמו פולקסווגן מאמינים ביכולות שלהם ומפתחים כל הזמן עוד ועוד טכנולוגיות חדשות.

נראה את טויוטה סובארו ושאר מרעין בישין מיפן מצליחים לפתח בקצב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה את פולקסווגן מצליחה לייצר מנוע אטמוספרי כמו שב s2000

של הונדה ללא 2 מערכות טורבו(שהעמידות שלהם לאורך הזמן לא משהו) ובאקלים של הארץ עובד מה זה קשה....

אני לא מקנה באותו רוכש איזה TSI160 יד2 כאשר פתאום יצוצו לו בעיות במערכות טורבו שלו כשעל השעון אין עוד 70000 ק"מ...

אם אני רוכש טויוטה,סובארו,הונדה ושאר תוצרת יפנית,אז אני מתפשר?

אולי אתה צודק. בפעם הבאה אני באמת יחשוב טוב טוב לפני רכישה של אקורד/6/B4 /AVENSIS

אלי במחיר הזה באמת כדאי לקנות לי GOLF מתקדמת עד מאוד

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של הונדה ללא 2 מערכות טורבו(שהעמידות שלהם לאורך הזמן לא משהו) ובאקלים של הארץ עובד מה זה קשה....

אני לא מקנה באותו רוכש איזה TSI160 יד2 כאשר פתאום יצוצו לו בעיות במערכות טורבו שלו כשעל השעון אין עוד 70000 ק"מ...

אולי אתה צודק. בפעם הבאה אני באמת יחשוב טוב טוב לפני רכישה של אקורד/6/B4 /AVENSIS

ואם כבר,אז יפניות הן יותר MAC OS ואירופיות הן יותר VISTA....(:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם כבר,אז יפניות הן יותר MAC OS ואירופיות הן יותר VISTA....(:

לקרוא ולהבין למה הישראלי מפגר בלפחות דור אחד לאחור.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בעיה קשה של הבנת הנקרא.

המילה טויוטה אינה מופיעה באף אחת מהתגובות שלי בשירשור הנ"ל, כך שהטיעון שלך הוא בעייתי ומסתמך על הדימיון הפורה שלך.

דרך אגב, יש לי רנו , ואני נטול רגשי נחיתות , יש לי חמלה על תגובות כמו שלך , במיוחד כאשר הם מגיעות מילדון קטן עם בעיות בהבנת הנקרא.

מר האביר הלבן של סיטרון-רנו שלום

ע"פ טיב ההודעה שלך אני רואה שלקחת את ההודעה שלי למקום הלא נכון, ובמקום להתייחס אלי ולתוכן ההודעה ברצינות, בחרת שלזלזל ולהשתמש בשפה עוקצנית. אחרי דילמה קצרה ושאלה האם אדם בן 39, שאינו יודע לנהל דיון, שווה את היחס, החלטתי בכל זאת להקדיש לך כמה דקות מזמני.

המילה טויוטה לא נמצאת בתגובות בדיון המדובר, אבל הרשתי לעצמי לקרוא בין השורות. אני זוכה מידי פעם לקרוא תגובות שלך שמסיבה לא ברורה, אתה בוחר שלהציג את טויוטה בצורה שלילית, ובד"כ יוצר "קונטרה" לדעה שלך עם העובדתיות שטויוטה עשת ריקול למס' די מכובד של רכבים כתוצאה מליקוי מסוכן.

אגב, במידה ועולה במוחכך העילאי, והחמלתי להגיב להודעה זאת, אנא ממך, אל. כמו שהאדון המלומד כתב "כאשר יש קיר מולי אני עובר מהצד."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר האביר הלבן של סיטרון-רנו שלום

ע"פ טיב ההודעה שלך אני רואה שלקחת את ההודעה שלי למקום הלא נכון, ובמקום להתייחס אלי ולתוכן ההודעה ברצינות, בחרת שלזלזל ולהשתמש בשפה עוקצנית. אחרי דילמה קצרה ושאלה האם אדם בן 39, שאינו יודע לנהל דיון, שווה את היחס, החלטתי בכל זאת להקדיש לך כמה דקות מזמני.

המילה טויוטה לא נמצאת בתגובות בדיון המדובר, אבל הרשתי לעצמי לקרוא בין השורות. אני זוכה מידי פעם לקרוא תגובות שלך שמסיבה לא ברורה, אתה בוחר שלהציג את טויוטה בצורה שלילית, ובד"כ יוצר "קונטרה" לדעה שלך עם העובדתיות שטויוטה עשת ריקול למס' די מכובד של רכבים כתוצאה מליקוי מסוכן.

אגב, במידה ועולה במוחכך העילאי, והחמלתי להגיב להודעה זאת, אנא ממך, אל. כמו שהאדון המלומד כתב "כאשר יש קיר מולי אני עובר מהצד."

מכל מלמדי השכלתי , לפחות יש ערך מוסף לפורום.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

בול שיט אחד גדול!!!

חרטה ברטה

לדעתי ההונדה יותר אמינה.

לפחות אין לה את הבעיות של הבלמים ומנועים שמיתרסקים.

בברכה בני ל.

תשאיר לי משהו :-o

Omnia mea mecum porto

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5164 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...